Gość: Paweł
IP: *.tmxnet.pl / 195.117.238.*
16.04.04, 09:38
Witam, sprzedam Nokie 6800 w bardzo dobrym stanie, tanio... lub zamienie na
Nokie 7250(i), dopłace!!! Tylko osobiscie. Otwock-Wawa i okolice :)
GG:5395918
MAIL: pawciostrzalka@poczta.onet.pl