Dodaj do ulubionych

Wasze doświadczenia mistyczne

27.11.11, 17:15
Szczęść Boże!
W tym jakże interesującym temacie pragnę przedstawić moje doświadczenia mistyczne oraz zachęcić Was do ambitnej, intelektualnej dyskusji.
W wieku 26 lat doznałem pierwszego objawienia - w parku miejskim w Sieradzu ujrzałem Najświętszą Maryję Pannę Zawsze Dziewicę w Otoczeniu Chóru Anielskiego. Od tamtego czasu moje życie zmieniło się o 360 stopni. Zacząłem nawiedzać Świątynię co dziennie aby być bliżej Boga. Od tamtej pory regularnie niemal o każdej porze dnia i nocy doznaję mistycznej ekstazy. Widziałem już wygląd Sądu Ostatecznego, Piekła, Raju. Jednak najbardziej szokujący był apel Syna Bożego, który pozwolę sobie zacytować:
"A w przyszłości wiedz, że moi wybrańcy prześladowanymi będą. Ptak metalowy uderzy w ziemię, a zgraja służalców ciemności będzie narzucać wzorce obcości"...
Obserwuj wątek
    • ziemia-bzdur-ojczyzna Re: Wasze doświadczenia mistyczne 27.11.11, 17:33
      Straszący Bóg, Bóg który ma wrogów, to oferta nieco anachroniczna. Bóg nie może mieć wrogów, bo jest Stwórcą wszystkiego. Nie stworzył sobie wrogów, więc nie mogę istnieć.

      Strach, lęk, agresja, wrodzy inni - to zawsze są przejawy nieuporządkowanego, zagubionego umysłu.

      Wewnętrzne sprzeczności chrześcijaństwa są niepokonywalne, co oznacza, że część chrześcijańskiej doktryny musi być nieprawdziwa. Chrześcijanie radzą sobie z tym inaczej, to co nie ma sensu i czego nie rozumieją (bo nie da się zrozumieć czegoś co sensu nie ma) nazywają "Bożą tajemnicą".
      • ultimate.strike Re: Wasze doświadczenia mistyczne 28.11.11, 11:33
        > Straszący Bóg, Bóg który ma wrogów, to oferta nieco anachroniczna.

        Masz rację, czas zmienić hasła marketingowe, bo target podatny na te anachroniczne sie szybko kurczy.

        > Wewnętrzne sprzeczności chrześcijaństwa są niepokonywalne,

        Dlatego chrześcijaństwa od dawna już nie ma.
    • spin0za Re: Wasze doświadczenia mistyczne 27.11.11, 17:35
      Ptak nie miał Wrony, to i uderzył. Powinien zawrócić o 540 stopni.
    • pocoo Re: Wasze doświadczenia mistyczne 27.11.11, 17:44
      zlota_20 napisał:

      > W wieku 26 lat doznałem pierwszego objawienia - w parku miejskim w Sieradzu ujr
      > załem Najświętszą Maryję Pannę Zawsze Dziewicę w Otoczeniu Chóru Anielskiego.

      Ciekawi mnie ,czy ci się przedstawila?Jezeli nie,to skąd wiesz że to była ona skoro nikt pojęcia nie ma jak Maria ,matka Jezusa wyglądała?A może zadowalają ciebie wizerunki Marii,które mają twarze prostytutek lub kochanek artystów?
      • zlota_20 Re: Wasze doświadczenia mistyczne 27.11.11, 20:45
        Chyba potrafię odróżnić Świętego Jerzego na przykład od Najświętszej Panienki.
        • kolter-xl Re: Wasze doświadczenia mistyczne 18.12.11, 18:22
          zlota_20 napisał:

          > Chyba potrafię odróżnić Świętego Jerzego na przykład od Najświętszej Panienki.

          Jednak chybi nie potrafisz , bo np Maria była mężatka z co najmniej siódemką dzieci.
          • 6burakow Re: Wasze doświadczenia mistyczne 21.12.11, 22:57
            kolter-xl napisał:

            > Jednak chybi nie potrafisz , bo np Maria była mężatka z co najmniej siódemką dz
            > ieci.

            Gadasz glupoty nie mogla byc mezatka bo jest Najswietsza Panienka!

            To mi przypomina jak odroznic labedzia od labedzicy. Rzucasz kawalek chleba na staw i jak zlapal to labadz a jak zlapala to labedzica. A bog jest milosierny tylko lubi pokarac tradem dla zgrywow.
            • kolter-xl Re: Wasze doświadczenia mistyczne 21.12.11, 23:07
              6burakow napisał:

              > kolter-xl napisał:
              >
              > > Jednak chybi nie potrafisz , bo np Maria była mężatka z co najmniej sióde
              > mką dz
              > > ieci.
              >
              > Gadasz glupoty nie mogla byc mezatka bo jest Najswietsza Panienka!

              Konkubinat ??
    • k_a_p_p_a Gołda, nudzisz się na Kraju? nt. 27.11.11, 17:46
      • saucerman Co za bzdury!!!!!!! 27.11.11, 17:53

        • pocoo Re: Co za bzdury!!!!!!! 27.11.11, 18:06
          saucerman napisał:

          >
          Spokojnie.Jakie bzdury?
          Złota ma wizje i słyszy głosy.Będzie z nim coraz gorzej,a to dopiero nieszczęście.
          • nehsa Re: Co za bzdury!!!!!!! 27.11.11, 18:17
            Będzie??? Już ma przejebane.
    • skomar102 Re: Wasze doświadczenia mistyczne 27.11.11, 19:39
      Mam wrażenie że złota 20 jest ciężko chory,a.
      • karbat Re: Wasze doświadczenia mistyczne 27.11.11, 19:52
        niestety nie zazywam ziol wiec trudno mi sie wypowiedziec na ww temat .

        specjalistami od wizji, dialogow z samym bogiem lub jego matka lub anilami sa najczesciej swieci katoliccy, dzieci .
        specjalistami od diablow jest ksiadz katolicki z tytulem egzorcysty ...

        firma z krzyzem na dachu , jej spece obsluguja kontakty z dobrymi i zlymi -wrednymi niematerialnymi postaciami osobowymi ....
        • gadagad Re: Wasze doświadczenia mistyczne 27.11.11, 20:53
          Na taką wizję, wystarczy zwyczajna abstynencyjna delirka, nie trzeba mieć raka mózgu, ani schizofrenni. Ja rozumiem, że wielki duch, mówił plemionom niecywilizowanym o żelaznym ptaku, bo nie znali słowa samolot i by nie trafił, ale sam chyba samoloty zna i może zwracać się do człwieka na jego poziomie poznania.
      • kolter-xl Re: Wasze doświadczenia mistyczne 18.12.11, 18:20
        skomar102 napisał:

        > Mam wrażenie że złota 20 jest ciężko chory,a.

        No popatrz a przecież tak produkujecie świętych od wieków , nawiedzonych durni z wizjami Marii czy innych nieboszczyków :))
    • sammler Re: Wasze doświadczenia mistyczne 27.11.11, 21:16
      Następnym razem nawiedź bibliotekę i doznaj ekstazy w wyniku obcowania ze słownikiem ortograficznym...

      S.

      PS Marna prowokacja :P
      • zlota_20 Re: Wasze doświadczenia mistyczne 27.11.11, 21:34
        Ja nigdy nie popełniam błędów ortograficznych.
        • sammler Re: Wasze doświadczenia mistyczne 27.11.11, 23:21
          zlota_20 napisał:

          > Ja nigdy nie popełniam błędów ortograficznych.

          W dodatku kłamiesz :P

          S.
          • gadagad Re: Wasze doświadczenia mistyczne 27.11.11, 23:57
            A tak w ogóle, to piekło jest w niebie, bo bóg według planu, dalej podpiera wiarę swoich owieczek, dalszymi doświadczeniami. Co niby miały by robić? I gdyż to śpiewnie na okrągło w prześcieradłach, też niezła męka. A w piekle swojich przybijają, chodź jest impreza. Niby czemu swoich by mieli dręczyć, choć impreza ostra, tak się czasem coś urwie. Ale co tam nieśmiertelnym.
    • voxave Re: Wasze doświadczenia mistyczne 28.11.11, 08:05
      Przeleciałes w parku laske i doznałeś chóru anielskiego--jest to zjawisko powszechne.
      • angelfree Re: Wasze doświadczenia mistyczne 28.11.11, 11:11
        Doznaje ekstazy w dzień i w nocy. Bardzo mnie to zintrygowało.
        • miniofilka Re: Wasze doświadczenia mistyczne 05.12.11, 19:13
          tzw objawienia maryjne hehhe to bzdura i dzieło szatana który zwodzi katolików.
          Najświetsza Maryja Panna przedstawiona w Biblii była cicha, pokorna i wskazywała na Chrystusa, a ta zjawa z objawień każe sobie budować światynie i modlić sie do siebie na tzw różańcu, czyli jest pyszna, dumna i jest całkowitym przeciwieństwem Maryi Biblijnej- pokornej i posłusznej Bogu
          • pocoo Re: Wasze doświadczenia mistyczne 05.12.11, 19:23
            miniofilka napisała:

            ... pyszna, dumna i jest całkowitym przeciwie
            > ństwem Maryi Biblijnej- pokornej i posłusznej Bogu

            A bo to zupełnie inne postaci.
            Maria była nic nie znaczącą w tamtych czasach niewiastą,matką Jezusa.
            Maryja katolicka,to w większości "koronowana" matka Boga.Od kiedy to Bóg ma matkę?
    • bling.bling Re: Wasze doświadczenia mistyczne 28.11.11, 08:07
      > Od tamtego czasu moje życie zmieniło się o 360 stopni.

      To rzeczywiście wielka zmiana.
      • sammler Re: Wasze doświadczenia mistyczne 28.11.11, 11:41
        bling.bling napisał:

        > > Od tamtego czasu moje życie zmieniło się o 360 stopni.
        >
        > To rzeczywiście wielka zmiana.

        Dlatego napisałem, że to marna prowokacja... Aż tak głupi chyba nie jest...

        S.
      • zlota_20 Re: Wasze doświadczenia mistyczne 28.11.11, 14:07
        A co w tym jest nie tak?
        360 stopni znaczy, że całkowicie, moim skromnym zdaniem.
        • der-chef Re: Wasze doświadczenia mistyczne 28.11.11, 14:14
          zlota_20 napisał:

          > A co w tym jest nie tak?
          > 360 stopni znaczy, że całkowicie, moim skromnym zdaniem.

          To tylko znaczy że jesteś w punkcie wyjścia, czyli nic się nie zmieniło.
    • der-chef Re: Wasze doświadczenia mistyczne 28.11.11, 08:30
      Tak się składa że nie zażywam prochów więc doświadczeń mistycznych nie mam. No, za młodu zdarzyło mi się po pijaku do szafy nasikać, ale to chyba nie był mistycyzm.
    • ultimate.strike Re: Wasze doświadczenia mistyczne 28.11.11, 11:31
      > Od tamtego czasu moje życie zmieniło się o 360 stopni.

      :)
      • billy.the.kid Re: Wasze doświadczenia mistyczne 28.11.11, 11:48
        dobry wibrator-i extaza gotowa.
        • ultimate.strike Re: Wasze doświadczenia mistyczne 28.11.11, 12:36
          > dobry wibrator-i extaza gotowa.

          Żadnej mechanicznej konkurencji sobie nie życzę! Powinni tego zakazać. Obecnie może problemu nie ma, ale co będzie, jak maszyny staną się doskonalsze od ludzi?
        • zlota_20 Re: Wasze doświadczenia mistyczne 28.11.11, 14:08
          Litościwie powstrzymam się od komentowania waszych żałosnych pornograficznych myśli.
          • ultimate.strike Re: Wasze doświadczenia mistyczne 28.11.11, 14:19
            Określenie "pornograficzne" jest pejoratywne?
            • zlota_20 Re: Wasze doświadczenia mistyczne 28.11.11, 21:01
              Pornografia sama w sobie jest złem.
              • k_a_p_p_a Re: Wasze doświadczenia mistyczne 28.11.11, 21:12
                A co to jest pornografia?
                • zlota_20 Re: Wasze doświadczenia mistyczne 28.11.11, 23:23
                  Pornografia to odkryte części ciała, które budzą chory i nieuzasadniony popęd cielesny.
                  • k_a_p_p_a Re: Wasze doświadczenia mistyczne 28.11.11, 23:47
                    zlota_20 napisał:

                    > Pornografia to odkryte części ciała, które budzą chory i nieuzasadniony popęd c
                    > ielesny.
                    Nieuzasadniony? Odkryte części ciała?
                    Przyznam się, że popęd wywołują u mnie również zakryte części ciała. Cholera, nie umiem też tego popędu uzasadnić. Czy więc zgabny tyłeczek, bo to mnie chyba najbardziej rajcuje, czy to w spodniach, czy w spódniczce, wywołujący u mnie popęd którego nie umiem uzasadnić, jest pornografią?
                    • voxave Re: Wasze doświadczenia mistyczne 29.11.11, 01:32
                      Złota-----po raz pierwszy czytam, że części ciala moga być pornografią.
                      • ultimate.strike Re: Wasze doświadczenia mistyczne 29.11.11, 07:24
                        Podobno najbardziej seksualną częścią ciała jest twarz, to ona wywołuje znaczną część popędu. Czyli każdy, kto chodzi z odkrytą twarzą jest pornografią. :)
                        • angelfree Re: Wasze doświadczenia mistyczne 29.11.11, 11:29
                          Niektórzy nawet twierdzą, że mózg.
                          Ale nie wiem, nigdy nie widziałam odkrytego mózgu.
                          • ultimate.strike Re: Wasze doświadczenia mistyczne 29.11.11, 11:31
                            > Niektórzy nawet twierdzą, że mózg.

                            I to jest argument, by ludziom nie naruszać spójności czaszek. :)
                    • zlota_20 Re: Wasze doświadczenia mistyczne 29.11.11, 08:34
                      Jeśli podniecają cię nawet zakryte części ciała to już skrajna dewiacja.
                  • ultimate.strike Re: Wasze doświadczenia mistyczne 29.11.11, 07:23
                    > Pornografia to odkryte części ciała, które budzą chory i nieuzasadniony popęd c
                    > ielesny.

                    Po czym poznaje się poped chory i nieuzasadniony?
                    • zlota_20 Re: Wasze doświadczenia mistyczne 29.11.11, 08:35
                      Po tym, że nad nim nie panujesz i np. gwałcisz ludzi na ulicach.
                      • voxave Re: Wasze doświadczenia mistyczne 29.11.11, 08:44
                        Złota-----marzysz podświadomie a może świadomie o tym aby dokonano na tobie gwałtu? wszystko kojarzy ci sie z pornografia--jesteś zbokiem czy co ?
                        • ultimate.strike Re: Wasze doświadczenia mistyczne 29.11.11, 08:51
                          I jeszcze ta sygnaturka o członku...
                      • ultimate.strike Re: Wasze doświadczenia mistyczne 29.11.11, 08:50
                        > Po tym, że nad nim nie panujesz i np. gwałcisz ludzi na ulicach.

                        Nie gwałcę, co wyraźnie wskazuje, że pornografia nie istnieje.
                      • pocoo Re: Wasze doświadczenia mistyczne 29.11.11, 12:07
                        zlota_20 napisał:

                        > Po tym, że nad nim nie panujesz i np. gwałcisz ludzi na ulicach.

                        Czy wszystkie kobiety w twoim otoczeniu chodzą w czadorach?
                        Która część kobiecego ciała ciebie podnieca? Adam i Ewa latali po raju na golasa i...kicha,nie podniecało ich to.Czy widziałeś na plaży naturystów faceta ze sterczącą fujarą i jakieś seksualne orgie?Masz chorą wyobraźnię,którą szatan zawładnął.Bierz do ręki różaniec i..."jeżeli gorszy ciebie oko twoje to wyłup je".Słuchaj swojego Boga.
                        • zlota_20 Re: Wasze doświadczenia mistyczne 29.11.11, 13:28
                          Bo ja mam odwagę mówić głośno o zepsuciu współczesnego świata.
                          • jotkajot49 Re: Wasze doświadczenia mistyczne 29.11.11, 13:54
                            >Bo ja mam odwagę mówić głośno o zepsuciu ...

                            W wyniku przebytego mikro udaru neurony ww pewnym obszarze twojego mózgu mają problem z komunikowaniem się i tworzą, w miejsce obrazów rzeczywistych, obrazy urojone - co objawia się zaburzeniami wzroku (wizje), słuchu (...mówić głośno), smaku (...zepsuciu)
                          • kolter-xl Re: Wasze doświadczenia mistyczne 18.12.11, 22:07
                            zlota_20 napisał:

                            > Bo ja mam odwagę mówić głośno o zepsuciu współczesnego świata.

                            Widać za dużo na tym świcie religiantów
                        • voxave Wyłup-iaste oczy 29.11.11, 15:31
                          bedzie miał jak, z tym bedzie wygladał :)
                          • pocoo Re: Wyłup-iaste oczy 29.11.11, 16:13
                            voxave napisała:

                            > bedzie miał jak, z tym bedzie wygladał :)

                            On już je ma.Normalnymi oczami nie zobaczysz chórów anielskich (ciekawe jakie ma uszy) na dodatek z przenajświętsza panienką.
                            • ultimate.strike No to pojawia się kolejny problem 29.11.11, 16:24
                              jak przy pomocy wzroku zobaczyć przenajświętszość owej panienki?
                              • voxave Re: No to pojawia się kolejny problem 29.11.11, 18:33
                                Strik--
                                • pocoo Re: No to pojawia się kolejny problem 30.11.11, 07:55
                                  voxave napisała:

                                  > Strik--
                                  • ultimate.strike Re: No to pojawia się kolejny problem 30.11.11, 09:26
                                    Kurę przenajświetszą?
                                • ultimate.strike Re: No to pojawia się kolejny problem 30.11.11, 09:26
                                  Chodzi o to, że jest zawsze dziewicą, tak przed, jak i po? :)
                                  • voxave Re: No to pojawia się kolejny problem 30.11.11, 09:56
                                    Strik-----tu pomieszały sie konfabulacje z dwóch religii ------cudowne odrastanie błony dziewiczej ( w pewnych krajach rekonstrukcja chirurgiczna he,he )
                              • zlota_20 Re: No to pojawia się kolejny problem 01.12.11, 14:23
                                Wystarczy wierzyć. Ale co wy puści i żałośni ateusze możecie o Tym wiedzieć.
                                • kroniken Re: No to pojawia się kolejny problem 01.12.11, 14:29
                                  Puści i żałośni ...... chrześcijańska miłość promienieje z Ciebie od rana do nocy...
                                  nieateusz
                                  • voxave Re: No to pojawia się kolejny problem 01.12.11, 15:48
                                    Ale jestescie żałośni :)
                                • pocoo Re: No to pojawia się kolejny problem 03.12.11, 17:19
                                  zlota_20 napisał:

                                  > Wystarczy wierzyć. Ale co wy puści i żałośni ateusze możecie o Tym wiedzieć.

                                  A to jest przejaw miłości do bliźniego w wyniku "następnego objawienia"?
                                  Czego sobie robisz jaja z ludzi?Z tego co piszesz jasno wynika,że pojęcia nie masz o tym co mówił Jezus.
                                  • zlota_20 Re: No to pojawia się kolejny problem 15.12.11, 22:58
                                    To wy mnie doprowadzacie do agresji swoją ignorancją!!!
                                    • voxave Re: No to pojawia się kolejny problem 16.12.11, 03:43
                                      Złota------zauważ,że my ta wiedze która tak sie zachłystujesz mamy w małym palcu-----a mimo to mówimy oszolomom stop.
                                      Nic do twego mózgu nie dociera--wykształcenie ci nic nie pomogło.
              • kroniken Re: Wasze doświadczenia mistyczne 29.11.11, 09:37
                To jest typowe chrześcijańskie (oczywiście nie tylko, także np. islamskie) zachowanie. Jezus nauczał o miłości i przebaczaniu, choć niestety miał wpadki, gdy górę brało ego. Chrześcijanie zaś uwielbiają potępiać innych. I to ciągłe potępianie innych, zamiast zrozumienia i wybaczania, jest jawnym znakiem, że chrześcijaństwo jest patologiczną religi
                • ultimate.strike Sprzeciw 29.11.11, 10:17
                  chrześcijaństwo nie polega (a własciwie nie poledało, bo od dawna go już nie ma) na potępianiu innych. Celem chrześcijanina było doskonalenie się w potępianiu własnej osoby i jej słabości, zamartwianiu się, dążenie w tym do boskiego ideału. I z tego powodu chrześcijaństwo przestało istnieć, ludzie w większości wolą maltretować innych, a nie siebie, chrześcijaństwo okazało się więc utopią.
                  • kroniken Re: Sprzeciw 29.11.11, 11:57
                    Tak jak napisałeś. Można to rozwinąć. Konsekwencją potępiania siebie jest potępianie innych. Jestem ch...., a to znajdziemy chu...owszych. Żeby naprawdę lubić czy kochać innych, trzeba najpierw lubić, kochać siebie (czego nie należy mylić z narcyzmem, który jest mechanizmem obronnym, związanym z brakiem akceptacji siebie). A jak siebie lubić, jeśli z założenia jest się grzesznym, wadliwym, itd.?

                    Nie wiem czy kluczowe w tym celebrowaniu potępiania było dążenie do boskiego ideału, czy raczej fundamentalna chrześcijańska idea grzechu pierworodnego, czyli przenikającego wszystko założenia, że jesteśmy beznadziejni.
                    • ultimate.strike Re: Sprzeciw 29.11.11, 12:02
                      > Tak jak napisałeś. Można to rozwinąć. Konsekwencją potępiania siebie jest potęp
                      > ianie innych.

                      To mechanizm obronny. W ten sposób przestajemy być beznadziejni. W końcu sąsiadka się źle prowadzi, to ona jest winna. I w ten sposób chrześcijaństwo przekształciło się w post-chrześcijaństwo. Dlatego uważam, że pierwotne chrześcijaństwo jest utopią bardziej sprzeczną z ludzką naturą niż utopijny komunizm. Bez własności człowiek jakoś funkcjonować w społeczeństwie potrafi (nie każdy ale przynajmniej większość), brak poczucia własnej wartości wywołuje reakcje obronne ludzkiej psychiki, a w skrajnych przypadkach prowadzi do dewiacji.
                      • zlota_20 Re: Sprzeciw 29.11.11, 13:30
                        Jak to możliwe, że bezmyślni, nienawistni ateusze twierdzą, że mają wiedzę na temat istoty Chrześcijaństwa.
                        • ultimate.strike Re: Sprzeciw 29.11.11, 14:07
                          > Jak to możliwe, że bezmyślni, nienawistni ateusze twierdzą,

                          Nie wiem. Za to ja ateistą nie jestem. Jestem wyznawcą Dress Code'a - Stworzyciela Wszelkiego Profesjonalizmu, co daje mi pojecie na temat istoty innych religii.
                        • pocoo Re: Sprzeciw 29.11.11, 14:25
                          zlota_20 napisał:

                          > Jak to możliwe, że bezmyślni, nienawistni ateusze twierdzą, że mają wiedzę na t
                          > emat istoty Chrześcijaństwa.

                          Podejrzewam,że każdy ksiądz zaleci ci kurację w psychiatryku.Nawet świętoszkowaty katolik skomar uważa,ze jesteś chory.A może ty zwyczajnie robisz nas w jajo.
                          • ultimate.strike Re: Sprzeciw 29.11.11, 14:27
                            > Podejrzewam,że każdy ksiądz zaleci ci kurację w psychiatryku.

                            Egzorcyzmy są skuteczniejsze. Tylko diagnoza przy pomocy narzędzi teologii stosowanej bywa dość inwazyjna.
                          • skomar102 Re: Sprzeciw 29.11.11, 19:16
                            pocoo napisała:
                            Nawet świętoszkowaty katolik skomar uważa,ze jesteś chory.

                            No no tylko nie świętoszkowaty nie podśmiewaj się siostro.


                            A może ty zwyczajnie robisz nas w jajo.

                            prawdopodobnie

                            • pocoo Re: Sprzeciw 30.11.11, 08:09
                              skomar102 napisał:

                              > pocoo napisała:
                              > Nawet świętoszkowaty katolik skomar uważa,ze jesteś chory.
                              >
                              > No no tylko nie świętoszkowaty nie podśmiewaj się siostro.

                              Jak nie,jak tak.
                              • skomar102 Re: Sprzeciw 30.11.11, 16:30
                                pocoo napisała:

                                > skomar102 napisał:
                                >
                                > > pocoo napisała:
                                > > Nawet świętoszkowaty katolik skomar uważa,ze jesteś chory.
                                > >
                                > > No no tylko nie świętoszkowaty nie podśmiewaj się siostro.
                                >
                                > Jak nie,jak tak.

                                No jak tak , jak nie
                                • pocoo Re: Sprzeciw 30.11.11, 23:42
                                  skomar102 napisał:

                                  > No jak tak , jak nie

                                  Tak,tak,tak...
                                  Przecież widzę jak uciekasz kiedy w mojej wypowiedzi widzisz za dużo podszeptów Szatana.
                                  • skomar102 Re: Sprzeciw 01.12.11, 17:48
                                    pocoo napisała:
                                    > Przecież widzę jak uciekasz kiedy w mojej wypowiedzi widzisz za dużo podszeptów
                                    > Szatana.

                                    Nie widzę potrzeby aby uciekać szatan podszeptuje każdemu
                                    taka jego rola

                                    • pocoo Re: Sprzeciw 02.12.11, 08:32
                                      skomar102 napisał:

                                      > Nie widzę potrzeby aby uciekać szatan podszeptuje każdemu
                                      > taka jego rola
                                      >
                                      Pocieszające, ale Ty zamiast delektować się grzeszkami, łapiesz za różaniec. Grzeszków nie można zmierzyć i nigdy nie wiesz, co jest co? Włóż różaniec do pudełeczka .
                                      • skomar102 Re: Sprzeciw 02.12.11, 16:20
                                        pocoo napisała:
                                        Pocieszające, ale Ty zamiast delektować się grzeszkami,

                                        Tak samemu to mi się nie chce delektować.

                                        Grzeszków nie można zmierzyć i nigdy nie wiesz, co jest co?

                                        Człowiek potrafi rozróżnić dobro od zła.




                                        • pocoo Re: Sprzeciw 02.12.11, 21:29
                                          skomar102 napisał:
                                          > Człowiek potrafi rozróżnić dobro od zła.

