bkn6 16.02.13, 20:31 ..i ewentualne sojusze na konklawe bi.gazeta.pl/im/fotomon/TOKFM/f640x640/09/84/96521097f7.jpg Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
losiu4 Re: konklawe - polski kardynał a jego szanse i ew 16.02.13, 21:14 co tam wam w palikociarni teraz do jarania dają? Bo wyraźnie wam szkodzi... Pozdrawiam Losiu Odpowiedz Link Zgłoś
kzazimierzlyszczynski Re: konklawe - polski kardynał a jego szanse i ew 16.02.13, 23:11 losiu4 napisał: > co tam wam w palikociarni teraz do jarania dają? Bo wyraźnie wam szkodzi... Jak byś tak zajarał, to może by ci się coś rozjaśniło! Odpowiedz Link Zgłoś
x2468 Re: konklawe - polski kardynał a jego szanse i ew 16.02.13, 23:22 Wypasiony odpowiednio.Brakuje mu jedynie złotego łańcucha i rolexa z brylantami. Odpowiedz Link Zgłoś
kolter-xl Re: konklawe - polski kardynał a jego szanse i ew 17.02.13, 09:15 losiu4 napisał: > co tam wam w palikociarni teraz do jarania dają? Bo wyraźnie wam szkodzi... Ty łosiu dzisiaj za darmochę sobie walniesz bacha z kadzidła . Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Akurat, 17.02.13, 00:40 Kwaśniewski z konkordatem nie ma nic... Podpisała (bezprawnie) Suchocka ze Skubiszewskim... Przyklepał Płażyński, gwałcąc konstytucję Najaśniejszej (zabrakło 18 głosów a przeszło) To Suchocka raczej tym kardynałem jest... po prawie dwudziestu latach ambasadorowania w Watykanie... d'accord? Odpowiedz Link Zgłoś
wariant_b Re: Akurat, 17.02.13, 09:08 sclavus napisał: > Kwaśniewski z konkordatem nie ma nic... Ratyfikował go w 1998 roku, podobnie zresztą jak JP2. Należy to do konstytucyjnych obowiązków prezydenta. Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: Akurat, 17.02.13, 12:17 prezydent, nie ratyfikuje - prezydent podpisuje, po ratyfikacji przez sejm.... Mógł nie podpisać - to fakt, ale... jejkuojejku co by się działo: Suchocka ze Skubiszewskim, zgwałcili konstytucję podpisując i nikt dzióba nie otworzył... Płażyński uznał ratyfikację, gwałcąc konstytucję i nikt dzióba nie otworzył... Kościół doskonale zdawał sobie sprawę, że ten konkordat to gwałt na konstytucji RP i też dzióba nie otworzył... A jak miało być skoro to był prezent dla polskiego papieża?? ... to i Kwaśniewski machnął podpis, jak ostatni konformista, ale machnął... Odpowiedz Link Zgłoś
kolter-xl Re: Akurat, 17.02.13, 12:34 sclavus napisał: > A jak miało być skoro to był prezent dla polskiego papieża?? Nie dla Dziwisza . > ... to i Kwaśniewski machnął podpis, jak ostatni konformista, ale machnął... No Kwachu był znany z tego ze lubił w każdym tyłku siedzieć . Odpowiedz Link Zgłoś
wariant_b Re: Akurat, 17.02.13, 13:48 sclavus napisał: > prezydent, nie ratyfikuje Akurat art. 133 Konstytucji mówi: Prezydent Rzeczypospolitej jako reprezentant państwa w stosunkach zewnętrznych: 1) ratyfikuje i wypowiada umowy międzynarodowe, o czym zawiadamia Sejm i Senat, Umowę międzynarodową oczywiście wcześniej musi uchwalić Sejm. Konstytucja nie przewiduje możliwości nieratyfikowania umowy międzynarodowej przez Prezydenta, ale i nie określa ram czasowych. Przerabialiśmy to przy okazji ratyfikacji Traktatu Lizbońskiego przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego, który jak pamiętamy był przeciwny ratyfikowaniu przez Polskę podpisanej przez siebie i przyjętej przez Sejm umowy, ale w końcu złożył podpis. Odpowiedz Link Zgłoś
kolter-xl Re: konklawe - polski kardynał a jego szanse i ew 17.02.13, 09:13 Jeden idiota z Polski już tam był na tronie, drugi raz tak się nie pomylą Odpowiedz Link Zgłoś