Gość: muminek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.07, 18:00 Ile to wyjdzie na rękę? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: cholop Re: Zaproponowali mi 1500 euro brutto-czy to dużo IP: *.cable.ubr04.azte.blueyonder.co.uk 20.08.07, 18:03 a moze jakies szczegoly? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fd Re: Zaproponowali mi 1500 euro brutto-czy to dużo IP: 86.43.81.* 20.08.07, 18:16 1500 * 12 = 18.000 czyli nie zaplacisz nawet 20% podatku to jest zdaje sie najnizsza placa ale nie jestem pewna czy dalej 8.55 na godz. to placa minimalna.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: muminek Re: Zaproponowali mi 1500 euro brutto-czy to dużo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.07, 18:35 Chodzi o pracę w sklepie (w delikatesach). Zaproponowano mi 9 euro brutto/h (minimum to 8,65 euro).Nie wiem jednak ile dokładnie bym dostawała ( na rękę). Odpowiedz Link Zgłoś
sebcioo Re: Zaproponowali mi 1500 euro brutto-czy to dużo 21.08.07, 09:56 Jak sama zauwazylas jest to tylko ciut powyzej minimum. Ja bym im powiedzial zeby sie wypchali. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: muminek Re: Zaproponowali mi 1500 euro brutto-czy to dużo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.07, 12:34 No właśnie ja się cały czas zastanawiam, czy wziąć tę pracę...Na pewno byłoby mi łatwiej gdybym wiedziała ile dokładnie piniążków dostałabym do ręki ;) Nigdy nie byłam w IRL i nie znam tamtejszych realiów. czy w związku z powyższym ktoś mógłby mi napisać, ile to jest na rękę, po odciągnięciu podatku (bo podatki chyba tam są:)).dziękuję! Odpowiedz Link Zgłoś
bigstrand kilka pytan 21.08.07, 13:06 18k to malo tzn to jest ciut powyzej placy minimalnej, chodz proporcje sa inne ale aby oddac temu odrobine realizmu pomysl o placy minimalnej w PL -wiem ze to zle zalozenie ale i rozczarowanie potem bedzie mniejsze Pytania: Kto ci ta prace zaproponowal? -Agencja w PL? agencja w IE (polska agencja?) -Kto bedzie twoim pracodawca (agencja?) -Co niby bedziesz robic w tym supermarkecie? -Czy ci gwarantuja te 18k czyli stale tygodniowki czy wymiar godzinowy? -Gdzie bedziesz pracowac, miasto? 18 tys w Dublinie to malo, chodz wiele osob bylo by zadowolonych i z tego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: muminek Re: dzieki Ghrom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.07, 15:13 Jest to praca przez agencje irlandzka, w supermarkecie, jak juz pisalam. Bylabym odpowiedzialna generalnie za obsluge klientow, ale tez mialabym przygotowywac kanapki czy napoje. Co do miejsca, to nie wiem jeszcze dokladnie, a to z tego powodu, ze jeszcze nie jestem zdecydowana na 100%, wiec dali mi troche czasu do namyslu.Z tego co mi mowili, miejsca, tzn. miejscowosci sa rozne, ale raczej mniejsze miasta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: muminek Re: dzieki Ghrom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.07, 15:15 Aha, a co do pensji, to gwarantuja mi stale tygodniowki, tj. 350 euro. Odpowiedz Link Zgłoś
bigstrand Re: dzieki Ghrom 21.08.07, 16:52 Weekly take home pay. (Single) Selected Tax year is 2007 Gross Take Home Pay = € 346.15384 Tax = € 1.5384616 Take Home Pay after Tax = € 344.6154 Less PRSI = € 8.766153 Net take home pay = € 335.84924 czyli nie kokosy....ale za to maly tax a o kosztach znajdziesz uzywajac wyszukiwarki tak wogle to cos mi ta oferta wydaje sie dziwna... do pracy w supermarkecie/ niewiadomo gdzie/obslyga klienta?/ stale 350€/tydz i szukaja w Polsce???? nadal nie wiem czy to dla agencji czy przez agencje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: muminek Re: dzieki Ghrom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.07, 18:06 No tego nie wiem dokładnie. własciwie to jeszcze nie omawialam szczegółóow, bo wciąż się waham... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: muminek Re: Zaproponowali mi 1500 euro brutto-czy to dużo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.07, 17:06 Czy nikt nie może mi pomóc? Chcę tylko wiedzieć, ile to wyjdzie netto. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: muminek Re: D R U K O W A N Y M I? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.07, 17:49 bigstrand, nie irytuj się tak. Wiem, ile zarabiać będę rocznie (liczyć, a konkretnie mnozyć umiem). Chodziło mi tylko o prosta odpowiedź (tu przykład--->1500 euro brutto to 1200 euro netto). Oczywiście nie wiem, czy akurat 1200, tak sobie strzeliłam tylko. Aha, i oczywiście mozesz pisać drukowanymi (choć czytać też umiem:)) Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
bigstrand napisalem juz tu: 22.08.07, 21:06 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=720&w=67750631&a=67805860 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: muminek Re: napisalem juz tu: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.07, 10:13 ok, dzięki :) Rzeczywiście, nie kokosy...eech...zastanowię się jeszcze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaa teraz bede bogatszy, tylko pieniadze IP: 129.230.236.* 22.08.07, 17:16 aa Odpowiedz Link Zgłoś