czarek82 14.11.06, 21:12 Fedorowicz NIE DRAMATYZUJ! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: alek Re: Po ośmiu latach rządzenia SLD oddaje władzę IP: *.ztpnet.pl 14.11.06, 21:24 Pisalem wiele razy jak to Jacek bedzie forsowal Wożniaka (jego wypowiedzi na temat ZG uwazam za skandaliczne) Ten typowy gorzowianin nie nadaje sie na takie stanowisko poniewaz kompleksy wzglendem Zielonki zaslaniaja mu zdrowy rozsadek. No pojawia sie jescze nazwisko mojego ulubienca Seby Ciemnoczolowskiego. Pisalem ze szykuja tez jego ale kolega z PO naszej zielonogorskiej po wysmial mnie a raczej klamal ze to nie mozliwe. Po cholere gosowaliscie ludzie na PO do sejmkiku????? Teraz bedize syf. Taka kasa przepadnie, wszyskto pojdzie na budowe wielkiego Gorzowa. Mam nadzieje ze jednak Czesio jakos to zalatwi. Zielonogorska PO jest odpowiedzialna za zalatwienie dla naszego miasta marszalka. Bukiewicz slabiutka tu moze tylko co najwyzej poplakac sie Jackowi a ten i tak zrobi swoje. Czesio do boju !!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcin_zielonagora Re: Po ośmiu latach rządzenia SLD oddaje władzę IP: *.ztpnet.pl 14.11.06, 21:58 Alek nie będzie tak dramatyczie. Z południa województwa do sejmiku dostał się tylko jeden progorzowski polityk z PO: Ciemnoczołowski, chociaż z nim to tak do końca nie wiadomo czy będzie za Gorzowem czy nie. Poza tym przyszły marszałek musi być zaakceptowany dodatkowo przez koalicjantów. PiS na pewno będzie za marszałkiem z ZG. Wg mnie trochę za bardzo dramatyzujesz. Już nie raz się przekonaliśmy że więcej do powiedzenia w PO ma ZG, a Bukiewicz nie jest wcale taka słabiutka jak myślisz. Ona teraz nie interesuje się sejmikiem tylko cały swój czas przeznacza na kampanię prezydencką. Trochę za bardzo sie nakrecasz. Jeszcze nie ma marszałka a ty już wszystką kasę przydzieliłeś dla Gorzowa. Spokojnie. A zwrot "po cholere głosowaliście ludzie na PO do sejmiku" jest chyba trochę nie na miejscu. Zawsze można odpowiedzieć że komuś np. nie odpowiadają poglądy i program PiS. Nie wszyscy przecież muszą kochać PiS. Ja cały czas liczę na Fiedorowicza, on ma naprawdę dużą siłę przebicia. Jak zaczną się kłócić to Tusk wskaże marszałka i chyba wiadomo skąd on będzie pochodził :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alek Re: Po ośmiu latach rządzenia SLD oddaje władzę IP: *.ztpnet.pl 14.11.06, 22:03 Ja poprostu wole dmuchac na zimne marcin. Jacek Bachalski jest jescze zbyt silny i jest szefem PO w lubuskim a tu chodzi o marszalka. Zreszta te nazwiska Wozniaka i Ciemnoczolowsiego powtarzalem nie raz w wypowiedziach jakich ludzi szykuje nam Jacek. Tylko jeden progorzowski z PO z poludnia sie dostal do sejmiku powiadasz ??/ Super!! Mam sie cieszyc????!!! Mala poprawka, on sie dostal z okregu zielonogorskiego zeby bylo smieszniej :/ Jesli chodzi o to kto ma wiecej do powiedzenia w lubuskiej PO to chyba teraz ty przesadzasz. Ost wybory wewnatrz PO jednoznacznie pograzyly czesia. Mam nadizeje ze PIS pomoze kolega z PO i rozbije ten pro jackowo polnocno koreanski uklad. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcin_zielonagora Re: Po ośmiu latach rządzenia SLD oddaje władzę IP: *.ztpnet.pl 14.11.06, 22:17 Może wyraziłem się nieprecyzyjnie, chodziło mi o to że Zielona Góra ma więcej do powiedzenia w centrali PO a nie w regionie. Centrala nie przepada za Bachalskim więc dla nas ta sytuacja jest dobra. A kiedy będą wybierać marszałka? Bo jak przed drugą turą wyborów to mogą zrobić ukłon w stronę ZG, żeby zielonogórzanie poparli Bukiewicz a nie Kubickiego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koniec sld kończy się era frajera na szybkiego menadzera IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.06, 22:43 a ty co się tak rozpisałeś na forum marcin wielce uczony.??? Umówcie się na pifko i pogadajcie, nawet zróbcie koalicje, ale nie na forum, bo tu pełno lewych oszołomów zresztą alek wiedzę wykorzystał już nie raz dla swoich bezsensownych domysłów. Spodobał mi się jeden cytat i go powielam, bo to prawda. Pozdrowienia od The Undertekera. ,,a ty fanko tow. kubickiego przejrzalas prase? Moze pamietasz w jakich kolicznosciach tow manadzer zosatwal szefem policyjnej Polikliniki? No na pewno masz prase w jednym paluszku wiec pewnie pamietasz, ze tow. menadzer Kubicki nie wygral zadnego konkursu jak to sie dzieje w normalnym swiecie i na wolnym rynku. Po prostu byl z SLd i posade wzial sobie, mniej wiecej tyle sie wysilic co pstryknac palcem. No nie przesadzam, wiecej sie wysilil, zadzwonil do kolesi z SLD pasla Wontora i posla Owoca, co rzadzil poliklinika z ready nadzrorczej. No tak Jasiu Kubicki,jestes swietnym menadzerem, zna cie pol wojewodztwa, prywatne firmy bija sie o ciebie, wiec badz dyrektorem polikliniki. To ni cze nie znasz jezykow, nigdy nie wygrales zadnego konkursu, ale my funkcjonariusze PZPR, SB i SLD, zawsze musimy sobie pomagac. Tego kicia pewnie w prasie nie bylo, choc co nieco wolna prasa wspominala o koneksjach partyjnych tow. Janusza, co teraz robi za naczelnego menadzera SLD. A po prostu jest swoj chlop, i jakos poslowi Fredowi Owocowi musi sie odwdzieczyc po wyborach, co. Trzym sie kicia, jeszcze tu k... wa wrocimyy, jak mowil Franz Maurer. Owoc , Wontor i Kubicki bardzo na to licza'' Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SemiDżoł Re: kończy się era frajera na szybkiego menadzera IP: *.zgora.dialog.net.pl 14.11.06, 23:52 Konkursy? Przecież to przeżytek... obecna ekipa woli "zasoby kadrowe" :P A prawica trzęsie tyłkami przed odrodzeniem lewicy. Wszystko, co potraficie, to rzucanie błotem. a najbardziej bawi mnie Wasza pewność, że Tusk rzuci wszystko eby ratować Bożennnnkę... ważniejsza jest chyba prezydentura Warszawy, a co za tym idzie - układy z Borowskim. Myślicie, że łatwo teraz będzie powiedzieć: chętnie poukładamy się z lewicą (a taki elektorat stoi za Borówą), ale w Zielonej Górze nie ma mowy o koalicji z czerwonymi? Marzy mi się w tym kraju racjonalny podział sceny politycznej. Dzielmy się merytorycznie. Opluwanie i obrzucanie błotem świadczy o poziomie pieniaczy!! Słabo się robi!!! uff... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: borowski Re: Po ośmiu latach rządzenia SLD oddaje władzę IP: 213.199.238.* 15.11.06, 08:16 czy widzieloscie tego goscia wczoraj w tvn wraz z rokita - slowa borowskiego trzeba zniszczyc PIS - myslalem ze jest to czlowiek spokojny wyw. mimo ze komuch ale wczoraj dal taki popis ze sam rokita byl zaskoczony !!! nie wiem o co chodzi tym ludzim z warszawy !!! borowski powiedzial rokicie tak ze w zamian za poparcie walc w warszawie on chce koalicji PO SLD w samorzadach !!!!! a ja takiej koalicji nie chce w zielonej gorze juz czerwony beton byl przez 8 lat i co !!!! mimo ze kaczynscy nie sa moimi jakimis fanami to mysle ze POPIS jak mowi nasz fiedorowicz musi byc w zielonej gorze - nie rozumiem jak mowi rokita ze to jest bitwa o warszawe jaka bitwa oni tylko walcza ze soba o kolejne stolki - POPIS to rozwiazanie dla zielonej gory a bachalski to niech sie od nas odczepi !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: uwazny Re: Po ośmiu latach rządzenia SLD oddaje władzę IP: 212.69.68.* 15.11.06, 09:32 > mimo ze kaczynscy nie sa moimi jakimis fanami t Jest więcej niż pewne, że nie są twoimi fanami. Oni o istnieniu takich małych robaczków jak ty po prostu nie wiedzą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alek Re: Koalicja PO-SLD !!!!!!!!!! IP: *.ztpnet.pl 15.11.06, 11:45 Wiele razy PiS mowil iz PO dryfuje w kierunku SLD. Jescze miesiac temu Rokita Maria stanowczo zaprzeczal mowiac iz pis klamie. Tusk mowil ze nie wyklucza.hehe chlopaki sie dogadac nie moga. Wczoraj Rokita powiedzial iz glownym celem PO jest PRZEJECIE WLADZY i wygranie wyborow parlamentarnych dlatego tez w koalicje moga isc nawet z sld. SLD jest dobrym partnerem dla PO. SUPER!!!!! Biznes i niejasne ukladziki polacza sie s grupami przestempczymi. Zajebiscie poprostu bedize. Ps. co tu tak cicho na forum o klamliwym spocie reklamowym PO????? Co taka cisza??????????????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kp x Re: Po ośmiu latach rządzenia SLD oddaje władzę IP: *.ztpnet.pl 14.11.06, 23:54 Ale Czeław sie wkurzył, że jakis młody mogłby zając fotel dla niego. Coś ostatnio ten poseł nerwowy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TORNADO Re: Po ośmiu latach rządzenia SLD oddaje władzę IP: *.ztpnet.pl 14.11.06, 22:44 Czesław Fiedorowicz najlepszym kandydatem na marszałka. Doświadczony działacz samorządowy, pogodzi wszystkich. Odpowiedz Link Zgłoś
obserwer39 Re: Po ośmiu latach rządzenia SLD oddaje władzę 14.11.06, 23:05 Za tak jawne szkalowanie kolegi z własnego ugrupowania politycznego Czesław Fiedorowicz powinien trafić pod sąd partyjny. A w czym on niby taki najlepszy jest, w eksternistycznym konczeniu studiów na kierunku marketing? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Drapieznik Re: Po ośmiu latach rządzenia SLD oddaje władzę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.06, 23:16 Bachalski niech siedzi cicho,bo jest najwiekszym przegranym!!!( Tylko Wierzejski w W-wie go przebil), Wozniak kocha tylko Gorzow i siebie,mogl startowac na prezydenta swojego Gorzowa. Najlepszy marszalek to Fiedorowicz,ale czy zrezygnuje z mandatu posla ????????????????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: katarzyna Re: Po ośmiu latach rządzenia SLD oddaje władzę IP: *.ztpnet.pl 14.11.06, 23:12 Faktycznie Fiedorowicz przesadza co go widzę to ciągle kogoś atakuje i cos mu sie nie podoba nawet właśni koledzy z PO. Chyba trochę sie pogubił. Nawet podczas debaty z Kubickim nie potrafił ukryć nerwów, poniżając go. To na pewno Bukiewiczowej nie przysparza splendoru, powinna go odsunąć na bok, bo jest zbyt kontrowersyjny. Listowski tez poniżał Ronowiczke, Wałęsa chciał nogę podać Kwasnieskiemu i jak to sie skończyło? Każdy wie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cyklon Re: Po ośmiu latach rządzenia SLD oddaje władzę IP: *.ztpnet.pl 14.11.06, 23:38 Nie wiesz jak to sie skończyło? twoja postkomuna przerżnęła sromotnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: odkrywca 06 Re: Po ośmiu latach rządzenia SLD oddaje władzę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.06, 00:06 Bachalski chce ze swojego asystenta Ciemnocz.zrobic marszalka ha,ha podobno bardzo sie przyjaznia,nawet czasami mieszkaja Razem................. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wyborca Re: Po ośmiu latach rządzenia SLD oddaje władzę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.06, 08:34 Ci wszyscy wielcy "wygrani" niech szybko zapiszą się do terminowania u Marszałka Fedki, który z wynikiem ponad 10 tysięcy głosów sprawił im sromotne lanie !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SemiDżoł Re: Po ośmiu latach rządzenia SLD oddaje władzę IP: *.zgora.dialog.net.pl 15.11.06, 00:01 Nerwy puszczają. Bukiewicz jest cieńka jak barszcz, a poseł Fiedorowicz doskonale to wie i boi się, że jeszcze ktoś może zauważyć:))) Innego wytłumaczenia nie widzę. Nie podoba mi się upartyjnienie wyborów samorządowych. Nie chcę głosować na kandydatkę PO, albo kandydata SLD. Nie tak powinna wyglądać ta kampania. Ciągle powtarzają się te same hasła, oskarżenia o kolor, taki, czy inny... Na początku kampanii zastanawiałam się nad głosowaniem nad BB. Teraz już się nie zastanawiam. Między innymi dzięki atmosferze, jaka wokół niej panuje. Propaganda sukcesu na maksa!!! Pozdrawiam wszystkich myślących. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ety Re: Po ośmiu latach rządzenia SLD oddaje władzę IP: *.zgora.dialog.net.pl 15.11.06, 00:07 Trza glosowac na Bukiewicz bo jak wejdzie Kubicki na prezydenta to zwolni9 się miejsce do rady i wtedy wejdzie najgorszy z wszystkich Domaszewicz a do tego nie można dopuścic a więc z dwojga złego tzra na Bożene głosowac mimo woli.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: egg Wałęsa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.06, 00:41 Wałęsa chciał podać nogę Kwachowi bo został wczesniej sprowokowany prez niego. Poczatek debaty Kwachu wchodzi spozniony,zasiada w fotelu i nawet sie nie przywital, a jak wlaczyli kamery dopiero była ta sytuacja z noga. Po prosty Lechu nie wytrzymał. Tez bym sie wkurzył. Odpowiedz Link Zgłoś
atena48 Re: po co tego trupa kwacha 15.11.06, 07:44 wyciągać z szafy. Po latach przecież za granica sie przeprosili , a teraz nawet nie moga żyć bez siebie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rt Re: Po ośmiu latach rządzenia SLD oddaje władzę IP: *.zgora.dialog.net.pl 15.11.06, 00:06 Dobrze Fedorowicz nie daj się gorzowiakowi Bachalskiemu który chce wszystko dla Gorzowa.Zielona Rządzi i am być marszałemk z zielonki...Trzym,aj to mocno na ciebie głosowałem kiedys... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: r Re: Po ośmiu latach rządzenia SLD oddaje władzę IP: *.zgora.dialog.net.pl 15.11.06, 00:10 wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1342&wid=8600903&rfbawp=1163545728.088&ticaid=12af1 Bozenka odejdzie z sejmu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZIELONOGOR Re: Po ośmiu latach rządzenia SLD oddaje władzę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.06, 00:16 Fiedorowicz walcz z glupimi pomyslami bachalskiego,po co Platformie komuchy w sejmiku,albo Ciemneczolamieczaki, trzymaj sie Odpowiedz Link Zgłoś
atena48 Re: Bachalski do szkółki podnosić wykształcenie 15.11.06, 07:47 bo ponoć on niewykształcony jest całkiem. Może dla niego nadszedł czas na naukę - a potem niech rwie sie do rządzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
atena48 Re: weź przykład z Renatki Beger, która nawet 15.11.06, 07:50 studiuje i to nawet na Uniwersytecie Poznańskim. Kiedyś śmiali się z niej, że nie wie nawet co - ale w końcu studiuje - i tylko za to ją nalezy pochwalić. Może babeczka w końcu zmądrzeje, przynajmniej są przesłanki ku temu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ALI Re: Po ośmiu latach rządzenia SLD oddaje władzę IP: *.zgora.dialog.net.pl 15.11.06, 08:12 Co to k...a ma byc : wojewoda z gorzowa i marszalek tez z gorzowa???????????? Odpowiedz Link Zgłoś
obserwer39 Re: Po ośmiu latach rządzenia SLD oddaje władzę 15.11.06, 09:15 Poseł Fedeorowicz juz dawno powinien wylecieć z PO, swoim awanturnictwem odstrasza od Platformy zwykłych ludzi, szkalując ciągle kierownictwo zapewne przyczynił się do braku większości w Sejmiku. To za sprawom Pana posła, wyborcy mogli zobaczyć rozłam w lubuskim PO. Rozumiem, że Pan Poseł wolałby swoich kumpli z innych partii, w których bywał członkiem, we władzach Platformy, ale skoro w demokratycznych wyborach przegrał zdecydowanie wyścig o fotel szefa PO, nie powinien teraz prezentować swoich osobistych urazów. Wygląda to tak, jak gdyby w swojej złości zatracił sie zupełnie A z tym szkalowaniem tego jedynego młodego kandydata z listy PO (z Zielonej Góry), jakiemu udało sie dostać do Sejmiku, to przesadził. Za takie zachowanie Pan Poseł powinien trafić pod sąd partyjny, lub przeprosić tego młodego człowieka, na łamach prasy. pozdrawiam :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcin_zielongora Re: Po ośmiu latach rządzenia SLD oddaje władzę IP: *.ztpnet.pl 15.11.06, 12:51 Aktualnie wojewoda jest z ZG :) Odpowiedz Link Zgłoś
artur12222 nie popuszczajcie gorzowianom... 15.11.06, 11:12 ... bo znowu zostaniecie z ręką w nocniku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mark Po ośmiu latach rządzenia SLD oddaje władzę IP: *.gorzow.enea.pl 15.11.06, 11:41 Należy oddać władze ludziom najbardziej kompetentnym a taki na pewno jest H. M. Woźniak ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alek Re: Po ośmiu latach rządzenia SLD oddaje władzę IP: *.ztpnet.pl 15.11.06, 11:46 Z takim IP to mozesz sobie tak pisac. My kochamy Zielonke i nie chcemy jej calkowitego zgrabienia aby budowac wielki Gorzow dlatego Wozniak sie nie niadaje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: starywyga Iwan marszałkiem!!-zapanuje sprawiedliwość IP: 213.199.251.* 15.11.06, 12:06 Czekałam na to-i się doczekałem Odpowiedz Link Zgłoś
swiniopas o naiwnosci! 15.11.06, 12:53 Rzecz oczywista, dalczego Bachalski mowi o rozmowach z SLD, to zwykle targi. Jak PIS sie przekona, ze PO nie moze z nikim innym zawrzec koalicji, niz z PiSem, to beda sie niezle targowac o wplywy, a SLD na jakis czas sobie to odpusci. Fiedorowicz jest baranem, ktory szkodzi wlasnej partii, a mowienie o kandydacie ze swojego wlasnego srodowisa "najgorszy z mozliwych" jest idiotyzmem. Moze wlasnie lepiej, gdy marszalek jest mlody, przynajmniej nie mysli schematycznie. Ciemnoczolowsk > czemu nie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ops_1 Re: o naiwnosci! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.06, 13:44 Duzo prawdy jest w tym co mówisz.PiS będzię stawiał warunki a tak naprawdę to w tym PiS nie ma nikogo kto by miał doświadczenie i jaką kolwiek mądrośc życiową. Przynajmniej nie ci którzy dostali sie do sejmiku i rady miasta. Nie ma u nas niestety na prawicy takich autorytetów jak Marcinkierwicz, Rafalska czy Surmacz.Jeżeli PO zwiąże się bezgranicznie z PIS to natym straci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ALEX Re: o naiwnosci! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.06, 18:50 Ciemnoczołowski na marszałka, ale jazzzda, ten facet nie potrafi sam myśleć,robi to za niego wielki brat z Gorzowa,Bachalski będzie pociągał za sznureczki i kasa z Unii pójdzie na jego spółki,a ludzie zobaczą figę z makiem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Reniu Re: Po ośmiu latach rządzenia SLD oddaje władzę IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 15.11.06, 18:59 zaczyna się, czas na RPV Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DORADCA 2006 Re: Po ośmiu latach rządzenia SLD oddaje władzę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.06, 19:04 Pan Ciemnoczołowski powinien najpierw zostać sołtysem CHWALIMIA i wtedy będzie miał szansę na burmistrza KARGOWEJ no i.....w ten sposób chłopisko się wreszcie czegoś nauczy Odpowiedz Link Zgłoś
swiniopas Re: Po ośmiu latach rządzenia SLD oddaje władzę 15.11.06, 22:49 Burmistrzem kargowej, haaa, to bedzie musial wiecej wódy postawic, niz klys. Klys ma sklep, wiec w tym departamencie jest bez konkurencji. Odpowiedz Link Zgłoś