Dodaj do ulubionych

Motorola T720i

IP: *.autocom.pl 05.02.05, 00:13
Kupilam sobie telefonik i musze przyznac ze wcale nie jestem z niego zadowolona.Oczywiscie ładnie wyglada, ale ma i wady ktore naprawde mi przeszkadzaja.Otoz wcale nie slysze dzwonka jak jestem w bardziej gwarnym miejscu -czasem nawet i w domu nie slysze jak dzwoni.Oddalam go do serwisu i nie zauwazylam zadej poprawy , poza tym ze popsuli mi jeszcze jeden dzwonek "cichy" , ktory jest teraz głuchy.Chce nabyc teraz jakis inny , ale nie mam zielonego pojecia co wybrac.
Obserwuj wątek
    • Gość: wafel23 Re: Motorola T720i IP: *.crowley.pl 05.02.05, 06:29
      to trza bylo kupic to co wszyscy maja czyli NOKIE tam sa takie dzwonki ze nawet spiacego w trumnie obudza :) a coz w motoroli chyba nie sa az tak glosne

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka