arcykr 26.03.05, 09:02 Wszystkim, który czyataja to forum. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
abstrakt2003 Wesoły Arcykru! 26.03.05, 12:49 Może jestem heretykiem, ale i tak Święta Wielkanocne robią na mnie wielkie wrażenie... Odpowiedz Link Zgłoś
kochanica-francuza Re: Wesoły Arcykru! 26.03.05, 19:46 nawzajem.Chociaż czasem nie chciałabym zmartwychwstać.Niech po śmierci nie będzie nic - gdzie nic nie ma,nie ryzykuję bólu i cierpienia. Odpowiedz Link Zgłoś
arcykr Re: Wesoły Arcykru! 27.03.05, 23:04 kochanica-francuza napisała: > nawzajem.Chociaż czasem nie chciałabym zmartwychwstać.Niech po śmierci nie > będzie nic - gdzie nic nie ma,nie ryzykuję bólu i cierpienia. Zaufaj miłosierdziu Bożemu. Jezus przekazał św. Fautynie, że bardziej niż grzech boli Go brak ufności. Odpowiedz Link Zgłoś
kochanica-francuza Re: Wesoły Arcykru! 27.03.05, 23:49 arcykr napisał: > kochanica-francuza napisała: > > > nawzajem.Chociaż czasem nie chciałabym zmartwychwstać.Niech po śmierci ni > e > > będzie nic - gdzie nic nie ma,nie ryzykuję bólu i cierpienia. > Zaufaj miłosierdziu Bożemu. Jezus przekazał św. Fautynie, że bardziej niż grzec > h boli Go brak ufności. Ale ja nie jestem swiętą Faustyną.I daj mi spokój.Bóg widzi moje serce,a ty nie. Odpowiedz Link Zgłoś
abstrakt2003 Re: Wesoły Arcykru! 28.03.05, 08:40 Kochanico Bóg jest dobry a Arcyś błądzi.... Choć intencje Arcysia są jak najbardziej szczere.... Odpowiedz Link Zgłoś
arcykr Re: Wesoły Arcykru! 28.03.05, 10:01 Możesz zostać świętą, jeżeli zaufasz miłosierdziu Bożemu. Odpowiedz Link Zgłoś
abstrakt2003 Re: Wesoły Arcykru! 28.03.05, 11:15 A masz pewność co prowadzi do świętości a co nie? Odpowiedz Link Zgłoś