Gość: yellow10
IP: *.wroclaw.dialog.net.pl
28.11.04, 11:28
Na ekranie pojawia mi się tylko ładowanie baterii. Poza tym cisza. Na żadne
klawisze nie reaguje. Co to może być? Czy warto to naprawiać? Czy raczej
telefon do kosza? Dziękuję z góry za wskazówki.