zlota_20
27.11.11, 17:15
Szczęść Boże!
W tym jakże interesującym temacie pragnę przedstawić moje doświadczenia mistyczne oraz zachęcić Was do ambitnej, intelektualnej dyskusji.
W wieku 26 lat doznałem pierwszego objawienia - w parku miejskim w Sieradzu ujrzałem Najświętszą Maryję Pannę Zawsze Dziewicę w Otoczeniu Chóru Anielskiego. Od tamtego czasu moje życie zmieniło się o 360 stopni. Zacząłem nawiedzać Świątynię co dziennie aby być bliżej Boga. Od tamtej pory regularnie niemal o każdej porze dnia i nocy doznaję mistycznej ekstazy. Widziałem już wygląd Sądu Ostatecznego, Piekła, Raju. Jednak najbardziej szokujący był apel Syna Bożego, który pozwolę sobie zacytować:
"A w przyszłości wiedz, że moi wybrańcy prześladowanymi będą. Ptak metalowy uderzy w ziemię, a zgraja służalców ciemności będzie narzucać wzorce obcości"...