Gość: Kruk! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.04, 10:18 Prosie mi powiedżieć gdzie mogę wysiągnie oprogramowanie dla Nokia 6310 ( a nie 6310i), mój napęd strzelał moja płyta na 1000 kawałek. Dzięki z góre. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bartplus Re: Oprogramowanie Nokia 6310! 16.03.04, 11:59 Wejdź na www.nokia.com.pl/nokia/pomoc/telefonypomoc/nokia6310/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maciej D. Re: Oprogramowanie Nokia 6310! IP: *.visp.energis.pl 16.03.04, 18:33 sciagnij z emule... ps. nie masz co isc od Nokii bo ci debile za każda pierdułke chcą full kasy! np. za obudowe do Twojego i mojego telefou trzeba zapłacić 150zł a za nowy soft 40zł!!! zlodzieje! Odpowiedz Link Zgłoś