Dodaj do ulubionych

NOKIA 6310

IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 28.11.04, 11:28
Na ekranie pojawia mi się tylko ładowanie baterii. Poza tym cisza. Na żadne
klawisze nie reaguje. Co to może być? Czy warto to naprawiać? Czy raczej
telefon do kosza? Dziękuję z góry za wskazówki.
Obserwuj wątek
    • Gość: Ths Re: NOKIA 6310 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.04, 13:33
      mam to samo!!!
      uwalilem ją programem oxygen II
      trzeva jej wgrac nowe oprogramowanie
      koszt ok 30 - 40 pln

      w moim przpadku sa jakies problemy z wgraniem nowego softu. możliwe ze bedzie
      to uszkodzenie mechaniczne spowodowane moją zabawą i to prze port
      IrDA!!!!!!!!!!!!!!!

      Napisz co spowodowało taką sytuację u Ciebie
      • Gość: yellow10 Re: NOKIA 6310 IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 28.11.04, 13:40
        Dałam ją synowi.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka