Gość: Bobek
IP: *.zgora.dialog.net.pl
02.02.04, 10:27
Ależ proszę państwa, tzw "festiwal" w Wysokiej ma swoje korzenie już w
latach 90-91, jeśli nie wcześniej. Tak samo wydawana była już wtedy
gazetka.Bunkrowiec Marcinkiewicz nic nowego nie wymyślił. Ale ładnie, że
młode pokolenie interesuje się tym wspaniałym tematem. Pozdrawiam.