wredzioszek
22.03.09, 12:28
"Świadkowie Jehowy powstali ponad 100 lat temu, a już 20 razy oczekiwali na
„koniec świata”. Przez ten czas nauka ich nieustannie się zmieniała. Doktryna,
w którą wierzyli dawniejsi Świadkowie, w dużej mierze już nie funkcjonuje, a
to, w co wierzą obecni, najprawdopodobniej za jakiś czas również ulegnie zmianom."
:)