Gość: jubliat IP: 213.77.27.* 22.10.03, 09:58 wszedłem dzisiaj w tzw. wiek chrystusowy. no cóz czas leci nieubłaganie.czekam na miłe słowa Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Lepian Re: moje urodziny IP: *.dip.t-dialin.net 22.10.03, 10:32 Gość portalu: jubliat napisał(a): > wszedłem dzisiaj w tzw. wiek chrystusowy. no cóz czas leci > nieubłaganie.czekam na miłe słowa W tym wieku, czas faktycznie nieublaganie ucieka. Czeka cie jeszcze wyprawa na malutka gorke. Tam zdradzi cie Twoj przyjaciel. Jego wspolnicy cie porwa, pozniej ukrzyzuja... Coz ci mozna zyczyc? Wytrwania. No, moze ostrych gwozdzi. Mniej boli. Odpowiedz Link Zgłoś
markoniec Re: moje urodziny 22.10.03, 16:58 już masz z górki, najgorsze za tobą :-) pomyślności ! Odpowiedz Link Zgłoś
mcbeal_ally Re: moje urodziny 22.10.03, 19:28 100 lat i wszystkiego najlepszego! Twoje zdrowie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ursa Re: moje urodziny IP: *.proxy.aol.com 24.10.03, 06:44 22/30/03 byly twoje urodziny wiec spoznione lecz szczere zyczenia a w nich duzo slonca i radosci oraz tradycyjnych STO LAT STO LAT....... zyczy ci nikt inny tylko zielonogorzanka . Odpowiedz Link Zgłoś
arwena Re: moje urodziny 24.10.03, 20:58 stoooooo laaat, stooooo laaaat... oops juz chyba troche pozno na glosne spiewy niemniej jednak wszystkiego najlepszego:) Odpowiedz Link Zgłoś
tezgucio Re: moje urodziny 24.10.03, 21:28 wszystkiego najlepszego stop od nas wszystkich stop depesza jak zwykle spóźniona stop poczta polska stop Odpowiedz Link Zgłoś