vvuja 25.06.07, 11:44 ............Mam serdeczna prosbe,czy ma ktos moze namiary telefoniczne na polskiego pracownika pracujacego w HSBC, z gory dziekuje , pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wonski81 Re: HSBC ................? 25.06.07, 12:55 A nie prosciej bylo by poprosic kogos, kto wlada angielszczyzna, zeby sie z Toba do banku przeszedl, albo chociaz w Twoim imieniu zadzwonil... No chyba, ze chodzi o cos calkiem innego... Odpowiedz Link Zgłoś
vvuja Re: HSBC ................? 25.06.07, 15:15 w sumie tak, ale tylu polakow pracuje w UK,a z tego co wiem - polacy pracuja w HSBC w Londynie Odpowiedz Link Zgłoś
trelemorele Re: HSBC ................? 25.06.07, 16:05 ponoc w oddziale na Hammersmith ktos byl. Odpowiedz Link Zgłoś
robcio63 Re: HSBC ................? 26.06.07, 09:34 W Bristolu też jest Polka i wtedy łatwiej sie załatwia sprawy łatwiej znaczy się rozmawia nic więcej o ulgach czy naciąganiach nie mam mowy ale procedury łatwiej zrozumieć. Chyba najlepiej przejść sie osobiscie i zapytac o kogoś znającego nasz język Pozdrawiam Ania Odpowiedz Link Zgłoś
aniaiwa1 Re: HSBC ................? 27.06.07, 10:49 wystarczy zadzwonic na inforlinie HSBC i Oni wskaza gdzie pracuja Polacy ewentualnie odrazu przelacza. Kilkadziesiat Polakow jest zatrudnionych w HSBC banku drugie tyle ma byc zatrudnionych w Barclaysie. Pozdrawiam, Ania link dla zainteresowanych - www.grosik.co.uk Odpowiedz Link Zgłoś