talisker
30.08.04, 23:22
Myslilem sie (?) piszac onegdaj, ze forum Arcy ma wieksze szanse na
przetrwanie anizeli Oczkowe KR. Czas pokaze, cza tak jest.
Arcy broni i tyle. I dobry to znak, ze obrona nie potrafi sie bronic.
Potrzeba pozytywnego podejscia do sprawy: Za Nietzschem - negacja, jesli chce
byc konsekwentna, musie i siebie zanegowac. To wynik logiki Arcy. Unikami
nawet na ringu niczego sie nie "wypunktuje".
A poza tym dyskuje z Oponentami tymu Kochaniczka to dosc nuzaca praca.
Talisker