Dodaj do ulubionych

abolicja a uk

IP: *.casio.co.uk 06.02.09, 11:19
Juz sie zakrecilam - jak jestem jeszcze w uk to nie musze sie
rozliczac, i jak kiedokolwiek wroce to tez bedzie mnie dotyczyc ta
abolicja?.....
Obserwuj wątek
    • Gość: A Re: abolicja a uk IP: 217.33.252.* 06.02.09, 12:01
      Abolicja konczy sie dzisiaj. Zakrecilas sie na pewno. Poszukaj poprzedniego
      tematu o abolicji, bo nie chce mi sie wyjasniac jeszcze raz.
      • Gość: bellka Re: abolicja a uk IP: *.casio.co.uk 06.02.09, 14:02
        No dobra, mimo zlosliwego tonu.. Poszukalam i znalazlam numer
        telefonu 0801 055 055 lub (22) 330 0330 i sie dowiedzialam ze w moim
        przypadku nie musze sie rozliczac.
        • Gość: A Re: abolicja a uk IP: *.cable.ubr06.nmal.blueyonder.co.uk 06.02.09, 18:40
          Ton nie byl zlosliwy, po prostu temat poruszany na tym forum wielokrotnie i
          dokladnie wszystko bylo opisane. Moglas zaczac od szukania.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka