Dodaj do ulubionych

Lecimy do Winchesteru

IP: 194.246.124.* 31.01.08, 09:55
hej pytanie do ludzi z winchesteru, jak tam jest, czyt trochę to
forum i nie wyglądfa to dobrze ale może tylko na forum a naprawde
jest ok.
i pytanie crm czy nie?
Obserwuj wątek
    • nyga11111 Re: Lecimy do Winchesteru 31.01.08, 10:05
      cosik mi tu nie pasuje
    • Gość: ujujuju Re: Lecimy do Winchesteru IP: 213.166.17.* 31.01.08, 11:38
      Kiedy przylatujecie i w ile osób?? Co do wyboru crm czy nie, sam nie
      wiem co jest dobre na poczatek, moge powiedziec tylko tyle ze
      wynajecie mieszkania jest w winchesterze kosztowne. Pozdrawiam i
      czekamy.
    • nyga11111 Re: Lecimy do Winchesteru 31.01.08, 13:52
      nie przylatujcie tu, nie chcemy tu więcej foksdojczów
      tu i tak jest za duzo Polaków, a czym nas więcej to i Angole sie
      wk.....wiają, więc najlepiej pędźcie do irlandii naprzykład
      • Gość: grzegorz9621 Re: Lecimy do Winchesteru IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.08, 23:24
        ty lepiej sam lec do irlandii jak taki madry jestes,co siedzisz
        troche w anglii i myslisz ze juz wszystkie rozumu pozjadales??pomoz
        ludziom jak pytaja
        • nyga11111 Re: Lecimy do Winchesteru 01.02.08, 08:41
          pomóż, pomóż, niech siedzą w kraju,
          a zreszto winchester to bagno i ja ich ostrzegam tylko,
          zreszto jak przylecom to prace nam bedą zabierać
          • Gość: ...... Re: Lecimy do Winchesteru IP: *.brhm.adsl.virgin.net 01.02.08, 08:50
            A na noc czy na dzien ilu was jest i z kad jestescie.
          • Gość: ....... Re: Lecimy do Winchesteru IP: *.brhm.adsl.virgin.net 01.02.08, 08:51
            a na noc czy na dzien podajcie maila to powiem wiecej inaczej
            niezabieram glosu :P
    • Gość: musiu Re: Lecimy do Winchesteru IP: 213.166.17.* 01.02.08, 11:15
      jak chcesz to pisz na maila : pmusiu{@}gmail.com
      z checia pomoge na tyle na ile dam rade i odpowiem na wszystkie
      pytania na ktore bede znal odpowiedz :P
      maila sprawdzam raz dziennie takze nie oczekuje ekspresowej
      odpowiedzi :d
      • stop.5 Re: Lecimy do Winchesteru 06.02.08, 06:53
        jest zajebiscie, przyjedzaj
        jak nie podpadniesz paru msciwym i zawistnym polaczkom i angolom, to bedziesz
        mogla pracowac tam do emerytury; jeżeli jednak tak nie bedzie, licz na to n/w:

        Pyt.5 ZJAWISKO MOBBINGU W MIEJSCU PRACY
        mobbing – to systematyczne nękanie psychiczne pracownika przez innych
        pracowników lub przełożonych; zachowania mające na celu izolowanie pracownika od
        otoczenia, pozbawienie go godności, doprowadzenie do bezsilności i bezradności.
        Cechy mobbingu:
        - zaistnienie konfliktu, czyli sprzecznych dążeń członków pewnej zorganizowanej
        grupy ludzi
        - pojawienie się „ofiary” i „prześladowcy”
        - szykanowanie mające charakter ciągły i trwające dłuższy czas
        - ukrywanie działań mobbingujących przez „prześladowców” przed osobami postronnymi
        - ukrywanie przez „ofiary” tego zjawiska w obawie przed utratą pracy; także
        świadkowie mobbingu, którzy nie reagują na to powodują, że rozwija się ono coraz
        silniej
        - działanie w sposób umyślny z zamiarem wyrządzenia „ofierze” szkody, zachowania
        są często działaniami celowymi mającymi przynieść konkretne korzyści „prześladowcom”
        - posługiwanie się kłamstwem, plotką, oszczerstwem, intrygą jako narzędziami
        mobbingu; rzadko przemoc fizyczna
        Przyczyny:
        - dysfunkcja różnych podsystemów organizacyjnych takich jak zarządzanie i
        kontrola, delegowanie uprawnień czy polityka personalna
        - nieumiejętność rozwiązywania konfliktów w organizacji, co powoduje, że
        uruchamiane są patologiczne mechanizmy rozładowania emocji, w tym skierowanie
        negatywnych emocji na podwładnych, współpracowników lub przełożonego
        - kierownictwo, które albo samo represjonuje pracownika (pracowników) albo
        lekceważy lub nie dostrzega konfliktów między pracownikami
        Skutki:
        - mobbing nie pozwala na pełne wykorzystanie potencjału pracownika i obniża tym
        samym jej skuteczność w realizowaniu celów
        - tragedie rodzinne i zawodowe
        - mniejsza wydajność przedsiębiorstw
        - naruszenie zdrowia psychicznego „ofiary”
        - pogorszenie się stanu zdrowia „ofiary” (zaburzenia stresowe, w funkcjonowaniu
        organizmu, choroby) spowodowane długotrwałymi szykanami.


        ps pozdrowienia dla panow z tamtejszego sb i waszych gestapowskich metod
        dręczenia i wykańczania ludzi z powodu wymyślonych historyjek przez przygłupów z
        tego sklepiku, by
        • Gość: duo benne ... Re: Lecimy do Winchesteru IP: *.winn.adsl.virgin.net 06.02.08, 08:32
          Schizofrenia paranoidalna to podtyp schizofrenii, który
          charakteryzuje się rozbudowanym i złożonym systemem urojeń
          (najczęściej prześladowczych, wielkościowych, urojeń odsłonięcia i
          oddziaływania zewnętrznego, urojeń nasyłania i wykradania myśli,
          ksobnych, czasem także urojeń zdrady, pochodzenia,
          hipochondrycznych) oraz niekiedy nasilonymi halucynacjami
          (najczęściej słuchowymi, praktycznie nigdy wzrokowymi). Częstokroć
          urojenia przybierają tak skomplikowaną formę, iż stają się
          zrozumiałe tylko i wyłącznie dla chorego.
          Oprócz powyższych objawów u chorych na schizofrenię paranoidalną
          stosunkowo rzadko obserwuje się głęboką dezorganizację zachowania,
          niespójność myślenia, otępienie czy nieadekwatne reakcje
          emocjonalne, które pojawiają się w innych podtypach schizofrenii.
          Czasem wydaje się wręcz, że wyłączywszy urojenia i omamy, chory na
          co dzień funkcjonuje względnie sprawnie.

          Typy urojeń
          paranoiczne - względnie logiczne, prawdopodobne - charakterystyczne
          dla paranoi.
          paranoidalne - często nielogiczne, dziwaczne, nieprawdopodobne -
          charakterystyczne dla schizofrenii.
          inkoherentne - nielogiczne, mogą być tematycznie nie związane ze
          sobą, skrajne, dziwaczne, o anormalnej treści.
          • nyga11111 Re: Lecimy do Winchesteru 06.02.08, 13:48
            wstyd rodacy : najpierw to robią wszystko żeby dokopać człowiekowi,
            robią z niego idiotę, podpier...ają na psy, dwulicowce,
            zniszczyliście człowieka i tylko cała nadzieja w tym że zwróci się
            wam to po trzykroć, czego wam życzę
            • Gość: czary mary Re: Lecimy do Winchesteru IP: 149.254.192.* 07.02.08, 15:30
              yo!

              kilka moich spostrzezen:
              1. polegaj na wlasnej opinii - ludzie beda probowac przeciagac cie
              na swoje strony - masz rozum, to sam oceniaj.
              2. patrz komu ufasz
              3. gdybym mial jeszcze raz jechac, to wybralbym hostel - do
              mieszkania nie wiadomo z kim trafisz
              4. praca jest luz i madrzy ludzie maja dobrze
              5. miasteczko jest urocze, choc wszedzie pod gorke :)
              6. sa samotne dziewczyny
              7. sa samotni faceci
              8. frytki na stolowce sa niedobre
              9. ciagle pada..

              zapraszamy! :)
              • nyga11111 Re: Lecimy do Winchesteru 25.02.08, 09:08
                wszędzie po górę to prawda
                samotne dziewczyny: to lesby, albo matoły
                samotni faceci: to debile, albo.....debile
                reszta to prawda:)
          • Gość: stop.5 [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.08, 06:58
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • Gość: stop.5 Re: Lecimy do Winchesteru IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.08, 07:10
              tak poza tym miasto fajne, anglicy jakby nie byli ogłupieni w stosunku do mnie
              są ok, chociaż ci w tesco przygłupawi, ale przed całą tą aferą wywołaną przez tą
              sukę byli ok - wiecej nie pisze na tym forum:P
              ps. nie pozwolę sobie, zeby takie zera jak wiesniara z katowic, buraki z tesco
              czy inne debile wpływały na moje życie; a pani b. to mi może co najwyżej
              (cenzura) i zycze ci pracuj w tesco na nocna zmiane do emerytury, bo tam twoje
              miejsce - nie bedzie ryzyka, ze zrobisz krzywde innym porządnym ludziom
              pracującym w normalnej pracy w dzień: tam pasujesz idealnie potworze.
              • Gość: lelum..polelum Re: Lecimy do Winchesteru IP: 149.254.192.* 08.02.08, 12:28
                mocne slowa...
    • nyga11111 Re: Lecimy do Winchesteru 11.02.08, 09:20
      dobra proza tesco man:):):)
      ale pamiętaj że to nie tylko ta sucz ci tak nabruździła ale i inne
      dwulicowe ryjopodobne albo inni

    • Gość: .......fruuuu Re: Lecimy do Winchesteru IP: *.sotn.cable.ntl.com 03.03.08, 08:54
      fruuu..... No i polecieli :P

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka