jekas
02.09.05, 11:11
pacan...
Jesli tak samo myśli o roli Polski w Unii Europejskiej (dbać tylko o siebie)
to ja sie muszę lepiej zastanowić, czy będę głosować na PD u siebie we
Wrocławiu.
Może należałoby podesłać wypowiedź tego Pana do szefa PD? bo to chyba
skandaliczna wypowiedź... nie tylko z perspektywy Zielonej Góry.