Dodaj do ulubionych

collage language

IP: *.eranet.pl 01.08.07, 22:02
Witam wszystkich,
czy ktoś chodzi do szkoły językowej i ile płaci?
Obserwuj wątek
    • macsad.uk Re: collage language 02.08.07, 02:09
      Kumpel uczęszcza od prawie roku, ja właśnie zaczynam. Jest całkowicie za darmo
      w ramach programu ESOL, niestety długo czeka się na przyjęcie. Osobiście
      czekałem prawie 5 miesięcy.
      • kinita Re: collage language 02.08.07, 10:39
        Ja chodzilam w zeszlym roku (ESOL) i bylo za darmo, niestety teraz juz nie jest,
        97 GBP za 3 miesiace. Znajdz jakis wiekszy college w miescie, tam powinni cos
        wiecej wiedziec. Na miejsce czekalismy 3 miesiace, nie wiem jak bedzie teraz.
        • Gość: uszatek Re: collage language IP: 62.233.184.* 02.08.07, 13:23
          dzięki wszystkim za odpowiedź, wyjeżdżam do Liverpool-u i mam nadzieję że się
          załapie, a jak wygląda to w prywatnie ?
          Chodzi o prywatne kursy dla obcokrajowców, ile kosztują ?
    • Gość: endrique Re: collage language IP: *.hudd.cable.ntl.com 02.08.07, 22:13
      coledz od wrzesnia 2007 ma kosztowac 1,66F (dla niepracujacych lub bioracych
      benefity) lub 2,5F za godzine dla pozostałych.
      Zajecia odbywaja sie rano lub wieczorem i mozesz sie zapisac na ile grup tylko
      chcesz.
      Kiedys bylo za darmo dlatego ciezko bylo sie dostac, teraz placisz, ale masz
      niemal pewnosc ze sie zalapiesz.
      • Gość: uszatek Re: collage language IP: *.eranet.pl 03.08.07, 09:11
        Właśnie o taką odpowiedź mi chodziło - konkretnie ile zapłacę za godzinę
        Jeszcze raz dziękuje wszystkim za odpowiedź

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka