Dodaj do ulubionych

Snajper/Nagrody

IP: *.aster.pl / *.aster.pl 13.02.04, 21:18
Czy ktos z was gral w Snajpera w sieci IDEA? Jesli tak to czy juz dzwonili do
was w sprawie ewentualnych nagrod. Bo gra skonczyla sie juz tydzien tem,u a
do mnie nikt nie dzwonil. Mimo, ze powinienem wygrac nagrode 3 stopnia. (i to
dwukrotnie).

Pozdrawiam!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka