Dodaj do ulubionych

Punkty Profit w ORANGE vel. IDEA

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.05, 16:25
Chodzi mi o to, czy mogę przelać Punkty Profit z jednego konta na drugie,
zsumowac punkty z dwóch kont <??> Czy to jest możliwe <??>Jeśli tak, to w jaki
sposób moge to zrobić
Obserwuj wątek
    • Gość: prof Re: Punkty Profit w ORANGE vel. IDEA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.05, 16:50
      Wyslij zapytanie na profit@orange.pl
      Zazwyczaj szybko odpowiadają, lub *300
      pozdr
    • Gość: joasia_23 Raczej nie można.Przeczytaj regulamin n/t IP: 217.98.71.* 16.11.05, 17:28
    • Gość: gość Re: Punkty Profit w ORANGE vel. IDEA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.11.05, 09:26
      Na 100% nie można bo sam kiedyś pisałem w tej sprawie i dostałem taką
      odpowiedź:
      "Witam

      Uprzejmie informujemy, ze zgodnie z regualminem Programu PRofit każdy numer
      uczestniczy w naszym Programie indywidualnie i gromadzi punkty za wygenerowane
      przez siebie obroty. Przykro nam, ale nie ma możliwo?ci łšczenia i
      przekazywania punktów z konta n konto

      Pozdrawiam,
      ELŻbieta Hucšł"

      to jest orginalna treść mejla jakiego dostałem więc błędy są autentyczne :P

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka