wp15 Re: miły romantyczny wiaterek :-))) 11.08.04, 19:07 W taki upał nie mam nawet sił na marzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
fridjof Re: miły romantyczny wiaterek :-))) 20.08.04, 14:41 cierpliwość popłaca :-) Odpowiedz Link Zgłoś
0kowita Re: miły romantyczny wiaterek :-))) 20.08.04, 17:48 ...."marzenia jak ptaki szybują po niebie..... jak nie pada,, ....a jak pada - to też szybują ".... Trzeba marzyć...... cóż przyjemniejszego jest ? Odpowiedz Link Zgłoś
afe-lek Re: miły romantyczny wiaterek :-))) 20.08.04, 18:02 0kowita napisała: > Trzeba marzyć...... cóż przyjemniejszego jest ? marzyć i pięknie śnić ;o) Odpowiedz Link Zgłoś
0kowita Re: miły romantyczny wiaterek :-))) 20.08.04, 18:05 .....i nadzieję mieć..... Odpowiedz Link Zgłoś
afe-lek Re: miły romantyczny wiaterek :-))) 20.08.04, 18:19 my tu o miłości a Ty o sporcie ;o( Odpowiedz Link Zgłoś
0kowita Re: miły romantyczny wiaterek :-))) 20.08.04, 18:27 afe-lek napisała: > my tu o miłości a Ty o sporcie ;o( ..... "miłość.... tylko ona jest na świecie nic lepszego nie znajdziecie tylko ona szczęście da.... jakoś tak.... chyba poplątałam Odpowiedz Link Zgłoś
fridjof Re: miły romantyczny wiaterek :-))) 20.08.04, 18:33 od roku prześladuje mnie "dmuchawce, latawce, wiatr" Odpowiedz Link Zgłoś
0kowita Re: miły romantyczny wiaterek :-))) 20.08.04, 18:34 fridjof napisała: > od roku prześladuje mnie "dmuchawce, latawce, wiatr" Ależ to strasznie stare jest..... ja pamiętam bom wiekowa nieco. Odpowiedz Link Zgłoś
fridjof Re: miły romantyczny wiaterek :-))) 20.08.04, 18:36 tu wszyscy to pamiętają :-) Odpowiedz Link Zgłoś
fridjof Re: miły romantyczny wiaterek :-))) 20.08.04, 18:31 ciągłe sportowe podejście do miłości, muszę nad tym popracować Odpowiedz Link Zgłoś
afe-lek Re: miły romantyczny wiaterek :-))) 20.08.04, 18:35 fridjof napisała: > ciągłe sportowe podejście do miłości, muszę nad tym popracować nie traktuj jej (miłości) jak dyscypliny sportowej,bo w jakieś choróbsko się wpędzisz ;o) oglądaj po prostu mniej olimpiady ;o) Odpowiedz Link Zgłoś
fridjof Re: miły romantyczny wiaterek :-))) 20.08.04, 18:36 właśnie "przeszłem" na forum :-) Odpowiedz Link Zgłoś
afe-lek Re: miły romantyczny wiaterek :-))) 20.08.04, 18:40 fridjof napisała: > właśnie "przeszłem" na forum :-) i od razu weselej się zrobiło :O) Odpowiedz Link Zgłoś
fridjof Re: miły romantyczny wiaterek :-))) 20.08.04, 18:47 wesoły nam dzień jeszcze nastanie ? Odpowiedz Link Zgłoś
afe-lek Re: miły romantyczny wiaterek :-))) 20.08.04, 19:02 fridjof napisała: > wesoły nam dzień jeszcze nastanie ? codziennie na to czekam... Odpowiedz Link Zgłoś
fridjof Re: miły romantyczny wiaterek :-))) 20.08.04, 19:07 byczenia się koniec !!! na forum !!! Odpowiedz Link Zgłoś
afe-lek Re: miły romantyczny wiaterek :-))) 20.08.04, 19:15 fridjof napisała: > byczenia się koniec !!! > na forum !!! dlatego tu jestem Odpowiedz Link Zgłoś
wp15 Re: miły romantyczny wiaterek :-))) 20.08.04, 21:32 Znane powiedzenie: Reszta jest milczeniem... Ale to nieprawda, Część już tutaj wpadła. Nieco pogadali I znów wyjechali...? Odpowiedz Link Zgłoś
afe-lek Re: miły romantyczny wiaterek :-))) 21.08.04, 17:48 Czas najwyższy na powroty, a co mają mieć lepiej od innych? Odpowiedz Link Zgłoś
tezgucio Re: miły romantyczny wiaterek :-))) 25.08.04, 22:38 afe-lek napisała: > Czas najwyższy na powroty, a co mają mieć lepiej od innych? zawiść bywa przyczyną wielu chorób ;o) Odpowiedz Link Zgłoś
bardgorzowski Re: miły romantyczny wiaterek :-))) 26.08.04, 17:22 tezgucio napisał: > zawiść bywa przyczyną wielu chorób ;o) Ma (ponoc) rowniez niekorzystny wplyw na urode. ;O) Odpowiedz Link Zgłoś
tezgucio Re: miły romantyczny wiaterek :-))) 26.08.04, 23:30 bardgorzowski napisał: > tezgucio napisał: > > zawiść bywa przyczyną wielu chorób ;o) > Ma (ponoc) rowniez niekorzystny wplyw na urode. ;O) Tego nie wiem. Nie mam ani jednego ani drugiego. ;o) Odpowiedz Link Zgłoś
bardgorzowski Re: miły romantyczny wiaterek :-))) 27.08.04, 18:51 > > tezgucio napisał: > > > zawiść bywa przyczyną wielu chorób ;o) > bardgorzowski dopisał: > > Ma (ponoc) rowniez niekorzystny wplyw na urode. ;O) > > tezgucio napisał: > Tego nie wiem. Nie mam ani jednego ani drugiego. ;o) Piszac powyzsze slowa nie mialem na mysli zadnej z Waszych osob. Gdybym mial opisywac konkretna osobe uczynilbym to w innym watku, ktory gdzies daleko sie zagubil. ;O) Odpowiedz Link Zgłoś
tezgucio Re: miły romantyczny wiaterek :-))) 27.08.04, 19:05 bardgorzowski napisał: > Piszac powyzsze slowa nie mialem na mysli zadnej z Waszych osob. Nasze osoby były tego pewne od samego początku. ;o) Odpowiedz Link Zgłoś
afe-lek Re: miły romantyczny wiaterek :-))) 27.08.04, 22:41 tezgucio napisał: > bardgorzowski napisał: > > Piszac powyzsze slowa nie mialem na mysli zadnej z Waszych osob. > Nasze osoby były tego pewne od samego początku. ;o) jasne, mojej urodzie zawiść nie zagraża ;o) fajnie , że jesteście ! Odpowiedz Link Zgłoś
tezgucio Re: miły romantyczny wiaterek :-))) 27.08.04, 22:51 afe-lek napisała: > jasne, mojej urodzie zawiść nie zagraża ;o) z faktami nie dyskutujemy :o) > fajnie , że jesteście ! tylko forum lekko odstrasza ;-( Odpowiedz Link Zgłoś
afe-lek Re: miły romantyczny wiaterek :-))) 27.08.04, 23:08 tezgucio napisał: > tylko forum lekko odstrasza ;-( to fakt, ale tacy strachliwi przeciez nie jesteśmy ;o) Odpowiedz Link Zgłoś
bardgorzowski Re: miły romantyczny wiaterek :-))) 28.08.04, 20:14 afe-lek napisała: > jasne, mojej urodzie zawiść nie zagraża ;o) > fajnie , że jesteście ! Jest to "Pewnik" pewniejszy od tego, ze 2x2=4! :O) Odpowiedz Link Zgłoś
bardgorzowski Re: miły romantyczny wiaterek :-))) 28.08.04, 20:11 tezgucio napisał: > Nasze osoby były tego pewne od samego początku. ;o) Dzieki B... Kamien z serca (Buuuum!!!). Odpowiedz Link Zgłoś
afe-lek Re: miły romantyczny wiaterek :-))) 28.08.04, 23:09 i znowu tak swojsko na naszych wątkach ;o) Odpowiedz Link Zgłoś
bardgorzowski Re: miły romantyczny wiaterek :-))) 28.08.04, 23:27 afe-lek napisała: > i znowu tak swojsko na naszych wątkach ;o) Tytul zobowiazuje. :-) Odpowiedz Link Zgłoś
afe-lek Re: miły romantyczny wiaterek :-))) 29.08.04, 16:53 ale widzę, że zastosowaliście wersję oszczędnościową, co do dyskusji na forum Odpowiedz Link Zgłoś
bardgorzowski Re: miły romantyczny wiaterek :-))) 17.09.04, 22:04 afe-lek napisała: > ale widzę, że zastosowaliście wersję oszczędnościową, co do dyskusji na forum Inni sa lepsi. Odpowiedz Link Zgłoś
tezgucio Re: miły romantyczny wiaterek :-))) 30.08.04, 17:04 bardgorzowski napisał: > Tytul zobowiazuje. > :-) Dostałeś "Mandolinę Roku"? :o) Odpowiedz Link Zgłoś
afe-lek Re: miły romantyczny wiaterek :-))) 30.08.04, 21:34 tezgucio napisał: > bardgorzowski napisał: > > Tytul zobowiazuje. > > :-) > Dostałeś "Mandolinę Roku"? :o) coś przegapiłam i nie pogratulowałam ;o) Odpowiedz Link Zgłoś
bardgorzowski Re: miły romantyczny wiaterek :-))) 17.09.04, 22:05 afe-lek napisała: > coś przegapiłam i nie pogratulowałam ;o) I nie nadrobisz zaleglosci? Odpowiedz Link Zgłoś
bardgorzowski Re: miły romantyczny wiaterek :-))) 17.09.04, 22:04 tezgucio napisał: > Dostałeś "Mandolinę Roku"? :o) A skad wiesz?! ;o) Przepraszam za dluga przerwe. To "dranstwo" (ta Mandolina) ma tylko cztery struny a i tak ... chyba o conajmniej trzy za duzo? :O) Odpowiedz Link Zgłoś
bardgorzowski Zaleglosci 17.09.04, 22:12 Gdzies tam bardzo daleko zapodzial sie watek w ktorym Tezgucio otrzymal z mojej strony obietnice, ze otrzyma pochwale. Czas nadszedl, poki pamiecia siegam. ;) Tezguciu, za cierpliwosc, ktora sie wykazales, otrzymujesz zaproszenie na koncert na "Mandoline Roku", ktory odbedzie sie w .....* :o) * - Dojazd na wlasna reke. Odpowiedz Link Zgłoś
tezgucio Re: Zaleglosci 17.09.04, 23:14 bardgorzowski napisał: > Gdzies tam bardzo daleko zapodzial sie watek w ktorym Tezgucio otrzymal z mojej > > strony obietnice, ze otrzyma pochwale. > Czas nadszedl, poki pamiecia siegam. ;) > Tezguciu, za cierpliwosc, ktora sie wykazales, otrzymujesz zaproszenie na > koncert na "Mandoline Roku", ktory odbedzie sie w .....* :o) > > * - Dojazd na wlasna reke. Doczekałem się. Warto być cierpliwym. :o) Koncert odbędzie się w ..... dn. ...... o godz. .........? Odpowiedz Link Zgłoś
bardgorzowski Re: Zaleglosci 18.09.04, 00:05 tezgucio napisał: > Doczekałem się. Warto być cierpliwym. :o) > Koncert odbędzie się w ..... dn. ...... o godz. .........? Zgadza sie. Musisz koniecznie przybyc punktualnie, bo miejsca moze zabraknac.;) Jak wielka publika jest w stanie sie zebrac w 10-ciometrowej sali koncertowej? :O) Odpowiedz Link Zgłoś
afe-lek Re: Zaleglosci 19.09.04, 20:08 mam nadzieję, że jedno miejsce jest zarezerwowane dla mnie ;o) Odpowiedz Link Zgłoś
bardgorzowski Re: Zaleglosci 23.09.04, 05:50 afe-lek napisała: > mam nadzieję, że jedno miejsce jest zarezerwowane dla mnie ;o) OCZYWISCIE !!! I to w pierwszym rzedzie. :-) Odpowiedz Link Zgłoś
afe-lek Re: Zaleglosci 23.09.04, 22:23 bardgorzowski napisał: > afe-lek napisała: > > > mam nadzieję, że jedno miejsce jest zarezerwowane dla mnie ;o) > > OCZYWISCIE !!! > I to w pierwszym rzedzie. :-) SUPER :O)))))))))))))) jestem na 99 Odpowiedz Link Zgłoś
bardgorzowski Re: Zaleglosci 24.09.04, 05:45 afe-lek napisała: > SUPER :O)))))))))))))) > > jestem na 99 :-))) Licze na 99,9999999..... Odpowiedz Link Zgłoś
afe-lek Re: Zaleglosci 24.09.04, 20:10 bardgorzowski napisał: > Licze na 99,9999999..... oki! Odpowiedz Link Zgłoś
afe-lek Re: ... wiaterek 25.09.04, 19:35 bardgorzowski napisał: > W dalszym ciagu romantyczny? o tym powinien też zadecydować fridjof - ale zanikł :O( Odpowiedz Link Zgłoś
bardgorzowski Re: ... wiaterek 26.09.04, 19:04 afe-lek napisała: > o tym powinien też zadecydować fridjof - ale zanikł :O( Rzucil temat i odszedl.:O( Odpowiedz Link Zgłoś
afe-lek Re: ... wiaterek 26.09.04, 20:01 bardgorzowski napisał: > Rzucil temat i odszedl.:O( niestety nie on jeden :O( Odpowiedz Link Zgłoś
bardgorzowski Romantyczny ksiezyc 27.09.04, 20:51 Spojrz za okno. Piekny widok. Gdyby tak jeszcze cieplutko bylo ... Ach... :-) Odpowiedz Link Zgłoś
afe-lek Re: Romantyczny ksiezyc 27.09.04, 21:35 bardgorzowski napisał: > Spojrz za okno. > Piekny widok. > Gdyby tak jeszcze cieplutko bylo ... > Ach... > :-) przeczytałam, wstałam, spojrzałam i zobaczyłam ...ciemność - szkoda ;o( Odpowiedz Link Zgłoś
bardgorzowski Re: Romantyczny ksiezyc 27.09.04, 21:49 afe-lek napisała: > przeczytałam, wstałam, spojrzałam i zobaczyłam ...ciemność - szkoda ;o( Przebijajacy sie poprzez chmurki ksiezyc w pelni. Piekny widok. P.S. Zamknij oczy i ... jezeli zobaczysz to znaczy, ze "przesylka" doszla. ;o) Odpowiedz Link Zgłoś
afe-lek Re: Romantyczny ksiezyc 28.09.04, 21:39 bardgorzowski napisał: >> Przebijajacy sie poprzez chmurki ksiezyc w pelni. > Piekny widok. > > P.S. > Zamknij oczy i ... jezeli zobaczysz to znaczy, ze "przesylka" doszla. ;o) doszło - nie ma to jak siła wyobraźni ;o) Odpowiedz Link Zgłoś
bardgorzowski Re: Romantyczny ksiezyc 28.09.04, 23:23 afe-lek napisała: > doszło - nie ma to jak siła wyobraźni ;o) Czyli "poczta" dziala. :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
tezgucio Re: Romantyczny ksiezyc 29.09.04, 02:21 bardgorzowski napisał: > afe-lek napisała: > > doszło - nie ma to jak siła wyobraźni ;o) > Czyli "poczta" dziala. :-))) Jak już Ci tak dobrze idzie to prześlij trochę słońca. :o) Odpowiedz Link Zgłoś
afe-lek Re: Romantyczny ksiezyc 29.09.04, 21:31 tezgucio napisał: >> Jak już Ci tak dobrze idzie to prześlij trochę słońca. :o) słoneczne zatem pozdrowienia ślę :O) Odpowiedz Link Zgłoś