Dodaj do ulubionych

smsy do Heyah

IP: *.autocom.pl 15.05.04, 14:23
Mam ciekawy problem. Od dwóch dni jestem Heyah. Smsy wysyłać moge ale nie
każdy może wysłać smsa do mnie. Tzn. osoby z idei nie mogą wysłać od mnie
smsów. Nie wiem co jest grane. Smsy z Plusa dochodzą.
Poza tym nie moge kożystać z żadnej bramki do Heyah ponieważ mój nr zaczyna
się od 880 a nie 888.
Pomóżcie mi. Plizzzz :)
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka