Dodaj do ulubionych

HSBC ................?

25.06.07, 11:44
............Mam serdeczna prosbe,czy ma ktos moze namiary telefoniczne na
polskiego pracownika pracujacego w HSBC, z gory dziekuje , pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • wonski81 Re: HSBC ................? 25.06.07, 12:55
      A nie prosciej bylo by poprosic kogos, kto wlada angielszczyzna, zeby sie z
      Toba do banku przeszedl, albo chociaz w Twoim imieniu zadzwonil...
      No chyba, ze chodzi o cos calkiem innego...
      • vvuja Re: HSBC ................? 25.06.07, 15:15
        w sumie tak, ale tylu polakow pracuje w UK,a z tego co wiem - polacy pracuja w
        HSBC w Londynie
        • trelemorele Re: HSBC ................? 25.06.07, 16:05
          ponoc w oddziale na Hammersmith ktos byl.
    • robcio63 Re: HSBC ................? 26.06.07, 09:34
      W Bristolu też jest Polka i wtedy łatwiej sie załatwia sprawy łatwiej znaczy się rozmawia nic więcej o ulgach czy naciąganiach nie mam mowy ale procedury łatwiej zrozumieć. Chyba najlepiej przejść sie osobiscie i zapytac o kogoś znającego nasz język Pozdrawiam Ania
    • vvuja Re: HSBC ................? 26.06.07, 10:18
      Dzieki ! pozdrawiam
      • aniaiwa1 Re: HSBC ................? 27.06.07, 10:49

        wystarczy zadzwonic na inforlinie HSBC i Oni wskaza gdzie pracuja Polacy
        ewentualnie odrazu przelacza. Kilkadziesiat Polakow jest zatrudnionych w HSBC
        banku drugie tyle ma byc zatrudnionych w Barclaysie.

        Pozdrawiam,
        Ania

        link dla zainteresowanych - www.grosik.co.uk

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka