Gość: alba84 IP: 194.246.124.* 31.01.08, 09:55 hej pytanie do ludzi z winchesteru, jak tam jest, czyt trochę to forum i nie wyglądfa to dobrze ale może tylko na forum a naprawde jest ok. i pytanie crm czy nie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ujujuju Re: Lecimy do Winchesteru IP: 213.166.17.* 31.01.08, 11:38 Kiedy przylatujecie i w ile osób?? Co do wyboru crm czy nie, sam nie wiem co jest dobre na poczatek, moge powiedziec tylko tyle ze wynajecie mieszkania jest w winchesterze kosztowne. Pozdrawiam i czekamy. Odpowiedz Link Zgłoś
nyga11111 Re: Lecimy do Winchesteru 31.01.08, 13:52 nie przylatujcie tu, nie chcemy tu więcej foksdojczów tu i tak jest za duzo Polaków, a czym nas więcej to i Angole sie wk.....wiają, więc najlepiej pędźcie do irlandii naprzykład Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grzegorz9621 Re: Lecimy do Winchesteru IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.08, 23:24 ty lepiej sam lec do irlandii jak taki madry jestes,co siedzisz troche w anglii i myslisz ze juz wszystkie rozumu pozjadales??pomoz ludziom jak pytaja Odpowiedz Link Zgłoś
nyga11111 Re: Lecimy do Winchesteru 01.02.08, 08:41 pomóż, pomóż, niech siedzą w kraju, a zreszto winchester to bagno i ja ich ostrzegam tylko, zreszto jak przylecom to prace nam bedą zabierać Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ...... Re: Lecimy do Winchesteru IP: *.brhm.adsl.virgin.net 01.02.08, 08:50 A na noc czy na dzien ilu was jest i z kad jestescie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ....... Re: Lecimy do Winchesteru IP: *.brhm.adsl.virgin.net 01.02.08, 08:51 a na noc czy na dzien podajcie maila to powiem wiecej inaczej niezabieram glosu :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: musiu Re: Lecimy do Winchesteru IP: 213.166.17.* 01.02.08, 11:15 jak chcesz to pisz na maila : pmusiu{@}gmail.com z checia pomoge na tyle na ile dam rade i odpowiem na wszystkie pytania na ktore bede znal odpowiedz :P maila sprawdzam raz dziennie takze nie oczekuje ekspresowej odpowiedzi :d Odpowiedz Link Zgłoś
stop.5 Re: Lecimy do Winchesteru 06.02.08, 06:53 jest zajebiscie, przyjedzaj jak nie podpadniesz paru msciwym i zawistnym polaczkom i angolom, to bedziesz mogla pracowac tam do emerytury; jeżeli jednak tak nie bedzie, licz na to n/w: Pyt.5 ZJAWISKO MOBBINGU W MIEJSCU PRACY mobbing – to systematyczne nękanie psychiczne pracownika przez innych pracowników lub przełożonych; zachowania mające na celu izolowanie pracownika od otoczenia, pozbawienie go godności, doprowadzenie do bezsilności i bezradności. Cechy mobbingu: - zaistnienie konfliktu, czyli sprzecznych dążeń członków pewnej zorganizowanej grupy ludzi - pojawienie się „ofiary” i „prześladowcy” - szykanowanie mające charakter ciągły i trwające dłuższy czas - ukrywanie działań mobbingujących przez „prześladowców” przed osobami postronnymi - ukrywanie przez „ofiary” tego zjawiska w obawie przed utratą pracy; także świadkowie mobbingu, którzy nie reagują na to powodują, że rozwija się ono coraz silniej - działanie w sposób umyślny z zamiarem wyrządzenia „ofierze” szkody, zachowania są często działaniami celowymi mającymi przynieść konkretne korzyści „prześladowcom” - posługiwanie się kłamstwem, plotką, oszczerstwem, intrygą jako narzędziami mobbingu; rzadko przemoc fizyczna Przyczyny: - dysfunkcja różnych podsystemów organizacyjnych takich jak zarządzanie i kontrola, delegowanie uprawnień czy polityka personalna - nieumiejętność rozwiązywania konfliktów w organizacji, co powoduje, że uruchamiane są patologiczne mechanizmy rozładowania emocji, w tym skierowanie negatywnych emocji na podwładnych, współpracowników lub przełożonego - kierownictwo, które albo samo represjonuje pracownika (pracowników) albo lekceważy lub nie dostrzega konfliktów między pracownikami Skutki: - mobbing nie pozwala na pełne wykorzystanie potencjału pracownika i obniża tym samym jej skuteczność w realizowaniu celów - tragedie rodzinne i zawodowe - mniejsza wydajność przedsiębiorstw - naruszenie zdrowia psychicznego „ofiary” - pogorszenie się stanu zdrowia „ofiary” (zaburzenia stresowe, w funkcjonowaniu organizmu, choroby) spowodowane długotrwałymi szykanami. ps pozdrowienia dla panow z tamtejszego sb i waszych gestapowskich metod dręczenia i wykańczania ludzi z powodu wymyślonych historyjek przez przygłupów z tego sklepiku, by Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: duo benne ... Re: Lecimy do Winchesteru IP: *.winn.adsl.virgin.net 06.02.08, 08:32 Schizofrenia paranoidalna to podtyp schizofrenii, który charakteryzuje się rozbudowanym i złożonym systemem urojeń (najczęściej prześladowczych, wielkościowych, urojeń odsłonięcia i oddziaływania zewnętrznego, urojeń nasyłania i wykradania myśli, ksobnych, czasem także urojeń zdrady, pochodzenia, hipochondrycznych) oraz niekiedy nasilonymi halucynacjami (najczęściej słuchowymi, praktycznie nigdy wzrokowymi). Częstokroć urojenia przybierają tak skomplikowaną formę, iż stają się zrozumiałe tylko i wyłącznie dla chorego. Oprócz powyższych objawów u chorych na schizofrenię paranoidalną stosunkowo rzadko obserwuje się głęboką dezorganizację zachowania, niespójność myślenia, otępienie czy nieadekwatne reakcje emocjonalne, które pojawiają się w innych podtypach schizofrenii. Czasem wydaje się wręcz, że wyłączywszy urojenia i omamy, chory na co dzień funkcjonuje względnie sprawnie. Typy urojeń paranoiczne - względnie logiczne, prawdopodobne - charakterystyczne dla paranoi. paranoidalne - często nielogiczne, dziwaczne, nieprawdopodobne - charakterystyczne dla schizofrenii. inkoherentne - nielogiczne, mogą być tematycznie nie związane ze sobą, skrajne, dziwaczne, o anormalnej treści. Odpowiedz Link Zgłoś
nyga11111 Re: Lecimy do Winchesteru 06.02.08, 13:48 wstyd rodacy : najpierw to robią wszystko żeby dokopać człowiekowi, robią z niego idiotę, podpier...ają na psy, dwulicowce, zniszczyliście człowieka i tylko cała nadzieja w tym że zwróci się wam to po trzykroć, czego wam życzę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czary mary Re: Lecimy do Winchesteru IP: 149.254.192.* 07.02.08, 15:30 yo! kilka moich spostrzezen: 1. polegaj na wlasnej opinii - ludzie beda probowac przeciagac cie na swoje strony - masz rozum, to sam oceniaj. 2. patrz komu ufasz 3. gdybym mial jeszcze raz jechac, to wybralbym hostel - do mieszkania nie wiadomo z kim trafisz 4. praca jest luz i madrzy ludzie maja dobrze 5. miasteczko jest urocze, choc wszedzie pod gorke :) 6. sa samotne dziewczyny 7. sa samotni faceci 8. frytki na stolowce sa niedobre 9. ciagle pada.. zapraszamy! :) Odpowiedz Link Zgłoś
nyga11111 Re: Lecimy do Winchesteru 25.02.08, 09:08 wszędzie po górę to prawda samotne dziewczyny: to lesby, albo matoły samotni faceci: to debile, albo.....debile reszta to prawda:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stop.5 [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.08, 06:58 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stop.5 Re: Lecimy do Winchesteru IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.08, 07:10 tak poza tym miasto fajne, anglicy jakby nie byli ogłupieni w stosunku do mnie są ok, chociaż ci w tesco przygłupawi, ale przed całą tą aferą wywołaną przez tą sukę byli ok - wiecej nie pisze na tym forum:P ps. nie pozwolę sobie, zeby takie zera jak wiesniara z katowic, buraki z tesco czy inne debile wpływały na moje życie; a pani b. to mi może co najwyżej (cenzura) i zycze ci pracuj w tesco na nocna zmiane do emerytury, bo tam twoje miejsce - nie bedzie ryzyka, ze zrobisz krzywde innym porządnym ludziom pracującym w normalnej pracy w dzień: tam pasujesz idealnie potworze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lelum..polelum Re: Lecimy do Winchesteru IP: 149.254.192.* 08.02.08, 12:28 mocne slowa... Odpowiedz Link Zgłoś
nyga11111 Re: Lecimy do Winchesteru 11.02.08, 09:20 dobra proza tesco man:):):) ale pamiętaj że to nie tylko ta sucz ci tak nabruździła ale i inne dwulicowe ryjopodobne albo inni Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: .......fruuuu Re: Lecimy do Winchesteru IP: *.sotn.cable.ntl.com 03.03.08, 08:54 fruuu..... No i polecieli :P Odpowiedz Link Zgłoś