trabancik
18.05.07, 05:37
co robić ... nic, po prostu nikomu nie pomagać. przecież wiadomo na czym
polegają rozrywki w centrum, jak komuś nie pasuje niech wyprowadzi się pod
miasto. Chętnych na zamianę mieszkania na pewno będzie dużo. miasto nie
powinno w ogóle ingerować. od tego są ... biura obrotu nieruchomościami :)