Dodaj do ulubionych

Złapany kłusownik

20.05.06, 15:05
Ciekaw jestem jaki zapadnie wyrok ?
Bo pewnie będzie mała szkodliwość społeczna, jak to często jest u nas gdy
zabija się zwierzęta lub niszczy przyrodę
A może tak dla przykładu max. przewidzianą karę ?

pzdr
Obserwuj wątek
    • Gość: Rasta Re: Złapany kłusownik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.06, 18:08
      Zależeć będzie od sędziego czy wrażliwy na te sprawy
      czy obojętny.Czy głupi to człowiek czy mądry..
      Tak już jest,że jak ukształtowny sedzie taki i wyrok...
      żadko sprawiedliwy i dający do myślenia przestępcom..:(
      nad czym mozemy tylko ubolewać.
      Tak sobie myślę,że często zapadające głupie wyroki
      spowodowane są głupotą sędziów.
      Bo prawo,to kierunek na który idą ludzie któży już totalnie
      przed studiami nie mają sprecyzowanych zainteresowań
      i inteligecją nie grzeszą wiec wybierają prawo bo to łatwe
      studia..wkuwać na pamięć każdy głupi potrafi...
      wiec nie dziwota ze mamy sądy jaie mamy:((.
    • Gość: mały Re: Złapany kłusownik IP: *.zgora.dialog.net.pl 20.05.06, 21:27
      a za zatłuczenie człowieka 2 lata !!!! piękny kraj !!!
      • Gość: Wena Re: Złapany kłusownik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.06, 22:12
        a za wysłanie szczeniaka pocztą w paczce
        i zamęczenie go na śmierć umorzenie sparwy.:((
        chory kraj!chorzy ludzie ,skretyniali sędziowie!!:(
        • Gość: drwal Re: Złapany kłusownik IP: *.zgora.dialog.net.pl 23.05.06, 14:29
          w lasach wokół zielonej góry pełno jest pozostałości po działaniach
          kłusowników, są to zwykle skóry dzików i saren, ale cóż zasadzić się na nich
          nie mogę, bo jak ja bym z bronią poszedł do lasu i ich zgarnąl to dopiero
          miałbym kłopoty. a informowanie policji mija się z celem, bo i tak nic nie
          zrobią.
    • Gość: komo Re: Złapany kłusownik IP: *.access.telenet.be 25.05.06, 11:00
      Kraj z takim sadiownictwem to kraj bez przyszlosci.Smutne ale prawdziwe.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka