Dodaj do ulubionych

Zaproponowali mi 1500 euro brutto-czy to dużo???

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.07, 18:00
Ile to wyjdzie na rękę?
Obserwuj wątek
    • Gość: cholop Re: Zaproponowali mi 1500 euro brutto-czy to dużo IP: *.cable.ubr04.azte.blueyonder.co.uk 20.08.07, 18:03
      a moze jakies szczegoly?
      • Gość: fd Re: Zaproponowali mi 1500 euro brutto-czy to dużo IP: 86.43.81.* 20.08.07, 18:16
        1500 * 12 = 18.000
        czyli nie zaplacisz nawet 20% podatku
        to jest zdaje sie najnizsza placa ale nie jestem pewna czy dalej
        8.55 na godz. to placa minimalna..
        • Gość: muminek Re: Zaproponowali mi 1500 euro brutto-czy to dużo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.07, 18:35
          Chodzi o pracę w sklepie (w delikatesach). Zaproponowano mi 9 euro
          brutto/h (minimum to 8,65 euro).Nie wiem jednak ile dokładnie bym
          dostawała ( na rękę).
          • sebcioo Re: Zaproponowali mi 1500 euro brutto-czy to dużo 21.08.07, 09:56
            Jak sama zauwazylas jest to tylko ciut powyzej minimum.

            Ja bym im powiedzial zeby sie wypchali.
            • Gość: muminek Re: Zaproponowali mi 1500 euro brutto-czy to dużo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.07, 12:34
              No właśnie ja się cały czas zastanawiam, czy wziąć tę pracę...Na
              pewno byłoby mi łatwiej gdybym wiedziała ile dokładnie piniążków
              dostałabym do ręki ;) Nigdy nie byłam w IRL i nie znam tamtejszych
              realiów. czy w związku z powyższym ktoś mógłby mi napisać, ile to
              jest na rękę, po odciągnięciu podatku (bo podatki chyba tam
              są:)).dziękuję!
              • bigstrand kilka pytan 21.08.07, 13:06
                18k to malo tzn to jest ciut powyzej placy minimalnej, chodz
                proporcje sa inne ale aby oddac temu odrobine realizmu pomysl o
                placy minimalnej w PL -wiem ze to zle zalozenie ale i rozczarowanie
                potem bedzie mniejsze

                Pytania:
                Kto ci ta prace zaproponowal?
                -Agencja w PL? agencja w IE (polska agencja?)
                -Kto bedzie twoim pracodawca (agencja?)
                -Co niby bedziesz robic w tym supermarkecie?
                -Czy ci gwarantuja te 18k czyli stale tygodniowki czy wymiar
                godzinowy?
                -Gdzie bedziesz pracowac, miasto?

                18 tys w Dublinie to malo, chodz wiele osob bylo by zadowolonych i z
                tego
                • bigstrand oczywiscie 15 21.08.07, 13:09
                  cos mi sie 18 przyczepilo
                  • ghrom Re: oczywiscie 15 21.08.07, 14:46
                    1500 x 12 = 18k
                    • bigstrand dzieki Ghrom 21.08.07, 14:54
                      cyferki mi sie totalnie pomieszaly
                      • Gość: muminek Re: dzieki Ghrom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.07, 15:13
                        Jest to praca przez agencje irlandzka, w supermarkecie, jak juz
                        pisalam. Bylabym odpowiedzialna generalnie za obsluge klientow, ale
                        tez mialabym przygotowywac kanapki czy napoje. Co do miejsca, to nie
                        wiem jeszcze dokladnie, a to z tego powodu, ze jeszcze nie jestem
                        zdecydowana na 100%, wiec dali mi troche czasu do namyslu.Z tego co
                        mi mowili, miejsca, tzn. miejscowosci sa rozne, ale raczej mniejsze
                        miasta.
                      • Gość: muminek Re: dzieki Ghrom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.07, 15:15
                        Aha, a co do pensji, to gwarantuja mi stale tygodniowki, tj. 350
                        euro.
                        • bigstrand Re: dzieki Ghrom 21.08.07, 16:52
                          Weekly take home pay. (Single)
                          Selected Tax year is 2007
                          Gross Take Home Pay = € 346.15384
                          Tax = € 1.5384616
                          Take Home Pay after Tax = € 344.6154
                          Less PRSI = € 8.766153
                          Net take home pay = € 335.84924

                          czyli nie kokosy....ale za to maly tax a o kosztach znajdziesz
                          uzywajac wyszukiwarki

                          tak wogle to cos mi ta oferta wydaje sie dziwna...
                          do pracy w supermarkecie/ niewiadomo gdzie/obslyga klienta?/ stale
                          350€/tydz i szukaja w Polsce????
                          nadal nie wiem czy to dla agencji czy przez agencje
                          • Gość: muminek Re: dzieki Ghrom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.07, 18:06
                            No tego nie wiem dokładnie. własciwie to jeszcze nie omawialam
                            szczegółóow, bo wciąż się waham...
    • Gość: muminek Re: Zaproponowali mi 1500 euro brutto-czy to dużo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.07, 17:06
      Czy nikt nie może mi pomóc? Chcę tylko wiedzieć, ile to wyjdzie
      netto.
      • bigstrand D R U K O W A N Y M I? 22.08.07, 17:19
        mam pisac?
        • Gość: muminek Re: D R U K O W A N Y M I? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.07, 17:49
          bigstrand, nie irytuj się tak. Wiem, ile zarabiać będę rocznie
          (liczyć, a konkretnie mnozyć umiem). Chodziło mi tylko o prosta
          odpowiedź (tu przykład--->1500 euro brutto to 1200 euro netto).
          Oczywiście nie wiem, czy akurat 1200, tak sobie strzeliłam tylko.
          Aha, i oczywiście mozesz pisać drukowanymi (choć czytać też umiem:))
          Pozdrawiam!
          • bigstrand napisalem juz tu: 22.08.07, 21:06
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=720&w=67750631&a=67805860
            • Gość: muminek Re: napisalem juz tu: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.07, 10:13
              ok, dzięki :) Rzeczywiście, nie kokosy...eech...zastanowię się
              jeszcze.
    • Gość: aaa teraz bede bogatszy, tylko pieniadze IP: 129.230.236.* 22.08.07, 17:16
      aa

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka