Dodaj do ulubionych

Wesołych Świąt

26.03.05, 09:02
Wszystkim, który czyataja to forum.
Obserwuj wątek
    • abstrakt2003 Wesoły Arcykru! 26.03.05, 12:49
      Może jestem heretykiem, ale i tak Święta Wielkanocne robią na mnie wielkie
      wrażenie...
      • kochanica-francuza Re: Wesoły Arcykru! 26.03.05, 19:46
        nawzajem.Chociaż czasem nie chciałabym zmartwychwstać.Niech po śmierci nie
        będzie nic - gdzie nic nie ma,nie ryzykuję bólu i cierpienia.
        • arcykr Re: Wesoły Arcykru! 27.03.05, 23:04
          kochanica-francuza napisała:

          > nawzajem.Chociaż czasem nie chciałabym zmartwychwstać.Niech po śmierci nie
          > będzie nic - gdzie nic nie ma,nie ryzykuję bólu i cierpienia.
          Zaufaj miłosierdziu Bożemu. Jezus przekazał św. Fautynie, że bardziej niż grzech boli Go brak ufności.
          • kochanica-francuza Re: Wesoły Arcykru! 27.03.05, 23:49
            arcykr napisał:

            > kochanica-francuza napisała:
            >
            > > nawzajem.Chociaż czasem nie chciałabym zmartwychwstać.Niech po śmierci ni
            > e
            > > będzie nic - gdzie nic nie ma,nie ryzykuję bólu i cierpienia.
            > Zaufaj miłosierdziu Bożemu. Jezus przekazał św. Fautynie, że bardziej niż grzec
            > h boli Go brak ufności.

            Ale ja nie jestem swiętą Faustyną.I daj mi spokój.Bóg widzi moje serce,a ty nie.
            • abstrakt2003 Re: Wesoły Arcykru! 28.03.05, 08:40
              Kochanico Bóg jest dobry a Arcyś błądzi....
              Choć intencje Arcysia są jak najbardziej szczere....
            • arcykr Re: Wesoły Arcykru! 28.03.05, 10:01
              Możesz zostać świętą, jeżeli zaufasz miłosierdziu Bożemu.
              • abstrakt2003 Re: Wesoły Arcykru! 28.03.05, 11:15
                A masz pewność co prowadzi do świętości a co nie?
                • arcykr Re: Wesoły Arcykru! 29.03.05, 09:38
                  Z nauczania Kościoła.
                  • abstrakt2003 Re: Wesoły Arcykru! 01.04.05, 18:07
                    Szkoda że nie z serca.
    • lynx.rufus Re: Wesołych Świąt 27.03.05, 19:34
      Wszystkiego Dobrego
      lynx
    • arcykr Bios i zoe 28.03.05, 10:00
      www.mateusz.pl/mt/xl/20050327.asp

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka