Gość: Peppers
IP: *.litewska.edu.pl
21.01.04, 18:11
Jak wam sie podoba nowa gra lokalizacyjna w sieci IDEA `Snajper`? Jak dla
mnie bomba. Totalny odjazd. I pierwsza gra, w ktorej mozna wypasc z gry. Jak
na raziue idzie mi niezle. Mam szanse na wygranie cyfrowki. Chociaz dzis on
malo co nie zakonczylem przygody, bo jeden frajer przyatakowal mnie okolo 80
razy po rzad. To jakis twardy zawodnik ale nie ma go jeszcze w TOP10. A ja
juz jestem. Pytanie tylko jak dlugo.
Pozdrawiam!