Gość: uszatek IP: *.eranet.pl 01.08.07, 22:02 Witam wszystkich, czy ktoś chodzi do szkoły językowej i ile płaci? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
macsad.uk Re: collage language 02.08.07, 02:09 Kumpel uczęszcza od prawie roku, ja właśnie zaczynam. Jest całkowicie za darmo w ramach programu ESOL, niestety długo czeka się na przyjęcie. Osobiście czekałem prawie 5 miesięcy. Odpowiedz Link Zgłoś
kinita Re: collage language 02.08.07, 10:39 Ja chodzilam w zeszlym roku (ESOL) i bylo za darmo, niestety teraz juz nie jest, 97 GBP za 3 miesiace. Znajdz jakis wiekszy college w miescie, tam powinni cos wiecej wiedziec. Na miejsce czekalismy 3 miesiace, nie wiem jak bedzie teraz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: uszatek Re: collage language IP: 62.233.184.* 02.08.07, 13:23 dzięki wszystkim za odpowiedź, wyjeżdżam do Liverpool-u i mam nadzieję że się załapie, a jak wygląda to w prywatnie ? Chodzi o prywatne kursy dla obcokrajowców, ile kosztują ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: endrique Re: collage language IP: *.hudd.cable.ntl.com 02.08.07, 22:13 coledz od wrzesnia 2007 ma kosztowac 1,66F (dla niepracujacych lub bioracych benefity) lub 2,5F za godzine dla pozostałych. Zajecia odbywaja sie rano lub wieczorem i mozesz sie zapisac na ile grup tylko chcesz. Kiedys bylo za darmo dlatego ciezko bylo sie dostac, teraz placisz, ale masz niemal pewnosc ze sie zalapiesz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: uszatek Re: collage language IP: *.eranet.pl 03.08.07, 09:11 Właśnie o taką odpowiedź mi chodziło - konkretnie ile zapłacę za godzinę Jeszcze raz dziękuje wszystkim za odpowiedź Odpowiedz Link Zgłoś