                                          I przyjemność od nudy.
                                          • skomar102 Re: Sprzeciw 02.12.11, 22:20
                                            pocoo napisała:

                                            > skomar102 napisał:
                                            > > Człowiek potrafi rozróżnić dobro od zła.
                                            >
                                            > I przyjemność od nudy.

                                            Ponudzimy się ?
                                            • pocoo Re: Sprzeciw 03.12.11, 12:47
                                              skomar102 napisał:

                                              > Ponudzimy się ?

                                              Ja nie wiem ,czym jest nuda ale jeżeli sobie tego życzysz to mogę nie odpowiadać na Twoje posty.Oj,smutno i nudno Ci będzie wtedy Skomarku.Otworzysz pudełeczko,wyjmiesz różaniec i...osiągniesz niebiański orgazm?
                                              • skomar102 Re: Sprzeciw 03.12.11, 15:54
                                                pocoo napisała:
                                                Ja nie wiem ,czym jest nuda ale jeżeli sobie tego życzysz to mogę nie odpowiada
                                                ć na Twoje posty

                                                Nie o to mi chodzi, a po drugie nie nie wyobrażam sobie
                                                nudy w dialogu z tobą .




                                                • pocoo Re:Nuda? 03.12.11, 17:42
                                                  skomar102 napisał:

                                                  > Nie o to mi chodzi, a po drugie nie nie wyobrażam sobie
                                                  > nudy w dialogu z tobą .

                                                  Też tak myślę.To dopiero nuda,kiedy całkowicie zgadzam się z tobą.
                                                  Onegdaj bywało,że tak mi zalazłeś za skórę,że dość długo nie czytałam twoich postów.
                                                  • skomar102 Re:Nuda? 03.12.11, 19:05
                                                    pocoo napisała:
                                                    Też tak myślę.To dopiero nuda,kiedy całkowicie zgadzam się z tobą.

                                                    To jest wyjątek kiedy się ze mną zgadzasz.


                                                    > Onegdaj bywało,że tak mi zalazłeś za skórę,że dość długo nie czytałam twoich po
                                                    > stów.

                                                    Sorry.
                          • zlota_20 Re: Sprzeciw 01.12.11, 14:26
                            Właśnie zastosowałaś słowo klucz - ŚWIĘTOSZKOWATY - jego wiara jest pozbawiona pierwiastka mistycyzmu i głębokiej bojaźni Bożej. Jest to wiara faryzejska na pokaz.
                            • kontik_71 Re: Sprzeciw 01.12.11, 16:16
                              A kto dal ci prawo do oceny czyjejs wiary? To jest juz buta..
                              • zlota_20 Re: Sprzeciw 01.12.11, 22:49
                                Mam do tego większe moralne prawo, ponieważ sam wierzę - w przeciwieństwie do pseudokatolików i ateuszy.
                                • kontik_71 Re: Sprzeciw 02.12.11, 11:47
                                  Czyli nie roznisz sie niczym od np islamskich fanatykow, uwazajacych, ze maja prawo do zabicia innego czlowiaka bo "oni wierza lepiej"..

                                  Niedobrze sie robi czytajac takie oslizgle gady ja ty.
                                  • zlota_20 Re: Sprzeciw 03.12.11, 17:00
                                    Z prowokatorami nie dyskutuję.
                                    • voxave Jest forum dla wierzących 16.12.11, 03:46

                                      tam idź Złota---nikt ci sie nie sprzeciwy--razem bedziecie pleśc androny------sielanka w sosie dewocyjnym.
                                      • zlota_20 Re: Jest forum dla wierzących 18.12.11, 15:22
                                        To jest Forum religijne i co właśnie tutaj robią ateusze na pasku Moskwy i Tel Awiw?!
                                        • voxave Re: Jest forum dla wierzących 18.12.11, 15:30
                                          Zota-----forum dla wierzących jest gdzie indziej i bardzo duzo takich pozycji w necie--tam nawiedzeni modla sie i opowiadaja bajki do snu.
                                          Tu jest forum Religia traktujące o różnych religiach i krytycznych uwagach ich dotyczących.
                                          Módl sie w kościele lub w swoim pokoiku na kleczniku. :)
                                          • zlota_20 Re: Jest forum dla wierzących 18.12.11, 16:04
                                            to wy możecie krytykować moją Wiarę, a ja waszego pustostanu duchowego już nie?!
                                            • der-chef Re: Jest forum dla wierzących 18.12.11, 16:15
                                              Ty cała jesteś pustostanem.
                                            • k_a_p_p_a Re: Jest forum dla wierzących 18.12.11, 16:39
                                              zlota_20 napisał:

                                              > to wy możecie krytykować moją Wiarę,

                                              Tak. Twoja wiara jest do dupy.
                                              • zlota_20 Re: Jest forum dla wierzących 18.12.11, 18:19
                                                Kolejny pachołek Palikota bez własnego rozumu.
                                                • kolter-xl Re: Jest forum dla wierzących 18.12.11, 18:23
                                                  zlota_20 napisał:

                                                  > Kolejny pachołek Palikota bez własnego rozumu.

                                                  Też bozie widuje ??
                                                  • zlota_20 Re: Jest forum dla wierzących 18.12.11, 22:32
                                                    600 lat temu to by cię za takie coś powiesili heretyku.
                                                  • kolter-xl Re: Jest forum dla wierzących 18.12.11, 23:03
                                                    zlota_20 napisał:

                                                    > 600 lat temu to by cię za takie coś powiesili heretyku.

                                                    Pewno sama najświętsza panienka by ich do tej zbrodni inspirowała
                                            • voxave Re: Jest forum dla wierzących 18.12.11, 18:26
                                              Złota--alez krytykuj, ale nie myśl o nas jak o pustostanach bo posiadamy wiedzę i wiemy o wiele więcej niz ty.
                                              My sobie takimi religijnymi smieciami umysłu nie zanieczyszczamy----mamy rzetelne spojrzenie na świat i nikt nie jest w stanie zrobić z nas sekciarzy.
                                              • zlota_20 Re: Jest forum dla wierzących 18.12.11, 22:33
                                                Bez religii nie byłoby postępu!!!
                                                • kolter-xl Re: Jest forum dla wierzących 18.12.11, 23:04
                                                  zlota_20 napisał:

                                                  > Bez religii nie byłoby postępu!!!

                                                  No ale nie katolickiej , to akurat religia mało rozwojowa
                                            • kolter-xl Re: Jest forum dla wierzących 18.12.11, 22:01
                                              zlota_20 napisał:

                                              > to wy możecie krytykować moją Wiarę, a ja waszego pustostanu duchowego już nie?

