Dodaj do ulubionych

Forum ma kryzys - to dobry znak!

30.08.04, 23:22
Myslilem sie (?) piszac onegdaj, ze forum Arcy ma wieksze szanse na
przetrwanie anizeli Oczkowe KR. Czas pokaze, cza tak jest.
Arcy broni i tyle. I dobry to znak, ze obrona nie potrafi sie bronic.
Potrzeba pozytywnego podejscia do sprawy: Za Nietzschem - negacja, jesli chce
byc konsekwentna, musie i siebie zanegowac. To wynik logiki Arcy. Unikami
nawet na ringu niczego sie nie "wypunktuje".
A poza tym dyskuje z Oponentami tymu Kochaniczka to dosc nuzaca praca.
Talisker
Obserwuj wątek
    • a000000 Re: Forum ma kryzys - to dobry znak! 31.08.04, 10:15
      A może to tylko wakacyjna przerwa???
      Taliskerku, brak arcego na forum to dobry znak, widać znalazł sobie bardziej
      pasjonujące zajęcie. A może niedługo nas zaskoczy arcykrową? Cieszyłbyś się?
      Bo ja bardzo bym się cieszyła.
      A z tą negacją, to wynik logiki arcego, czy złota myśl Nietzschego?
      • kochanica.francuza Re: Forum ma kryzys - to dobry znak! 31.08.04, 15:49
        a000000 napisała:

        > A może to tylko wakacyjna przerwa???
        > Taliskerku, brak arcego na forum to dobry znak, widać znalazł sobie bardziej
        > pasjonujące zajęcie. A może niedługo nas zaskoczy arcykrową? Cieszyłbyś się?
        > Bo ja bardzo bym się cieszyła.
        > A z tą negacją, to wynik logiki arcego, czy złota myśl Nietzschego?

        Talisker,ja cię chyba każę wygasić "mojemu forum".
        Dlaczegóż to dyskusja ze mną ma być nużąca? Bo rzeczowo argumentuję,jestem
        sprawna werbalnie i inteligentna?
        Jasne,fajniej się dyskutuje z kimś,kto mówi "oczywiście,masz rację."
        A może arcy przechodzi przemianę pozytywną?
        Lepszym wątkiem na "pdejście negacyjne"jest jajco,który stworzył aż dwa
        negacyjne fora,a i u Oka udziela się wyłącznie nagująco (każ sobie wyświetlić
        posty jajca).
        Nie pozdrawiam.
        Kochanica Francuza
      • luzer Re: Forum ma kryzys - to dobry znak! 31.08.04, 23:50
        a000000 napisała:

        > A może niedługo nas zaskoczy arcykrową?

        Arcykrowa??? Muuuuuuuuuuuuuuu!!! ;)))

        L :)))
        • a000000 Re: Forum ma kryzys - to dobry znak! 01.09.04, 02:59
          luzer napisał:

          > a000000 napisała:
          >
          > > A może niedługo nas zaskoczy arcykrową?
          >
          > Arcykrowa??? Muuuuuuuuuuuuuuu!!! ;)))


          Długo nad tym myślałam. Jak nazwać żonę arcykra?
          Luzer - Luzerowa
          Talisker - Taliskerowa
          Arcykr - ??????

          Co proponujesz, wobec tego, Luzerku?
          >
          • luzer Re: Forum ma kryzys - to dobry znak! 01.09.04, 09:45
            a000000 napisała:

            > Długo nad tym myślałam. Jak nazwać żonę arcykra?
            > Luzer - Luzerowa
            > Talisker - Taliskerowa
            > Arcykr - ??????
            >
            > Co proponujesz, wobec tego, Luzerku?

            Hmmm... Może - arcykrzyna? Kojarzy się jakoś tak z czymś niewielkim, delikatnym
            (krzyna - odrobinka), co może by się Arcemu podobało...?

            Pozdrowionka ciepłe. :))
            • a000000 Re: Forum ma kryzys - to dobry znak! 01.09.04, 11:34
              luzer napisał:

              >
              > Hmmm... Może - arcykrzyna? Kojarzy się jakoś tak z czymś niewielkim,
              delikatnym
              > (krzyna - odrobinka), co może by się Arcemu podobało...?

              Arcykrzyna to coś dużego, mała to arcykrzynka. I znowu się kojarzy. Z krzynką
              pyfka. Ale już chyba lepsze, niż arcykrowa?

              Arcyś, co Ty na to? Może masz inne propozycje?
              >
              • luzer Re: Forum ma kryzys - to dobry znak! 01.09.04, 15:30
                a000000 napisała:

                > Arcykrzyna to coś dużego, mała to arcykrzynka.

                A może Arcy lubi duże dziewczyny...? :))


                L.


                A żona Luzera to nie Luzerowa tylko Luzercia. :))

                • arcykr Re: Forum ma kryzys - to dobry znak! 07.09.04, 07:52
                  luzer napisał:

                  A może Arcy lubi duże dziewczyny...? :))
                  Wazniejsza jest jakosc niz ilosc.
            • kochanica.francuza O,luzer! 01.09.04, 16:01
              luzer napisał:

              > a000000 napisała:
              >
              > > Długo nad tym myślałam. Jak nazwać żonę arcykra?
              > > Luzer - Luzerowa
              > > Talisker - Taliskerowa
              > > Arcykr - ??????
              > >
              > > Co proponujesz, wobec tego, Luzerku?
              >
              > Hmmm... Może - arcykrzyna? Kojarzy się jakoś tak z czymś niewielkim, delikatnym
              > (krzyna - odrobinka), co może by się Arcemu podobało...?
              >
              > Pozdrowionka ciepłe. :))

              Arcykrzyna to raczej córka Arcykra.Zważywszy gramatykę naszego języka.

              Daj pyska!
              • luzer Re: O,luzer! 01.09.04, 21:10
                kochanica.francuza napisała:

                > Arcykrzyna to raczej córka Arcykra.Zważywszy gramatykę naszego języka.

                Niee... Zważywszy na gramatykę naszego języka córka Arcykra to byłaby -
                Arcykrzanka. :))

                > Daj pyska!

                DAJĘ!!!

                • kochanica.francuza Re: O,luzer! 01.09.04, 22:35
                  luzer napisał:

                  > kochanica.francuza napisała:
                  >
                  > > Arcykrzyna to raczej córka Arcykra.Zważywszy gramatykę naszego języka.
                  >
                  > Niee... Zważywszy na gramatykę naszego języka córka Arcykra to byłaby -
                  > Arcykrzanka. :))
                  o,fakt.Ale tylko przy nazwisku kończącym się na "a",a "arcykr"na "a"się nie kończy.
                  >
                  > > Daj pyska!
                  >
                  > DAJĘ!!!
                  BIORĘ!!!!
                  >
                  • luzer Re: O,luzer! 02.09.04, 00:14
                    kochanica.francuza napisała:

                    > o,fakt.Ale tylko przy nazwisku kończącym się na "a",a "arcykr"na "a"się nie
                    > kończy.

                    Tyz prowda, ale zrobilimy z Azercią wyjątek ze względu na tę arcykrowę. :))
                    Poza tym arcykr tak nagle się urywa, że właściwie cholera wie na czym on się
                    kończył, zanim się nie urwał... ;)))

                    > BIORĘ!!!!

                    No to teraz Ty daj, żeby po sprawiedliwości było!!!


                    • kochanica.francuza Re: O,luzer! 02.09.04, 14:40
                      luzer napisał:

                      > on się
                      > kończył, zanim się nie urwał... ;)))
                      Arcykról.Chociaż ze względu na urwanie niektórzy rozwijali to jako
                      arcykrzyżowiec(Arcykrzyżowcowa???),ale on sam jest arcykról.
                      >
                      > > BIORĘ!!!!
                      >
                      > No to teraz Ty daj, żeby po sprawiedliwości było!!!

                      A co na to małżonka???
                      Jak pozwoli,to masz!
                      >
                      >
                      • luzer Re: O,luzer! 02.09.04, 23:02
                        kochanica.francuza napisała:


                        > Arcykról.Chociaż ze względu na urwanie niektórzy rozwijali to jako
                        > arcykrzyżowiec(Arcykrzyżowcowa???),ale on sam jest arcykról.

                        A arcykról to znów co takiego? CYSORZ...?!! ;))


                        > A co na to małżonka???
                        > Jak pozwoli,to masz!

                        Wiesz, nie będę już jej pytał, bo śpi. Co tam, ryzyk-fizyk! :))
                        • kochanica.francuza Re: O,luzer! 02.09.04, 23:50

                          > A arcykról to znów co takiego? CYSORZ...?!! ;))
                          Tajemnica państwowa!Arcy nie chciał powiedzieć!

                          > Wiesz, nie będę już jej pytał, bo śpi. Co tam, ryzyk-fizyk! :))
                          No ładnie,małżonka śpi,a ty tu się zabawiasz>:-)
                          • luzer Re: O,luzer! 03.09.04, 00:29
                            kochanica.francuza napisała:

                            >
                            > > A arcykról to znów co takiego? CYSORZ...?!! ;))
                            > Tajemnica państwowa!Arcy nie chciał powiedzieć!

                            Aha. No to dobrze, że mu się urwało na "arcykr", a nie na "arc", na przykład, bo
                            przy niezbyt dokłądnej wymowie, niezbyt ładnie by się to kojarzyło... ;))


                            > No ładnie,małżonka śpi,a ty tu się zabawiasz>:-)

                            Zaraz tam - zabawiasz... Po prostu powitanie trochę się przedłuża. :))


                            • a000000 Re: O,luzer! 03.09.04, 10:47
                              luzer napisał:

                              > kochanica.francuza napisała:
                              >
                              > >
                              > > > A arcykról to znów co takiego? CYSORZ...?!! ;))
                              > > Tajemnica państwowa!Arcy nie chciał powiedzieć!

                              Kiedyś wyjaśniał na forum, że śniło mu się, że jest arcykrólem (nie faraonem)
                              Egiptu. Spodobało mu się to (no pewno, tyle niewolnic każdemu facetowi sie
                              spodoba), no i taki nick przyszedł mu do głowy. Nie wiem, dlaczego skrócił
                              słowo, ale podoba mi się, wygląda bardziej tajemniczo. Starałam się znaleźć ten
                              fragment , ale się załamałam. Komp coś mi zleniwiał i dość długo szuka. A może
                              to serwer GW oblężony??? To było w zeszłym roku, kiedy arcyś jeszcze był u oka
                              i był trzeci.
                              >
                              • arcykr Re: O,luzer! 07.09.04, 07:56
                                a000000 napisała:

                                > Kiedyś wyjaśniał na forum,
                                Kiedy?

                                że śniło mu się, że jest arcykrólem (nie faraonem)
                                > Egiptu.
                                Wcale nie.

                                Starałam się znaleźć ten>
                                > fragment , ale się załamałam. Komp coś mi zleniwiał i dość długo szuka. A
                                może
                                > to serwer GW oblężony??? To było w zeszłym roku, kiedy arcyś jeszcze był u
                                oka
                                > i był trzeci.

                                To bylo w watku o minimizerze albo o pokrewnej tematyce.
                                • a000000 Re: O,luzer! 07.09.04, 11:17
                                  arcykr napisał:

                                  > a000000 napisała:
                                  >
                                  > > Kiedyś wyjaśniał na forum,
                                  > Kiedy?
                                  >
                                  > że śniło mu się, że jest arcykrólem (nie faraonem)
                                  > > Egiptu.
                                  > Wcale nie.
                                  >
                                  > Starałam się znaleźć ten>
                                  > > fragment , ale się załamałam. Komp coś mi zleniwiał i dość długo szuka. A
                                  >
                                  > może
                                  > > to serwer GW oblężony??? To było w zeszłym roku, kiedy arcyś jeszcze był
                                  > u
                                  > oka
                                  > > i był trzeci.
                                  >
                                  > To bylo w watku o minimizerze albo o pokrewnej tematyce.


                                  Oj Arcyś, najpierw zaprzeczasz, że wcale nie, a potem mówisz, że w wątku około
                                  minimizerowym. Na pewno mówiłeś, bo pamiętam moje zadziwienie.
                                  Ja się nie zastanawiam, jak się mówi na żonę arcykróla, bo to proste. Ja się
                                  zastanawiam, jak się mówi na żonę arcykra.
                                  • arcykr Re: O,luzer! 07.09.04, 13:05
                                    a000000 napisała:

                                    > Oj Arcyś, najpierw zaprzeczasz, że wcale nie,
                                    Niby gdzie?
                                    • kochanica.francuza Re: O,luzer! 07.09.04, 18:59
                                      arcykr napisał:

                                      > a000000 napisała:
                                      >
                                      > > Oj Arcyś, najpierw zaprzeczasz, że wcale nie,
                                      > Niby gdzie?
                                      Arcyś,tak ostentacyjne rżnięcie głupa jest obraxliwe wobec tak wspaniałych i
                                      ibystrych forumowiczów jak my.
                • arcykr Re: O,luzer! 07.09.04, 07:53
                  luzer napisał:

                  > kochanica.francuza napisała: >
                  > > Arcykrzyna to raczej córka Arcykra.Zważywszy gramatykę naszego języka.>
                  > Niee... Zważywszy na gramatykę naszego języka córka Arcykra to byłaby -
                  > Arcykrzanka. :))
                  Arcyksiezniczka.
          • arcykr Re: Forum ma kryzys - to dobry znak! 07.09.04, 07:51
            a000000 napisała:

            > Długo nad tym myślałam. Jak nazwać żonę arcykra?
            Arcykrolowa.
        • kochanica.francuza Re: Forum ma kryzys - to dobry znak! 01.09.04, 16:00
          luzer napisał:

          > a000000 napisała:
          >
          > > A może niedługo nas zaskoczy arcykrową?
          >
          > Arcykrowa??? Muuuuuuuuuuuuuuu!!! ;)))
          >
          > L :)))

          Stephanie Arcykrowa,z domu Dubois(najpopularniejsze nzwisko we F.)
          • nauma Re: Forum ma kryzys - to dobry znak! 02.09.04, 11:55
            Arcykr i Arcysia.
            • a000000 Re: Forum ma kryzys - to dobry znak! 02.09.04, 14:08
              nauma napisał:

              > Arcykr i Arcysia.

              Bardziej już Arcykrysia!!!
              hehehe wszelkie podobieństwa są całkowicie przypadkowe!!
              • kochanica.francuza Re: Forum ma kryzys - to dobry znak! 02.09.04, 14:41
                a000000 napisała:

                > nauma napisał:
                >
                > > Arcykr i Arcysia.
                >
                > Bardziej już Arcykrysia!!!
                oooooooooooo!
                > hehehe wszelkie podobieństwa są całkowicie przypadkowe!!
    • kubus_2004 Za to moje forum rośnie w siłę!!!! 05.09.04, 10:32
      Zapraszam ludzi, którzy nie chcą jedynie potakiwać.
    • arcykr Re: Forum ma kryzys - to dobry znak! 07.09.04, 07:49
      talisker napisał:

      > Potrzeba pozytywnego podejscia do sprawy: Za Nietzschem - negacja, jesli chce
      > byc konsekwentna, musie i siebie zanegowac.
      No pewnie.

      > A poza tym dyskuje z Oponentami tymu Kochaniczka to dosc nuzaca praca.
      Ale dyskutowanie z nia sprawia mi przyjemnosc. Poza tym, praca mi nie
      straszna. :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka