thebill_x
27.01.06, 19:21
"Brawo" "Brawo"...
a potem dochodzi do tragedii jak lincz na bandycie w Janikowie bo milicja
olewa zgłoszenia, mam na myśli tragedie rodzin tych chłopa co zakuśtykali
grożacego ich rodzinom bandziora, ech polsko polsko kiedy tu będzie normalnie
jak np. w czechach, gdzie ni dziurki w ulicach, ni chamstwa i pijaków
zataczających się po ulicach, gdzie autostrady i kultura wśród ludzi, ech to
już inny temat...