                                              Twoja sekta produkuje takich jak ty bezmyślnych pustostanowców:))
                                        • kolter-xl Re: Jest forum dla wierzących 18.12.11, 21:59
                                          zlota_20 napisał:

                                          > To jest Forum religijne i co właśnie tutaj robią ateusze na pasku Moskwy i Tel
                                          > Awiw?!

                                          Ratują ojczyznę przed pachołkami watykanu.
                                • pocoo Re: Sprzeciw 02.12.11, 12:02
                                  zlota_20 napisał:

                                  > Mam do tego większe moralne prawo, ponieważ sam wierzę - w przeciwieństwie do p
                                  > seudokatolików i ateuszy.

                                  Kłamiesz pisiolku.Gdybyś był wierzący to wiedziałbyś,że takie prawo ma tylko Bóg.
                                  Swoją drogą ptaszku,ładnie to tak robić z ludzi jaja?Wiem o tym,bo w twojej sprawie też doznałam objawienia i olśnienia zaraz po Twoim.
                            • skomar102 Re: Sprzeciw 01.12.11, 17:41
                              zlota_20 napisał:

                              > Właśnie zastosowałaś słowo klucz - ŚWIĘTOSZKOWATY - jego wiara jest pozbawiona
                              > pierwiastka mistycyzmu i głębokiej bojaźni Bożej. Jest to wiara faryzejska na p
                              > okaz.

                              No cóż ja się nie mogę pochwalić publicznie takimi doświadczeniami
                              mistycznymi jak ty np:Spotkanie MB z chórem anielskim w parku.
                              oglądanie sądu ostatecznego , piekła , raju , czy wysłuchania
                              apelu Syna Bożego.
                              To wskazuje na twoją świętość albo na ????????????
                              • zlota_20 Re: Sprzeciw 01.12.11, 22:51
                                Pisanie imienia Najświętszej Maryi Panny jako MB to kolejny przykład faryzejstwa.
                        • der-chef Re: Sprzeciw 29.11.11, 16:11
                          Jeśli istotą chrześcijaństwa są zwidy, to ja poproszę o skład tej mieszanki prochów. No chyba że jeszcze na mszy kadzą marychą.
                        • kolter-xl Re: Sprzeciw 18.12.11, 22:08
                          zlota_20 napisał:

                          > Jak to możliwe, że bezmyślni, nienawistni ateusze twierdzą, że mają wiedzę na t
                          > emat istoty Chrześcijaństwa

                          Ano problem w tym ze ty nie jesteś chrześcijaninem a tylko szeregowym katolikiem .
                      • kroniken Re: Sprzeciw 30.11.11, 11:07
                        ultimate.strike napisał:

                        > To mechanizm obronny. W ten sposób przestajemy być beznadziejni. W końcu sąsiad
                        > ka się źle prowadzi, to ona jest winna. I w ten sposób chrześcijaństwo przekszt
                        > ałciło się w post-chrześcijaństwo. Dlatego uważam, że pierwotne chrześcijaństwo
                        > jest utopią bardziej sprzeczną z ludzką naturą niż utopijny komunizm. Bez włas
                        > ności człowiek jakoś funkcjonować w społeczeństwie potrafi (nie każdy ale przyn
                        > ajmniej większość), brak poczucia własnej wartości wywołuje reakcje obronne lud
                        > zkiej psychiki, a w skrajnych przypadkach prowadzi do dewiacji.

                        Zasadniczo zgadzam się. Pytanie tylko co rzeczywiście wywołuje brak poczucia własnej wartości? Moim zdaniem idea grzechu, która nie wynika z samego chrześcijaństwa, ale jest kontynuacją myśli Starego Testamentu. Już tam zaczyna się to absurdalne jęczenie: moja wina, moja wina, o qu...wa jakim jestem beznadziejnym grzesznikiem. Poczucie winy rzeczywiście wywołuje zasadniczo negatywne mechanizmy obronne. Jeśli do tego dodamy ideę wiecznych mąk i mściwego, psychopatycznego boga, to oczywiście mamy gotową religijną paranoję. Dla mnie właśnie te elementy, mało utopijne, decydują o tym, że całościowy obraz religii chrześcijańskiej, czy żydowskiej czy islamu jest negatywny.





                        • woynowski1 Re: Sprzeciw 04.12.11, 22:04
                          Jedna z miłych pań wszczęła dyskusję na temat adwentu. W związku z tym iż rozważania na temat II niedziela adwentu zawierały ciekawe cytaty, o zbliżonej memetyce do Waszych rozważań pozwalam sobie je po raz drugi wpisać.
                          Myślałem i myślałem, czytałem i czytałem i stwierdzam:
                          <Wystąpił Jan Chrzciciel na pustyni i głosił chrzest nawrócenia na odpuszczenie grzechów. Ciągnęła do niego cała judzka kraina oraz wszyscy mieszkańcy Jerozolimy i przyjmowali od niego chrzest w rzece Jordan, wyznając /przy tym/ swe grzechy. Jan nosił odzienie z sierści wielbłądziej i pas skórzany około bioder, a żywił się szarańczą i miodem leśnym.>
                          Wniosek: spowiednicy i osoby chrzczące; winni się ubierać w stroje z wielbłądziej wełny, pasy dookoła bioder skórzane i żywić się szarańczą oraz miodem leśnym. A tak nie jest dlaczego? A jeżeli strój i sposób odżywiany nie jest ważny to po cóż takie pustosłowie w księdze świętej? Wszak skutki jej jak chrzest i spowiedź trwają do dziś. Może coś przeinaczono z tym chartem i spowiedzią. Wszak należy domniemywać że spowiedź miała związek z chrztem wykonywanym przez Jana a nie z jedzeniem szarańczy! To po cóż dziś jest spowiedź na bieżąco? Myślę, myślę i nie wiem czy mój tok myślenia jest właściwy, odpowiedni na adwent. Ponoć to miało mnie przybliżyć, a niestety oddala. W dodatku kto wówczas mieszkał w Judei? Nie już dalej nie będę myślał, bo do czego to doprowadzi. Zacznę łączyć Judejczyków ze spowiedzią i sznurowadłami, sierścią wielbłądzią i dromaderami, Judeę z pokoleniem judy, macą i pascha, co zapewne skojarzy się mnie z chałwa i rachatłukum. Gdzie adwent i nabożne rozmyślna, umartwianie się dlaczego przed tak uroczystym dniem jak narodziny? Głowa mała i ta spowiedź w miodzie leśnym.
    • kolter-xl Re: Wasze doświadczenia mistyczne 18.12.11, 18:16
      zlota_20 napisał:

      > Szczęść Boże!
      > W tym jakże interesującym temacie pragnę przedstawić moje doświadczenia mistycz
      > ne oraz zachęcić Was do ambitnej, intelektualnej dyskusji.
      > W wieku 26 lat doznałem pierwszego objawienia - w parku miejskim w Sieradzu ujr
      > załem Najświętszą Maryję Pannę Zawsze Dziewicę w Otoczeniu Chóru Anielskiego.

