Dodaj do ulubionych

Oprogramowanie Nokia 6310!

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.04, 10:18
Prosie mi powiedżieć gdzie mogę wysiągnie oprogramowanie dla Nokia 6310 ( a
nie 6310i), mój napęd strzelał moja płyta na 1000 kawałek.
Dzięki z góre.
Obserwuj wątek
    • bartplus Re: Oprogramowanie Nokia 6310! 16.03.04, 11:59
      Wejdź na www.nokia.com.pl/nokia/pomoc/telefonypomoc/nokia6310/
    • Gość: Maciej D. Re: Oprogramowanie Nokia 6310! IP: *.visp.energis.pl 16.03.04, 18:33
      sciagnij z emule... ps. nie masz co isc od Nokii bo ci debile za każda
      pierdułke chcą full kasy! np. za obudowe do Twojego i mojego telefou trzeba
      zapłacić 150zł a za nowy soft 40zł!!! zlodzieje!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka