aski68 20.05.06, 15:05 Ciekaw jestem jaki zapadnie wyrok ? Bo pewnie będzie mała szkodliwość społeczna, jak to często jest u nas gdy zabija się zwierzęta lub niszczy przyrodę A może tak dla przykładu max. przewidzianą karę ? pzdr Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Rasta Re: Złapany kłusownik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.06, 18:08 Zależeć będzie od sędziego czy wrażliwy na te sprawy czy obojętny.Czy głupi to człowiek czy mądry.. Tak już jest,że jak ukształtowny sedzie taki i wyrok... żadko sprawiedliwy i dający do myślenia przestępcom..:( nad czym mozemy tylko ubolewać. Tak sobie myślę,że często zapadające głupie wyroki spowodowane są głupotą sędziów. Bo prawo,to kierunek na który idą ludzie któży już totalnie przed studiami nie mają sprecyzowanych zainteresowań i inteligecją nie grzeszą wiec wybierają prawo bo to łatwe studia..wkuwać na pamięć każdy głupi potrafi... wiec nie dziwota ze mamy sądy jaie mamy:((. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mały Re: Złapany kłusownik IP: *.zgora.dialog.net.pl 20.05.06, 21:27 a za zatłuczenie człowieka 2 lata !!!! piękny kraj !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wena Re: Złapany kłusownik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.06, 22:12 a za wysłanie szczeniaka pocztą w paczce i zamęczenie go na śmierć umorzenie sparwy.:(( chory kraj!chorzy ludzie ,skretyniali sędziowie!!:( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: drwal Re: Złapany kłusownik IP: *.zgora.dialog.net.pl 23.05.06, 14:29 w lasach wokół zielonej góry pełno jest pozostałości po działaniach kłusowników, są to zwykle skóry dzików i saren, ale cóż zasadzić się na nich nie mogę, bo jak ja bym z bronią poszedł do lasu i ich zgarnąl to dopiero miałbym kłopoty. a informowanie policji mija się z celem, bo i tak nic nie zrobią. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: komo Re: Złapany kłusownik IP: *.access.telenet.be 25.05.06, 11:00 Kraj z takim sadiownictwem to kraj bez przyszlosci.Smutne ale prawdziwe. Odpowiedz Link Zgłoś