Gość: abc IP: *.autocom.pl 27.07.05, 21:04 Jakie są programiki które obsługują komunikację komputera z Nokią 6610i poprzez Irde. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: bulwa Re: program do komunikacji z Nokią 6610i IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.05, 21:32 Nokia PC Suite - www.nokia.pl (najprościej) i pewnie oxygen - zajrzyj na www.gsm2pc.pl/ pozdrawiam bulwa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wafel23 Re: program do komunikacji z Nokią 6610i IP: *.crowley.pl 28.07.05, 07:17 oxygen do bani nokia pc suite polecam tez i dziala wsio Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abc Re: program do komunikacji z Nokią 6610i IP: 80.48.253.* 28.07.05, 10:04 Do PCSuite trzeba mieć windows z Service Pack 2. Jak można to obejść bo nie mam w winXP Service Pack 2 :-( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wafel23 Re: program do komunikacji z Nokią 6610i IP: *.crowley.pl 28.07.05, 11:06 ja instalowalem bez sp2 wogole nie potrzebny jest wiec nie widze problemu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abc Re: program do komunikacji z Nokią 6610i IP: 80.48.253.* 28.07.05, 11:58 a ściągałeś PCSuite ze strony internetowej Nokii? Odpowiedz Link Zgłoś