      Nieboszczka w towarzystwie chóru ??
      • voxave Re: Wasze doświadczenia mistyczne 18.12.11, 18:31
        Złota------to objawy schozofreni zapewne---to schorzenie charakteryzuje sie halucynacjami i agresja werbalna jak na net przystało )
      • zlota_20 Re: Wasze doświadczenia mistyczne 18.12.11, 22:35
        Najświętsza Maryja Panna Zawsze Dziewica, Królowa Polski została wniebowzięta, ale co taka moskiewska dzicz jak ty może o tym wiedzieć, kałmuku.
        • kolter-xl Re: Wasze doświadczenia mistyczne 18.12.11, 23:05
          zlota_20 napisał:

          > Najświętsza Maryja Panna Zawsze Dziewica, Królowa Polski została wniebowzięta,
          > ale co taka moskiewska dzicz jak ty może o tym wiedzieć, kałmuku.

          Taa ,ale nijak wasz dogmat ma się do słów zapisanych w jednym z listów apostolskich :)))
          • zlota_20 Re: Wasze doświadczenia mistyczne 18.12.11, 23:09
            Nawet w tak Świętej Księdze mogą czaić się drobne nieścisłości. Ponadto list ten mógł być podrzuconą przez rzymian fałszywką.
            • kolter-xl Re: Wasze doświadczenia mistyczne 18.12.11, 23:11
              zlota_20 napisał:

              > Nawet w tak Świętej Księdze mogą czaić się drobne nieścisłości. Ponadto list te
              > n mógł być podrzuconą przez rzymian fałszywką.

              Ta , to i to co Marii napisano pewno jest fałszywką :))
              • zlota_20 Re: Wasze doświadczenia mistyczne 19.12.11, 00:00
                Nabijasz się, a Biblii w życiu nie czytałeś, najwyżej paliłeś ziomalu nergala
                • voxave Re: Wasze doświadczenia mistyczne 19.12.11, 02:49
                  Złota---widac gorączka cie jeszcze nie odpuścila, dalej majaczysz.
                • kolter-xl Re: Wasze doświadczenia mistyczne 19.12.11, 07:37
                  zlota_20 napisał:

                  > Nabijasz się, a Biblii w życiu nie czytałeś, najwyżej paliłeś ziomalu nergala

                  Hehehehehe weź do ręki biblie a przekonasz się jakim idiotyzmem jest wiara w Marie czy inny chóry anielskie :))
                  • zlota_20 Re: Wasze doświadczenia mistyczne 19.12.11, 09:00
                    Za to wiara w to, że POwstałeś z jakichś atomów i żyjątek morskich ma dużo więcej "rozsądku" w sobie.
                    Lepiej być konserwatystą niż ateistycznym ewolucjonistą.
                    • kolter-xl Re: Wasze doświadczenia mistyczne 19.12.11, 09:06
                      zlota_20 napisał:

                      > Za to wiara w to, że POwstałeś z jakichś atomów i żyjątek morskich ma dużo więc
                      > ej "rozsądku" w sobie.
                      > Lepiej być konserwatystą niż ateistycznym ewolucjonistą.

                      Ta , lepiej być ciemniakiem sterowanym przez klechę analfabetę :))
                      • voxave Re: Wasze doświadczenia mistyczne 19.12.11, 12:59
                        Złoty dwadzieścia ---trolu jeden chory i niemyty--ladnie to tak z niewinnych duszyczek sie naśmiewać----w domu pewno juz nie moga słuchąc twoich przechwalek------ale im głupoty sadzę a oni sie gimnastykują.
                        Wiedz że również trollujemy z nudów :)
                        • zlota_20 Re: Wasze doświadczenia mistyczne 19.12.11, 19:04
                          To ty trollujesz mendo.
                          • kolter-xl Re: Wasze doświadczenia mistyczne 19.12.11, 19:06
                            zlota_20 napisał:

                            > To ty trollujesz mendo.

                            Nikt nie pyta o twoje dane.
                      • zlota_20 Re: Wasze doświadczenia mistyczne 19.12.11, 19:03
                        Każdy Ksiądz jest lepiej wykształcony niż ateusze.
                        • kolter-xl Re: Wasze doświadczenia mistyczne 19.12.11, 19:06
                          zlota_20 napisał:

                          > Każdy Ksiądz jest lepiej wykształcony niż ateusze.

                          Poza KULem reszta seminariów nie ma wyższego poziomu od przeciętnego gimnazjum :))
                          • voxave Re: Wasze doświadczenia mistyczne 19.12.11, 19:17
                            Złota----ciekawe to jest zjawisko---religianci a w szczególności ksieża maja taki wulgarny język---jak pastuchy na pastwisku,
                            No tak co ja sie dziwie przeciez pasą owieczki.
                            Jak cos nie po ich mysli idzie to ida w ruch wyzwiska----co za marne k.re.atury. :)
                            • zlota_20 Re: Wasze doświadczenia mistyczne 19.12.11, 22:04
                              To WY mnie prowokujecie!!!
                          • zlota_20 Re: Wasze doświadczenia mistyczne 19.12.11, 22:02
                            Byłeś tam, że tak twierdzisz? Czy może Piotrowski napisał ci to w faktach i mitach?
                            • kolter-xl Re: Wasze doświadczenia mistyczne 19.12.11, 22:10
                              zlota_20 napisał:

                              > Byłeś tam, że tak twierdzisz? Czy może Piotrowski napisał ci to w faktach i mit ach?

                              Samo zycie wskazuje na prymitywizm sporej grupy klechów
                              • zlota_20 Re: Wasze doświadczenia mistyczne 19.12.11, 22:29
                                Ty z Księżmi miałeś do czynienia najwyżej POdczas mordowania jak byłeś w ZOMO, ORMO i MO
                                • kolter-xl Re: Wasze doświadczenia mistyczne 19.12.11, 22:30
                                  zlota_20 napisał:

                                  > Ty z Księżmi miałeś do czynienia najwyżej POdczas mordowania jak byłeś w ZOMO,
                                  > ORMO i MO

                                  Nie pytam cię nawrócony ułomie co robiłeś za młodu :))
                                  • voxave Re: Wasze doświadczenia mistyczne 19.12.11, 22:45
                                    Złota--a ilez to tych księzy tak zginęlo co tak krzyczysz ? Siedzieli na zadupiu handlując darami ,a zginął taki co chcial byc świetym, bardzo sie o to prosił.
                                    • zlota_20 Re: Wasze doświadczenia mistyczne 20.12.11, 19:58
                                      Jesteś UBecką gnidą!!!
                                      • kolter-xl Re: Wasze doświadczenia mistyczne 20.12.11, 20:57
                                        zlota_20 napisał:

                                        > Jesteś UBecką gnidą!!!

                                        No ale ty za dobrze loda robisz:)
                                        • zlota_20 Re: Wasze doświadczenia mistyczne 21.12.11, 13:31
                                          Jesteś typowym UBeckim chamem po 3 latach podstawówki.
                                          • kolter-xl Re: Wasze doświadczenia mistyczne 21.12.11, 16:41
                                            zlota_20 napisał:

                                            > Jesteś typowym UBeckim chamem po 3 latach podstawówki.

                                            Ty głupia/i cipo ty mi imputujesz chamstwo ????
                                            • zlota_20 Re: Wasze doświadczenia mistyczne 21.12.11, 22:44
                                              Więc się przyznałeś, że ukończyłeś 3 lata podstawówki?
                                              • kolter-xl Re: Wasze doświadczenia mistyczne 21.12.11, 22:47
                                                zlota_20 napisał:

                                                > Więc się przyznałeś, że ukończyłeś 3 lata podstawówki?

                                                No a ile ty masz lat ??
                                                • zlota_20 Re: Wasze doświadczenia mistyczne 23.12.11, 17:01
                                                  Ja mam 39 lat i z wykształcenia jestem geologiem.
                                                  • kolter-xl Re: Wasze doświadczenia mistyczne 23.12.11, 17:25
                                                    zlota_20 napisał:

                                                    > Ja mam 39 lat i z wykształcenia jestem geologiem.

                                                    To stara z ciebie dupa, a karpia już zamordowałeś /aś ??
                                                  • zlota_20 Re: Wasze doświadczenia mistyczne 27.12.11, 00:21
                                                    Zgodnie z tradycją odciąłem łeb bezmyślnej rybie.
                                                  • kolter-xl Re: Wasze doświadczenia mistyczne 27.12.11, 09:16
                                                    zlota_20 napisał:

                                                    > Zgodnie z tradycją odciąłem łeb bezmyślnej rybie.

                                                    Tradycyjnie bóg się rodzi trzeba krwi :))
                                                  • zlota_20 Re: Wasze doświadczenia mistyczne 27.12.11, 09:56
                                                    Pan Bóg dał nam władzę nad bezmyślnymi zwierzętami.
                                                  • kolter-xl Re: Wasze doświadczenia mistyczne 27.12.11, 10:11
                                                    zlota_20 napisał:

                                                    > Pan Bóg dał nam władzę nad bezmyślnymi zwierzętami.

                                                    Czyli klerowi nad wiernymi ??
                                                  • zlota_20 Re: Wasze doświadczenia mistyczne 01.01.12, 00:10
                                                    Oto kultura wyborców paliknota
                                                  • kolter Re: Wasze doświadczenia mistyczne 02.01.12, 19:44
                                                    zlota_20 napisał:

                                                    > Oto kultura wyborców paliknota

                                                    Pisałem coś na temat tego czy w ogóle byłem na wyborach w roku 2011 ?
                                                  • zlota_20 Re: Wasze doświadczenia mistyczne 10.01.12, 13:41
                                                    Nie trzeba głosować na palikta aby go wspierać, może jeszcze powiesz, że dałeś pieniądze na woodstock i dla owsiaka???
                                                  • kolter Re: Wasze doświadczenia mistyczne 10.01.12, 14:09
                                                    zlota_20 napisał:

                                                    > Nie trzeba głosować na palikta aby go wspierać, może jeszcze powiesz, że dałeś
                                                    > pieniądze na woodstock i dla owsiaka???

                                                    No pewno ze dałem dla chorych dzieci .
                                                  • zlota_20 Re: Wasze doświadczenia mistyczne 10.01.12, 14:15
                                                    Raczej na nowe sztachety owsiakowej willi.
                                                  • kolter Re: Wasze doświadczenia mistyczne 10.01.12, 15:32
                                                    . zlota_20 napisał:

                                                    > Raczej na nowe sztachety owsiakowej willi.

                                                    No ale przynajmniej nie na benzynę dla rydzykowego Maybacha
                                                  • zlota_20 Re: Wasze doświadczenia mistyczne 10.01.12, 20:23
                                                    Audi jak już a to nie jest luksusowy samochód.
                                                  • kolter Re: Wasze doświadczenia mistyczne 10.01.12, 20:42
                                                    zlota_20 napisał:

                                                    > Audi jak już a to nie jest luksusowy samochód.

                                                    Audi kosztuje w Niemcach tyle co BMW czy Merc a nie tyle co Ford czy Opel, Więc jest to auto z wyższej półki.
                                                  • zlota_20 Re: Wasze doświadczenia mistyczne 10.01.12, 22:25
                                                    Ale Jego Magnificencja Ojciec Doktor Rydzyk przybliża NAS swoją owczarnię do Królestwa Bożego, ja się ośmielę rzec, że ON stwarza Królestwo Boże na Ziemi - poprzez miłosierdzie i cierpienie odkupuje nasze GRZECHY!!! Nawet 350 AUDI nie wynagrodzi takiego wysiłku.
                                                  • kolter Re: Wasze doświadczenia mistyczne 10.01.12, 22:36

                                                    zlota_20 napisał:

                                                    > Ale Jego Magnificencja Ojciec Doktor Rydzyk przybliża NAS swoją owczarnię do Kr
                                                    > ólestwa Bożego, ja się ośmielę rzec, że ON stwarza Królestwo Boże na Ziemi - po
                                                    > przez miłosierdzie i cierpienie odkupuje nasze GRZECHY!!! Nawet 350 AUDI nie wy
                                                    > nagrodzi takiego wysiłku.


                                                    No na 350 Audi to on już kasy ma , może jakiegoś jurnego chłopca mu podesłać ??
                                                  • zlota_20 Re: Wasze doświadczenia mistyczne 12.01.12, 07:57
                                                    Jesteś żenujący.
                                • skomar102 Re: Wasze doświadczenia mistyczne 19.12.11, 23:12
                                  zlota_20 napisał:

                                  > Ty z Księżmi miałeś do czynienia najwyżej POdczas mordowania jak byłeś w ZOMO,
                                  > ORMO i MO

                                  i jeszcze czwarta kolumna.
                                  • kolter-xl Re: Wasze doświadczenia mistyczne 19.12.11, 23:18
                                    skomar102 napisał:

                                    > zlota_20 napisał:
                                    >
                                    > > Ty z Księżmi miałeś do czynienia najwyżej POdczas mordowania jak byłeś w
                                    > ZOMO,
                                    > > ORMO i MO
                                    >
                                    > i jeszcze czwarta kolumna.

                                    Agent wrogiego nam watykanu ??
                                  • zlota_20 Re: Wasze doświadczenia mistyczne 20.12.11, 19:58
                                    TVN powstał dopiero po 1989 i był efektem okrągłego stołu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka