Gość: LILA
IP: *.autocom.pl
05.02.05, 00:13
Kupilam sobie telefonik i musze przyznac ze wcale nie jestem z niego zadowolona.Oczywiscie ładnie wyglada, ale ma i wady ktore naprawde mi przeszkadzaja.Otoz wcale nie slysze dzwonka jak jestem w bardziej gwarnym miejscu -czasem nawet i w domu nie slysze jak dzwoni.Oddalam go do serwisu i nie zauwazylam zadej poprawy , poza tym ze popsuli mi jeszcze jeden dzwonek "cichy" , ktory jest teraz głuchy.Chce nabyc teraz jakis inny , ale nie mam zielonego pojecia co wybrac.