Dodaj do ulubionych

program do komunikacji z Nokią 6610i

IP: *.autocom.pl 27.07.05, 21:04
Jakie są programiki które obsługują komunikację komputera z Nokią 6610i
poprzez Irde.
Obserwuj wątek
    • Gość: bulwa Re: program do komunikacji z Nokią 6610i IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.05, 21:32
      Nokia PC Suite - www.nokia.pl (najprościej) i pewnie oxygen - zajrzyj na
      www.gsm2pc.pl/
      pozdrawiam
      bulwa
      • Gość: wafel23 Re: program do komunikacji z Nokią 6610i IP: *.crowley.pl 28.07.05, 07:17
        oxygen do bani nokia pc suite polecam tez i dziala wsio
        • Gość: abc Re: program do komunikacji z Nokią 6610i IP: 80.48.253.* 28.07.05, 10:04
          Do PCSuite trzeba mieć windows z Service Pack 2.
          Jak można to obejść bo nie mam w winXP Service Pack 2 :-(
          • Gość: wafel23 Re: program do komunikacji z Nokią 6610i IP: *.crowley.pl 28.07.05, 11:06
            ja instalowalem bez sp2 wogole nie potrzebny jest wiec nie widze problemu
            • Gość: abc Re: program do komunikacji z Nokią 6610i IP: 80.48.253.* 28.07.05, 11:58
              a ściągałeś PCSuite ze strony internetowej Nokii?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka