Dodaj do ulubionych

Po ośmiu latach rządzenia SLD oddaje władzę

14.11.06, 21:12
Fedorowicz NIE DRAMATYZUJ!
Obserwuj wątek
    • Gość: alek Re: Po ośmiu latach rządzenia SLD oddaje władzę IP: *.ztpnet.pl 14.11.06, 21:24
      Pisalem wiele razy jak to Jacek bedzie forsowal Wożniaka (jego wypowiedzi na
      temat ZG uwazam za skandaliczne)
      Ten typowy gorzowianin nie nadaje sie na takie stanowisko poniewaz kompleksy
      wzglendem Zielonki zaslaniaja mu zdrowy rozsadek.
      No pojawia sie jescze nazwisko mojego ulubienca Seby Ciemnoczolowskiego.
      Pisalem ze szykuja tez jego ale kolega z PO naszej zielonogorskiej po wysmial
      mnie a raczej klamal ze to nie mozliwe.

      Po cholere gosowaliscie ludzie na PO do sejmkiku?????
      Teraz bedize syf.
      Taka kasa przepadnie, wszyskto pojdzie na budowe wielkiego Gorzowa.

      Mam nadzieje ze jednak Czesio jakos to zalatwi.
      Zielonogorska PO jest odpowiedzialna za zalatwienie dla naszego miasta marszalka.
      Bukiewicz slabiutka tu moze tylko co najwyzej poplakac sie Jackowi a ten i tak
      zrobi swoje.
      Czesio do boju !!!!!!!

      • Gość: marcin_zielonagora Re: Po ośmiu latach rządzenia SLD oddaje władzę IP: *.ztpnet.pl 14.11.06, 21:58
        Alek nie będzie tak dramatyczie. Z południa województwa do sejmiku dostał się tylko jeden progorzowski polityk z PO: Ciemnoczołowski, chociaż z nim to tak do końca nie wiadomo czy będzie za Gorzowem czy nie. Poza tym przyszły marszałek musi być zaakceptowany dodatkowo przez koalicjantów. PiS na pewno będzie za marszałkiem z ZG. Wg mnie trochę za bardzo dramatyzujesz. Już nie raz się przekonaliśmy że więcej do powiedzenia w PO ma ZG, a Bukiewicz nie jest wcale taka słabiutka jak myślisz. Ona teraz nie interesuje się sejmikiem tylko cały swój czas przeznacza na kampanię prezydencką. Trochę za bardzo sie nakrecasz. Jeszcze nie ma marszałka a ty już wszystką kasę przydzieliłeś dla Gorzowa. Spokojnie. A zwrot "po cholere głosowaliście ludzie na PO do sejmiku" jest chyba trochę nie na miejscu. Zawsze można odpowiedzieć że komuś np. nie odpowiadają poglądy i program PiS. Nie wszyscy przecież muszą kochać PiS. Ja cały czas liczę na Fiedorowicza, on ma naprawdę dużą siłę przebicia. Jak zaczną się kłócić to Tusk wskaże marszałka i chyba wiadomo skąd on będzie pochodził :)
        • Gość: alek Re: Po ośmiu latach rządzenia SLD oddaje władzę IP: *.ztpnet.pl 14.11.06, 22:03
          Ja poprostu wole dmuchac na zimne marcin.
          Jacek Bachalski jest jescze zbyt silny i jest szefem PO w lubuskim a tu chodzi o
          marszalka.

          Zreszta te nazwiska Wozniaka i Ciemnoczolowsiego powtarzalem nie raz w
          wypowiedziach jakich ludzi szykuje nam Jacek.

          Tylko jeden progorzowski z PO z poludnia sie dostal do sejmiku powiadasz ??/
          Super!! Mam sie cieszyc????!!!
          Mala poprawka, on sie dostal z okregu zielonogorskiego zeby bylo smieszniej :/

          Jesli chodzi o to kto ma wiecej do powiedzenia w lubuskiej PO to chyba teraz ty
          przesadzasz.
          Ost wybory wewnatrz PO jednoznacznie pograzyly czesia.
          Mam nadizeje ze PIS pomoze kolega z PO i rozbije ten pro jackowo polnocno
          koreanski uklad.
          • Gość: marcin_zielonagora Re: Po ośmiu latach rządzenia SLD oddaje władzę IP: *.ztpnet.pl 14.11.06, 22:17
            Może wyraziłem się nieprecyzyjnie, chodziło mi o to że Zielona Góra ma więcej do powiedzenia w centrali PO a nie w regionie. Centrala nie przepada za Bachalskim więc dla nas ta sytuacja jest dobra. A kiedy będą wybierać marszałka? Bo jak przed drugą turą wyborów to mogą zrobić ukłon w stronę ZG, żeby zielonogórzanie poparli Bukiewicz a nie Kubickiego.
            • Gość: koniec sld kończy się era frajera na szybkiego menadzera IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.06, 22:43
              a ty co się tak rozpisałeś na forum marcin wielce uczony.???
              Umówcie się na pifko i pogadajcie, nawet zróbcie koalicje, ale nie na forum, bo
              tu pełno lewych oszołomów zresztą alek wiedzę wykorzystał już nie raz dla swoich
              bezsensownych domysłów.


              Spodobał mi się jeden cytat i go powielam, bo to prawda.
              Pozdrowienia od The Undertekera.
              ,,a ty fanko tow. kubickiego przejrzalas prase? Moze pamietasz w jakich
              kolicznosciach tow manadzer zosatwal szefem policyjnej Polikliniki? No na pewno
              masz prase w jednym paluszku wiec pewnie pamietasz, ze tow. menadzer Kubicki
              nie wygral zadnego konkursu jak to sie dzieje w normalnym swiecie i na wolnym
              rynku. Po prostu byl z SLd i posade wzial sobie, mniej wiecej tyle sie wysilic
              co pstryknac palcem. No nie przesadzam, wiecej sie wysilil, zadzwonil do kolesi
              z SLD pasla Wontora i posla Owoca, co rzadzil poliklinika z ready nadzrorczej.
              No tak Jasiu Kubicki,jestes swietnym menadzerem, zna cie pol wojewodztwa,
              prywatne firmy bija sie o ciebie, wiec badz dyrektorem polikliniki. To ni cze
              nie znasz jezykow, nigdy nie wygrales zadnego konkursu, ale my funkcjonariusze
              PZPR, SB i SLD, zawsze musimy sobie pomagac. Tego kicia pewnie w prasie nie
              bylo, choc co nieco wolna prasa wspominala o koneksjach partyjnych tow.
              Janusza, co teraz robi za naczelnego menadzera SLD. A po prostu jest swoj
              chlop, i jakos poslowi Fredowi Owocowi musi sie odwdzieczyc po wyborach, co.
              Trzym sie kicia, jeszcze tu k... wa wrocimyy, jak mowil Franz Maurer. Owoc ,
              Wontor i Kubicki bardzo na to licza''
              • Gość: SemiDżoł Re: kończy się era frajera na szybkiego menadzera IP: *.zgora.dialog.net.pl 14.11.06, 23:52
                Konkursy? Przecież to przeżytek... obecna ekipa woli "zasoby kadrowe" :P A
                prawica trzęsie tyłkami przed odrodzeniem lewicy. Wszystko, co potraficie, to
                rzucanie błotem. a najbardziej bawi mnie Wasza pewność, że Tusk rzuci wszystko
                eby ratować Bożennnnkę... ważniejsza jest chyba prezydentura Warszawy, a co za
                tym idzie - układy z Borowskim. Myślicie, że łatwo teraz będzie powiedzieć:
                chętnie poukładamy się z lewicą (a taki elektorat stoi za Borówą), ale w
                Zielonej Górze nie ma mowy o koalicji z czerwonymi? Marzy mi się w tym kraju
                racjonalny podział sceny politycznej. Dzielmy się merytorycznie. Opluwanie i
                obrzucanie błotem świadczy o poziomie pieniaczy!! Słabo się robi!!! uff...
            • Gość: borowski Re: Po ośmiu latach rządzenia SLD oddaje władzę IP: 213.199.238.* 15.11.06, 08:16
              czy widzieloscie tego goscia wczoraj w tvn wraz z rokita - slowa borowskiego
              trzeba zniszczyc PIS - myslalem ze jest to czlowiek spokojny wyw. mimo ze komuch
              ale wczoraj dal taki popis ze sam rokita byl zaskoczony !!! nie wiem o co chodzi
              tym ludzim z warszawy !!! borowski powiedzial rokicie tak ze w zamian za
              poparcie walc w warszawie on chce koalicji PO SLD w samorzadach !!!!! a ja
              takiej koalicji nie chce w zielonej gorze juz czerwony beton byl przez 8 lat i
              co !!!! mimo ze kaczynscy nie sa moimi jakimis fanami to mysle ze POPIS jak mowi
              nasz fiedorowicz musi byc w zielonej gorze - nie rozumiem jak mowi rokita ze to
              jest bitwa o warszawe jaka bitwa oni tylko walcza ze soba o kolejne stolki -
              POPIS to rozwiazanie dla zielonej gory a bachalski to niech sie od nas odczepi !!!
              • Gość: uwazny Re: Po ośmiu latach rządzenia SLD oddaje władzę IP: 212.69.68.* 15.11.06, 09:32
                > mimo ze kaczynscy nie sa moimi jakimis fanami t

                Jest więcej niż pewne, że nie są twoimi fanami. Oni o istnieniu takich małych
                robaczków jak ty po prostu nie wiedzą.
                • Gość: alek Re: Koalicja PO-SLD !!!!!!!!!! IP: *.ztpnet.pl 15.11.06, 11:45
                  Wiele razy PiS mowil iz PO dryfuje w kierunku SLD.

                  Jescze miesiac temu Rokita Maria stanowczo zaprzeczal mowiac iz pis klamie.
                  Tusk mowil ze nie wyklucza.hehe chlopaki sie dogadac nie moga.

                  Wczoraj Rokita powiedzial iz glownym celem PO jest PRZEJECIE WLADZY i wygranie
                  wyborow parlamentarnych dlatego tez w koalicje moga isc nawet z sld.
                  SLD jest dobrym partnerem dla PO.

                  SUPER!!!!!
                  Biznes i niejasne ukladziki polacza sie s grupami przestempczymi.
                  Zajebiscie poprostu bedize.

                  Ps. co tu tak cicho na forum o klamliwym spocie reklamowym PO?????
                  Co taka cisza???????????????
      • Gość: kp x Re: Po ośmiu latach rządzenia SLD oddaje władzę IP: *.ztpnet.pl 14.11.06, 23:54
        Ale Czeław sie wkurzył, że jakis młody mogłby zając fotel dla niego. Coś
        ostatnio ten poseł nerwowy.
    • Gość: TORNADO Re: Po ośmiu latach rządzenia SLD oddaje władzę IP: *.ztpnet.pl 14.11.06, 22:44
      Czesław Fiedorowicz najlepszym kandydatem na marszałka. Doświadczony działacz
      samorządowy, pogodzi wszystkich.
      • obserwer39 Re: Po ośmiu latach rządzenia SLD oddaje władzę 14.11.06, 23:05
        Za tak jawne szkalowanie kolegi z własnego ugrupowania politycznego Czesław
        Fiedorowicz powinien trafić pod sąd partyjny. A w czym on niby taki najlepszy
        jest, w eksternistycznym konczeniu studiów na kierunku marketing?
      • Gość: Drapieznik Re: Po ośmiu latach rządzenia SLD oddaje władzę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.06, 23:16
        Bachalski niech siedzi cicho,bo jest najwiekszym przegranym!!!( Tylko Wierzejski
        w W-wie go przebil), Wozniak kocha tylko Gorzow i siebie,mogl startowac na
        prezydenta swojego Gorzowa. Najlepszy marszalek to Fiedorowicz,ale czy
        zrezygnuje z mandatu posla ?????????????????
    • Gość: katarzyna Re: Po ośmiu latach rządzenia SLD oddaje władzę IP: *.ztpnet.pl 14.11.06, 23:12
      Faktycznie Fiedorowicz przesadza co go widzę to ciągle kogoś atakuje i cos mu
      sie nie podoba nawet właśni koledzy z PO. Chyba trochę sie pogubił. Nawet
      podczas debaty z Kubickim nie potrafił ukryć nerwów, poniżając go. To na pewno
      Bukiewiczowej nie przysparza splendoru, powinna go odsunąć na bok, bo jest zbyt
      kontrowersyjny. Listowski tez poniżał Ronowiczke, Wałęsa chciał nogę podać
      Kwasnieskiemu i jak to sie skończyło? Każdy wie.
      • Gość: Cyklon Re: Po ośmiu latach rządzenia SLD oddaje władzę IP: *.ztpnet.pl 14.11.06, 23:38
        Nie wiesz jak to sie skończyło? twoja postkomuna przerżnęła sromotnie.
        • Gość: odkrywca 06 Re: Po ośmiu latach rządzenia SLD oddaje władzę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.06, 00:06
          Bachalski chce ze swojego asystenta Ciemnocz.zrobic marszalka ha,ha podobno
          bardzo sie przyjaznia,nawet czasami mieszkaja Razem.................
        • Gość: Wyborca Re: Po ośmiu latach rządzenia SLD oddaje władzę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.06, 08:34
          Ci wszyscy wielcy "wygrani" niech szybko zapiszą się do terminowania u
          Marszałka Fedki, który z wynikiem ponad 10 tysięcy głosów sprawił im sromotne
          lanie !!!
      • Gość: SemiDżoł Re: Po ośmiu latach rządzenia SLD oddaje władzę IP: *.zgora.dialog.net.pl 15.11.06, 00:01
        Nerwy puszczają. Bukiewicz jest cieńka jak barszcz, a poseł Fiedorowicz
        doskonale to wie i boi się, że jeszcze ktoś może zauważyć:))) Innego
        wytłumaczenia nie widzę. Nie podoba mi się upartyjnienie wyborów samorządowych.
        Nie chcę głosować na kandydatkę PO, albo kandydata SLD. Nie tak powinna wyglądać
        ta kampania. Ciągle powtarzają się te same hasła, oskarżenia o kolor, taki, czy
        inny... Na początku kampanii zastanawiałam się nad głosowaniem nad BB. Teraz już
        się nie zastanawiam. Między innymi dzięki atmosferze, jaka wokół niej panuje.
        Propaganda sukcesu na maksa!!! Pozdrawiam wszystkich myślących.
        • Gość: ety Re: Po ośmiu latach rządzenia SLD oddaje władzę IP: *.zgora.dialog.net.pl 15.11.06, 00:07
          Trza glosowac na Bukiewicz bo jak wejdzie Kubicki na prezydenta to zwolni9 się
          miejsce do rady i wtedy wejdzie najgorszy z wszystkich Domaszewicz a do tego nie
          można dopuścic a więc z dwojga złego tzra na Bożene głosowac mimo woli....
      • Gość: egg Wałęsa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.06, 00:41
        Wałęsa chciał podać nogę Kwachowi bo został wczesniej sprowokowany prez niego.
        Poczatek debaty Kwachu wchodzi spozniony,zasiada w fotelu i nawet sie nie
        przywital, a jak wlaczyli kamery dopiero była ta sytuacja z noga. Po prosty
        Lechu nie wytrzymał. Tez bym sie wkurzył.
        • atena48 Re: po co tego trupa kwacha 15.11.06, 07:44
          wyciągać z szafy. Po latach przecież za granica sie przeprosili , a teraz nawet
          nie moga żyć bez siebie
    • Gość: rt Re: Po ośmiu latach rządzenia SLD oddaje władzę IP: *.zgora.dialog.net.pl 15.11.06, 00:06
      Dobrze Fedorowicz nie daj się gorzowiakowi Bachalskiemu który chce wszystko dla
      Gorzowa.Zielona Rządzi i am być marszałemk z zielonki...Trzym,aj to mocno na
      ciebie głosowałem kiedys...
    • Gość: r Re: Po ośmiu latach rządzenia SLD oddaje władzę IP: *.zgora.dialog.net.pl 15.11.06, 00:10
      wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1342&wid=8600903&rfbawp=1163545728.088&ticaid=12af1
      Bozenka odejdzie z sejmu
      • Gość: ZIELONOGOR Re: Po ośmiu latach rządzenia SLD oddaje władzę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.06, 00:16
        Fiedorowicz walcz z glupimi pomyslami bachalskiego,po co Platformie komuchy w
        sejmiku,albo Ciemneczolamieczaki, trzymaj sie
        • atena48 Re: Bachalski do szkółki podnosić wykształcenie 15.11.06, 07:47
          bo ponoć on niewykształcony jest całkiem. Może dla niego nadszedł czas na
          naukę - a potem niech rwie sie do rządzenia.
        • atena48 Re: weź przykład z Renatki Beger, która nawet 15.11.06, 07:50
          studiuje i to nawet na Uniwersytecie Poznańskim. Kiedyś śmiali się z niej, że
          nie wie nawet co - ale w końcu studiuje - i tylko za to ją nalezy pochwalić.
          Może babeczka w końcu zmądrzeje, przynajmniej są przesłanki ku temu.
    • Gość: ALI Re: Po ośmiu latach rządzenia SLD oddaje władzę IP: *.zgora.dialog.net.pl 15.11.06, 08:12
      Co to k...a ma byc : wojewoda z gorzowa i marszalek tez z gorzowa????????????
      • obserwer39 Re: Po ośmiu latach rządzenia SLD oddaje władzę 15.11.06, 09:15
        Poseł Fedeorowicz juz dawno powinien wylecieć z PO, swoim awanturnictwem
        odstrasza od Platformy zwykłych ludzi, szkalując ciągle kierownictwo zapewne
        przyczynił się do braku większości w Sejmiku. To za sprawom Pana posła, wyborcy
        mogli zobaczyć rozłam w lubuskim PO. Rozumiem, że Pan Poseł wolałby swoich
        kumpli z innych partii, w których bywał członkiem, we władzach Platformy, ale
        skoro w demokratycznych wyborach przegrał zdecydowanie wyścig o fotel szefa PO,
        nie powinien teraz prezentować swoich osobistych urazów. Wygląda to tak, jak
        gdyby w swojej złości zatracił sie zupełnie A z tym szkalowaniem tego jedynego
        młodego kandydata z listy PO (z Zielonej Góry), jakiemu udało sie dostać do
        Sejmiku, to przesadził. Za takie zachowanie Pan Poseł powinien trafić pod sąd
        partyjny, lub przeprosić tego młodego człowieka, na łamach prasy.

        pozdrawiam :)
      • Gość: marcin_zielongora Re: Po ośmiu latach rządzenia SLD oddaje władzę IP: *.ztpnet.pl 15.11.06, 12:51
        Aktualnie wojewoda jest z ZG :)
    • artur12222 nie popuszczajcie gorzowianom... 15.11.06, 11:12
      ... bo znowu zostaniecie z ręką w nocniku
    • Gość: Mark Po ośmiu latach rządzenia SLD oddaje władzę IP: *.gorzow.enea.pl 15.11.06, 11:41
      Należy oddać władze ludziom najbardziej kompetentnym a taki na pewno jest H. M.
      Woźniak !
      • Gość: alek Re: Po ośmiu latach rządzenia SLD oddaje władzę IP: *.ztpnet.pl 15.11.06, 11:46
        Z takim IP to mozesz sobie tak pisac.
        My kochamy Zielonke i nie chcemy jej calkowitego zgrabienia aby budowac wielki
        Gorzow dlatego Wozniak sie nie niadaje
    • Gość: starywyga Iwan marszałkiem!!-zapanuje sprawiedliwość IP: 213.199.251.* 15.11.06, 12:06
      Czekałam na to-i się doczekałem
      • swiniopas o naiwnosci! 15.11.06, 12:53
        Rzecz oczywista, dalczego Bachalski mowi o rozmowach z SLD, to zwykle targi. Jak
        PIS sie przekona, ze PO nie moze z nikim innym zawrzec koalicji, niz z PiSem, to
        beda sie niezle targowac o wplywy, a SLD na jakis czas sobie to odpusci.
        Fiedorowicz jest baranem, ktory szkodzi wlasnej partii, a mowienie o kandydacie
        ze swojego wlasnego srodowisa "najgorszy z mozliwych" jest idiotyzmem. Moze
        wlasnie lepiej, gdy marszalek jest mlody, przynajmniej nie mysli schematycznie.
        Ciemnoczolowsk > czemu nie?
        • Gość: ops_1 Re: o naiwnosci! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.06, 13:44
          Duzo prawdy jest w tym co mówisz.PiS będzię stawiał warunki a tak naprawdę to w
          tym PiS nie ma nikogo kto by miał doświadczenie i jaką kolwiek mądrośc życiową.
          Przynajmniej nie ci którzy dostali sie do sejmiku i rady miasta.
          Nie ma u nas niestety na prawicy takich autorytetów jak Marcinkierwicz,
          Rafalska czy Surmacz.Jeżeli PO zwiąże się bezgranicznie z PIS to natym straci.
          • Gość: ALEX Re: o naiwnosci! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.06, 18:50
            Ciemnoczołowski na marszałka, ale jazzzda, ten facet nie potrafi sam myśleć,robi
            to za niego wielki brat z Gorzowa,Bachalski będzie pociągał za sznureczki i kasa
            z Unii pójdzie na jego spółki,a ludzie zobaczą figę z makiem
    • Gość: Reniu Re: Po ośmiu latach rządzenia SLD oddaje władzę IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 15.11.06, 18:59
      zaczyna się, czas na RPV
    • Gość: DORADCA 2006 Re: Po ośmiu latach rządzenia SLD oddaje władzę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.06, 19:04
      Pan Ciemnoczołowski powinien najpierw zostać sołtysem CHWALIMIA i wtedy będzie
      miał szansę na burmistrza KARGOWEJ no i.....w ten sposób chłopisko się
      wreszcie czegoś nauczy
      • swiniopas Re: Po ośmiu latach rządzenia SLD oddaje władzę 15.11.06, 22:49
        Burmistrzem kargowej, haaa, to bedzie musial wiecej wódy postawic, niz klys.
        Klys ma sklep, wiec w tym departamencie jest bez konkurencji.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka