IP: *.range86-132.btcentralplus.com 15.04.07, 23:12
Witam ,mam maly problem.Wlasnie otworzylem wlasna firme w Anglii,branza
budowlana.Przede mna wystawienie pierwszego rachunku.I z tym wiaze sie maly
problem,nie wiem po prostu jak go wystawic?Czy sa do tego potrzebne jakies
druki ?Bo slyszalem ze wystarczy wrecz kawalek kartki.Z gory dzieki za pomoc
Obserwuj wątek
    • mysz2006 Re: Rachunek 16.04.07, 00:20
      jak masz wlasna FIRME to nie na kawalku kartki wystawiasz rachunek tylko na
      papierze FIRMOWYM
    • spacecoyote Re: Rachunek 16.04.07, 09:22
      Rachunek ma zawierac info kto i komu go wystawia, za co, stawki, date,
      ewentualnie nr rachunku - przyda sie, jak bedziesz mial ich wiecej. Mozesz
      dodac warunki platnosci, czyli do kiedy i jak ma byc zaplacone. Nie ma czegos
      takiego, jak ustalony format czy formularz, ale dla dobrego imagu firmy lepiej
      sobie zaprojektuj jakis papier firmowy, albo chociaz staly wzor rachunku ze
      swoim logo i danymi firmy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka