e_werty 05.10.12, 12:14 Co to za "mundurowi"? ... mundurowy ma wykonywać rozkazy a nie dyskutować! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: wesołek Re: Bunt w szkole mundurowej: Dyrektor zamyka się IP: *.204.94.3.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 05.10.12, 15:29 Starosta: Była POd ręką.To bardzo dobrze że tylko POd ręką .to dobrze o niej świadczy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania Re: Bunt w szkole mundurowej: Dyrektor zamyka się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.12, 15:35 dobrze, że nie pod czym innym... ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ewcia Re: Bunt w szkole mundurowej: Dyrektor zamyka się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.12, 16:03 a może "była pod ręką" to metafora...? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... Re: Bunt w szkole mundurowej: Dyrektor zamyka się IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.10.12, 14:48 To fajnie że pod ręką, ale co to znaczy? Znaczy że zapchajdziura? Ja bym się obraziła. Jak oni sprawdzili że taka dobra? Niech zapytają nauczycieli z Odlewniaka to opowiedzą jak fajnie było pod rządami Pani Dyrektor -terror i poniżanie, jak nadzorca a nie człowiek. Można pracować, pewnie ale w jakiej atmosferze? Jak była tak dobra to czemu już tam ani w całej okolicy nikt jej nie chce? Zapytajcie o Odlewniak to każdy wam powie każdy tylko nie ona!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: michał Re: Bunt w szkole mundurowej: Dyrektor zamyka się IP: *.xdsl.centertel.pl 05.10.12, 16:14 kolejny etap wspaniałych reform. najpierw zniszczyli licea i technika wprowadzając trzyletnie zamienniki, następnie obniżyli programy d poziomu depresji, teraz czas na wspaniałą kadrę - popleczników starostów i wójtów Odpowiedz Link Zgłoś
klan_fan Bunt w szkole mundurowej: Dyrektor zamyka się w... 05.10.12, 17:10 Taaa, pod ręką był też były dyrektor...ale teraz ktoś jest wdzięczny Zarządowi za tę obsadę. Stary dyrektor nie był niczyim plecakiem - Poza własnymi wychowankami. Więc tak to się teraz załatwia, wystarczy stwierdzenie, że koncepcja nie odpowiada a nie , że młodzież szanuje człowieka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bt Re: Bunt w szkole mundurowej: Dyrektor zamyka się IP: *.180.200.1.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 06.10.12, 11:38 eeeeeeeeeeeee Odpowiedz Link Zgłoś
vinogradoff Wywalic Dyrektorke i Staroste. Zasluzyli. 05.10.12, 18:40 Starostwa wiedzial co ta Dyrektorka nawywijala w poprzedniej szkole a pomimo tego wepchnal ja na Dyrektora szkoly mundurowej czym udowodni, ze nie ma kwalifikacji intelektualnych na Staroste nawet prowincjonalnego powiatu. Odpowiedz Link Zgłoś
jon21 Re: Wywalic Dyrektorke i Staroste. Zasluzyli. 05.10.12, 20:36 Po co zmieniasz NIKA i tak widać, że piszesz z pod tego samego IP. Jak na nauczyciela mało inteligętne :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) Re: Wywalic Dyrektorke i Staroste. Zasluzyli. IP: *.ssp.dialog.net.pl 05.10.12, 20:44 ...tak "jon21" jesteś "inteligętem" :):) Odpowiedz Link Zgłoś
jon21 Re: Wywalic Dyrektorke i Staroste. Zasluzyli. 05.10.12, 20:57 Jeszcze uczniem ale swoje wiem nawet jak się pomylę dupku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: farfocel Re: Wywalic Dyrektorke i Staroste. Zasluzyli. IP: *.vectro.com 06.10.12, 07:53 Swoje wiesz? No to jaki IP widziałeś, inteli-gięcie? Odpowiedz Link Zgłoś
zdziwiony56 Bunt w szkole mundurowej: Dyrektor zamyka się w... 05.10.12, 18:57 Poprzedni, długoletni dyrektor szkoły nie odpowiadał. (stworzył tą szkołę) Major nie odpowiadał. (współtworzył klasę wojskową ) Obecna dyrektorka szkoły nie odpowiada. TO CO ODPOWIADA ? a tak na marginesie uczniami nie załatwia się swoich interesów Odpowiedz Link Zgłoś
jon21 Bunt w szkole mundurowej: Dyrektor zamyka się w... 05.10.12, 19:16 W tej szkole to nauczyciele nie rozumieją co to szkoła mundurowa. Teraz jak się im ktoś dobrał do dupy to ustami uczniów chcą się pozbyć nowej miotły. Sprzątaczki pracowały tam 2 godz. na dzień maksymalnie, a teraz musza tak jak to przewiduje etat, a to ból. Dobrze Pani dyrektor Teraz widzi pani z kim będzie pracować. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gościu Re: Bunt w szkole mundurowej: Dyrektor zamyka się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.12, 16:21 Co będziesz mówił, jak pani Dyrektor dobierze się do Ciebie? Odpowiedz Link Zgłoś
jon21 Re: Bunt w szkole mundurowej: Dyrektor zamyka się 05.10.12, 20:29 I tu się zgadza, dyskutują nauczyciele. Poprzednim dyrektorem mogli kręcić to był "dobry" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: trep Re: Bunt w szkole mundurowej: Dyrektor zamyka się IP: *.187.239.53.ip.abpl.pl 05.10.12, 20:39 Już niesubordynowani? a pchają się do zawodów,gdzie subordynacja to podstawa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: farfocel Re: Bunt w szkole mundurowej: Dyrektor zamyka się IP: *.vectro.com 06.10.12, 07:55 Aaaa, pan starosta inteligiętnie się produkuje? Ale, że jest jeszcze uczniem, to zaskakujące. Odpowiedz Link Zgłoś
asas.asas Bunt w szkole mundurowej: Dyrektor zamyka się w... 05.10.12, 20:51 Moim zdaniem nie można nikogo oceniać po miesiącu, stary dyrektor był dobry bo się znał z nauczycielami i oni wiedzieli na ile mogą sobie pozwolić. Nowa dyrektor nowe zasady , których oni się boją bo sami teraz muszą się podporządkować. Nastawiają uczniów bo wiedza ze im nic nie zrobią . Skandal !!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Bunt w szkole mundurowej: Dyrektor zamyka się IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.10.12, 13:25 Ciekawe, ciekawe Odpowiedz Link Zgłoś
uczen422 Bunt w szkole mundurowej: Dyrektor zamyka się w... 05.10.12, 21:15 Tą szkołę kończy się tylko wtedy gdy nie przystępuje się do matury inaczej nauczyciele oblewają. Prawda jest taka że na poligonie to nauczyciele namawiali do buntu przeciw majorowi i dowódcą za dyscyplinie.Teraz gdy na tym zarabiają chcą żeby poligony i surviwal wrócił. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Czy to ważne? Śmiechu warte IP: *.dip.t-dialin.net 05.10.12, 23:09 O jakim poszanowaniu tradycji ci młodzi ludzie mówią? Mijam ich czasami na ulicy. Mundur niedbale założony, spodnie opadają. Idą grupą i klną tak, że niejeden klient byłej ratuszowej by się zawstydził. Siedzą w parku i w tych samych mundurach piją, palą i śmiecą. To dla nich znaczy "tradycja"? No i wielka tragedia, że dzieci na kurs językowy wysyłają. Pomijam, że język wroga trzeba znać, ale do choinki, chyba nie chcą być bandą głąbów, co tylko się w podchody bawiła. To ma być przyszła kadra jednostek wojskowych w NATO? Śmiechu warte. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gościu Re: Śmiechu warte IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.12, 16:04 Kobieto! Tu chodzi i styl. Tego Pani Dyrektor brak zupełnie. To człowiek, który nie słucha nikogo opętany własną wizją rzeczywistości kompletnie oderwaną od tejże. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Bunt w szkole mundurowej: Dyrektor zamyka się IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.10.12, 13:36 Może i musimy słuchać, ale i myśleć i mamy prawo do własnego zdania. A Czerwieńsk i Nowa Sól to dziury zabite dechami i wieści rozchodzą się bardzo szybko. Wszyscy dobrze wiedzą za co Dyrektorka wyleciała. Jakby była taka piękna i kolorowa i chciała tylko zrobić porządek u nas to dlaczego tam jej nie chcieli????? Tajemnicą nie jest że w okolicach Nowej Soli roboty już nie dostanie. Nosimy mundury i jesteśmy z tego dumni, przynajmniej większość z nas. Odpowiedz Link Zgłoś
zdziwiony56 A tak na marginesie, artykuł bardzo jednostronny, 06.10.12, 18:30 A tak na marginesie, artykuł bardzo jednostronny, poruszający pobieżnie temat, osadzający z góry problem nie wnikając głębiej. Na pewno tej szkole przydała by się porządna reforma. I to chyba nowa pani Dyrektor robi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gościu Re: A tak na marginesie, artykuł bardzo jednostro IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.12, 16:02 Tak na marginesie marginesu. Ta pani usiłowała reformować nowosolski Odlewniak. Taka była skuteczna, że z trzeciej szkoły w Powiecie jestesmy ostatnią pod względem wyników i rekrutacji. Odpowiedz Link Zgłoś
talenty2 szok 06.10.12, 20:28 W Odlewniaku Pani Dyrektor wniosła nowe życie. Nauczyła nas pracować i szanować pracę. A ta szkoła mundurowa chyba miała problemy i ma nadal. Włączanie uczniów do rozgrywek to dno!! Może zlikwidować szkołę. Wiemy kto za tą sztuczną zadymą stoi. Odpowiedz Link Zgłoś
gosc937 rozumie potrzeby i nie zamyka się 07.10.12, 10:06 Jestem nauczycielem Odlewniaka. Większość pracowników chciała aby Pani Dyrektor pracowała z nami nadal. To że były wyjątki to znak - że jest faktycznie dobra. Chcielibyśmy dalej z nia pracować. Proszę wracać do nas !!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x-man Re: rozumie potrzeby i zamyka się IP: *.dynamic.chello.pl 07.10.12, 14:54 Powiem krótko. Nie może być dobrym człowiekiem ten, przeciw któremu toczą się sprawy sądowe. I w rezultacie sprawy te przegrywa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Odlewniak Re: rozumie potrzeby i zamyka się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.12, 18:31 Z tego co wiem, to nie przegrała żadnej sprawy sądowej. Nauczyciel od polskiego przegrał sprawę w dwóch instancjach i pani redaktor nawet tego nie sprawdziła. W dziwnych okolicznościach został przewodniczącym związków po to aby utrudniać życie Pani Dyrektor. Facet bez klasy z kompleksami. Artykuł jednostronnie napisany inspirowany przez słabych nauczycieli i uczniów. Dyrektorem palcówki powinien być menadżerem z wizją i koncepcją a nie nauczyciel od fikołków. Kolega, którego każdy zna i wie czego się spodziewać. Niestety otaczający nas świat to ciągłe zmiany, jeżeli nie będzie zmian i rozwoju to … Pani Dyrektor proponuję zostawić ten bałagan – szkoda czasu i nerwów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gościu Re: rozumie potrzeby i zamyka się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.12, 16:17 Szkoda że nie masz bladego pojęcia o czym piszesz! O wygranej sprawie polonisty pisał Tygodnik Krąg. Jeśli chodzi o "dziwne okoliczności" to można to sprawdzić, bo wybraliśmy Go demokratycznie. A co do Pani Dyrektor to potrafiła w sądzie pokazywać jako dowód w sprawie arkusz organizacyjny szkoły niezaakceptowany przez Starostwo, żeby udowodnić, że nie ma godzin dla owego polonisty. Dla mnie to fałszerstwo. A dla Ciebie? Dowód na to że Pani Dyrektor jest wspaniałym managerem? A co do kompleksów, to nie słyszałem, żeby polonista pchał się na dyrektora. Tak jak pani Z. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Odlewniak Re: rozumie potrzeby i zamyka się IP: 91.212.223.* 08.10.12, 16:54 Wiem o czym piszę a ty czytać nie potrafisz. Pani redaktor napisała „Przegrała sprawę ze zwolnionym polonistą i szefem związków zawodowych” co jest nieprawdą bo wygrała. W głębokim poważaniu miał wasze związki liczył, że jak zostanie przewodniczącym związków do będzie miał ochronkę, ale mu nie pykło. Z jego wyborem na przewodniczącego też były dziwne rzeczy. Co do jego ambicji to był zastępcą dyrektora powołany właśnie przez Panią Dyrektor, ale się nie nadawał i go odwołała – mówiąc o jego ambicjach i pchaniu się na dyrektora. Odpowiedz Link Zgłoś
nauczyciel24 Re: rozumie potrzeby i zamyka się 08.10.12, 17:45 I tu też się mylisz, bo sam zrezygnował, ponieważ nie mógł patrzeć, jak pani dyrektor niszczy szkołę! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Odlewniak Re: rozumie potrzeby i zamyka się IP: 91.212.223.* 08.10.12, 18:06 Tak, tak panie Grzesiu :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gościu Re: rozumie potrzeby i zamyka się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.12, 17:03 Pani Dyrektor sama sobie utrudniała życie. Powołała Społecznego Inspektora Pracy niezgodnie z prawem, a później twierdziła, że to nie ona. Oszukała też Starostwo twierdząc, że SIP nie pełnił tej funkcji, chociaż został wysłany prze nią na szkolenie Inspektorów i podpisywał dokumenty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gościu Re: rozumie potrzeby i nie zamyka się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.12, 16:08 Skoro była taka cudowna, to dlaczego nie stanęła do konkursu jeszcze raz. Rzeczywiście Pani Dyrektor potrafiła wywindować miernoty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: odlew Re: rozumie potrzeby i nie zamyka się IP: *.ssp.dialog.net.pl 08.10.12, 22:33 CO TO ZNACZY WIĘKSZOŚĆ PRACOWNIKÓW???????????????????????? Za rządów tej pani WIĘKSZOŚĆ PRACOWNIKÓW ODLEWNIAKA, "przeszkadzających" pani dyrektor została zwolniona albo zmieniła szkołę. Ze starej kadry pracującej tam zostały jednostki. Nie wiem czy z obecnym pracowników znalazłaby się ktoś, kto chciałby z tą pani współpracować? Odpowiedz Link Zgłoś
gazeta647 dyrektor 07.10.12, 16:10 A ja powiem, że Pani Dyrektor to ma "jaja". Jestem jej wychowankiem i podziwiam za odwagę i słuszne decyzje. Brawo Pani Dyrektor. Trzymamy za Panią wszystkie kciuki! Odpowiedz Link Zgłoś
gazeta647 Brawo dla dyrekcji 07.10.12, 16:15 I jeszcze jeden wątek - była dla nas jak matka - może w tej szkole "mundurowej"doprowadzi uczniów do sukcesów! my odnosimy.... a te posty negatywne to piszą chyba "sieroty" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Miki Re: Brawo dla dyrekcji IP: *.ip.netia.com.pl 08.10.12, 14:32 Śmiechu warte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Chyba wszystkie te negatywne opinie nie są wyssane z palca. Coś w tym musi być . Nikt nie broni się uczniami. Kazdy ma prawo do swojego zdania i je poprostu mówi. Jeszcze nie widziałam, żeby wyszła z gabinetu i z nami normalnie porozmawiała... dopiero po otrzymaniu wiadomości, ze coś zostało napisane w gazecie , wydrukowała wszystko i zaczęła chodzić po klasach...zaczęła się tłumaczyć - co było żenujące. Są ludzie którzy mają o niej dobre zdanie i tacy którzy mają negatywne. Niestety tych negatywnych jest o wiele więcej... i z byle kąd to się nie bierze. Niestety prawda w oczy kole... Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miki Re: Brawo dla dyrekcji IP: *.ip.netia.com.pl 08.10.12, 14:34 i jej wypowiedz, że ma dobry kontakt z uczniami... którymi? bo chyba nie z tej szkoły Odpowiedz Link Zgłoś
nauczyciel24 Re: Brawo dla dyrekcji 08.10.12, 17:22 gazeta647 napisał(a): > I jeszcze jeden wątek - była dla nas jak matka - może w tej szkole "mundurowej" > doprowadzi uczniów do sukcesów! my odnosimy.... a te posty negatywne to piszą c > hyba "sieroty" Napisz, jakie sukcesy? Wyniki matur, czy egzaminów zawodowych chyba o tym nie świadczą, więc jakie to są sukcesy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Re: Brawo dla dyrekcji IP: 91.212.223.* 08.10.12, 19:56 Nie no u was to są sukcesy. Zacytuje jednego z uczniów waszej szkoły kilka postów wyżej „Tą szkołę kończy się tylko wtedy gdy nie przystępuje się do matury inaczej nauczyciele oblewają”. Same sukcesy i taka to właśnie szkoła, ale takim nauczycielom i uczniom odpowiada. Do zaorania!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
nauczyciel24 Bunt w szkole mundurowej: Dyrektor zamyka się w... 08.10.12, 17:19 To że się zamyka nie dziwi. W Odlewniaku pisała pracę doktorską, więc korzystała tylko z kontaktów z donosicielami. Dlaczego nie stanęła do konkursu na dyrektora Odlewniaka? Powołała niezgodnie z prawem Społecznego Inspektora Pracy, kiedy ten zaczął rzetelnie wypełniać swoją funkcję, spowodowała Jego zwolnienie, a przed Starostwem twierdziła, że nigdy nie był sip-em, niestety dla pani Z. sip podpisywał dokumenty i okazało się w końcu, że pani Z, mówiąc oględnie, mija się z prawdą. Szkoda mi szkoły w Czerwieńsku, bo nigdy już nie będzie tam prawidłowych relacji, szkoda mi też Grona Pedagogicznego, bo po rządach pani Z. już za pół roku nie będą mogli na siebie patrzeć. A pani Z. dla kariery zrobi wszystko. Odpowiedz Link Zgłoś
odlewniak3 Bunt w szkole mundurowej: Dyrektor zamyka się w... 08.10.12, 18:15 Pani Dyrektor wiemy, że Pani nie czyta tych bzdur! Ale dla tych, którzy piszą te bzdury ! jesteśmy za Panią - niech Pani rezygnuje z tych "mundurowych" - szkoda zdrowia - szanujemy panią za osobowość. dla nas jest pani cudowna. wiemy kto prowokuje i pisze te bzdury i dlatego wypisaliśmy się ze związków. t Odpowiedz Link Zgłoś
core6 Brawo Pani dyrektor 08.10.12, 19:16 proponuję temu co pisze te negatywy wystartować w konkursie... na pewno będzie ful kandydatów do tak cudownej szkoły jak zespół szkół w czerwińsku...........jesli ta Pani wystartuje w konkursie to faktycznie podziw. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nauczyciel24 Re: Brawo Pani dyrektor IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.12, 22:07 Wystartuje, bo jest chora na władzę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Re: Brawo Pani dyrektor IP: 91.212.223.* 08.10.12, 22:14 Panie polonisto ze związków, zastanawiam się skąd u pana tyle nienawiści do Pani Dyrektor. Wypisuje pan takie bzdury i jeszcze się powtarza. Rozumiem, że odwołała pana ze stanowiska zastępcy dyrektora a potem jeszcze wyrzuciła z pracy, ale to coś musi być więcej. Znając pana kochliwość (romans z uczennicą w szkole w Zielonej Górze i romans z nauczycielką w Odlewniaku) to musi być nieodwzajemniona miłość. Od miłości do nienawiści tylko jeden krok – proponuję udać się do odpowiedniego lekarza bo to już jest choroba. PS Naklej sobie na czoło ten artykuł baranie. Jestem ciekaw czy ten post też wywiesisz na korytarzu, może żona poczyta :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gościu Re: Brawo Pani dyrektor IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.12, 22:51 Justynko to Ty. Już Cię wypuścili z Ciborka? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Re: Brawo Pani dyrektor IP: 91.212.223.* 08.10.12, 23:00 No widzisz Grzesiu i wiemy, że to ty :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gościu Re: Brawo Pani dyrektor IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.12, 23:16 Mam na imię Irek. Pamiętasz? Czy urojenia Ci już dalej nie pozwalają racjonalnie myśleć? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Re: Brawo Pani dyrektor IP: 91.212.223.* 08.10.12, 23:24 Wiedziałem, że jesteś mało inteligentny. Próbuj dalej :) Odpowiedz Link Zgłoś
zdziwiony56 W jednej i drugiej szkole szambo 09.10.12, 06:42 W jednej i drugiej szkole szambo. W jednej szkole sprawy załatwia się uczniami, a w drugiej sodomia i gomoria ( tak by powiedział Fredek Kiepski) Odpowiedz Link Zgłoś