Dodaj do ulubionych

moje urodziny

IP: 213.77.27.* 22.10.03, 09:58
wszedłem dzisiaj w tzw. wiek chrystusowy. no cóz czas leci
nieubłaganie.czekam na miłe słowa
Obserwuj wątek
    • Gość: Lepian Re: moje urodziny IP: *.dip.t-dialin.net 22.10.03, 10:32
      Gość portalu: jubliat napisał(a):

      > wszedłem dzisiaj w tzw. wiek chrystusowy. no cóz czas leci
      > nieubłaganie.czekam na miłe słowa

      W tym wieku, czas faktycznie nieublaganie ucieka. Czeka cie jeszcze wyprawa na
      malutka gorke. Tam zdradzi cie Twoj przyjaciel. Jego wspolnicy cie porwa,
      pozniej ukrzyzuja... Coz ci mozna zyczyc? Wytrwania. No, moze ostrych gwozdzi.
      Mniej boli.
    • markoniec Re: moje urodziny 22.10.03, 16:58
      już masz z górki, najgorsze za tobą :-)
      pomyślności !
    • mcbeal_ally Re: moje urodziny 22.10.03, 19:28
      100 lat i wszystkiego najlepszego! Twoje zdrowie!
    • sela1 Re: moje urodziny 22.10.03, 19:38
      Wszystkiego Najlepszego!
    • Gość: ursa Re: moje urodziny IP: *.proxy.aol.com 24.10.03, 06:44
      22/30/03 byly twoje urodziny wiec spoznione lecz szczere zyczenia a w nich duzo
      slonca i radosci oraz tradycyjnych STO LAT STO LAT....... zyczy ci nikt inny
      tylko zielonogorzanka .
      • arwena Re: moje urodziny 24.10.03, 20:58
        stoooooo laaat, stooooo laaaat...

        oops juz chyba troche pozno na glosne spiewy
        niemniej jednak wszystkiego najlepszego:)
    • tezgucio Re: moje urodziny 24.10.03, 21:28
      wszystkiego najlepszego stop od nas wszystkich stop
      depesza jak zwykle spóźniona stop poczta polska stop

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka