Gość: marstani
IP: *.range86-132.btcentralplus.com
15.04.07, 23:12
Witam ,mam maly problem.Wlasnie otworzylem wlasna firme w Anglii,branza
budowlana.Przede mna wystawienie pierwszego rachunku.I z tym wiaze sie maly
problem,nie wiem po prostu jak go wystawic?Czy sa do tego potrzebne jakies
druki ?Bo slyszalem ze wystarczy wrecz kawalek kartki.Z gory dzieki za pomoc