Gość: Peppers
IP: *.aster.pl / *.aster.pl
13.02.04, 21:18
Czy ktos z was gral w Snajpera w sieci IDEA? Jesli tak to czy juz dzwonili do
was w sprawie ewentualnych nagrod. Bo gra skonczyla sie juz tydzien tem,u a
do mnie nikt nie dzwonil. Mimo, ze powinienem wygrac nagrode 3 stopnia. (i to
dwukrotnie).
Pozdrawiam!