Gość: bellka IP: *.casio.co.uk 06.02.09, 11:19 Juz sie zakrecilam - jak jestem jeszcze w uk to nie musze sie rozliczac, i jak kiedokolwiek wroce to tez bedzie mnie dotyczyc ta abolicja?..... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: A Re: abolicja a uk IP: 217.33.252.* 06.02.09, 12:01 Abolicja konczy sie dzisiaj. Zakrecilas sie na pewno. Poszukaj poprzedniego tematu o abolicji, bo nie chce mi sie wyjasniac jeszcze raz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bellka Re: abolicja a uk IP: *.casio.co.uk 06.02.09, 14:02 No dobra, mimo zlosliwego tonu.. Poszukalam i znalazlam numer telefonu 0801 055 055 lub (22) 330 0330 i sie dowiedzialam ze w moim przypadku nie musze sie rozliczac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: A Re: abolicja a uk IP: *.cable.ubr06.nmal.blueyonder.co.uk 06.02.09, 18:40 Ton nie byl zlosliwy, po prostu temat poruszany na tym forum wielokrotnie i dokladnie wszystko bylo opisane. Moglas zaczac od szukania. Odpowiedz Link Zgłoś