rasinka
14.10.02, 12:08
Prawie półtora roku temu kupiłem ten telefon, zwłaszcz że wcześniej miałem
również telefon tej firmy. Byłem bardzo po zakupie zadowolony, lecz teraz ...
no niestety jest to najgorszy telefon z jakim się spotkałem.
Przed upływem gwarancji (na szczęście) zepsuł się. Podczas rozmowy lub
przy wywoływaniu rozmowy itp. wyłączał się. Nie można było spokojnie
rozmawiać. Poszedłem więc z reklamacją. Czekał prawie miesiąc i dostałem nowy
aparat, który kilka miesięcy funkcjonował bez zarzutów i znowu mu odwaliło.
Tym razem wyłączał się od tak poprostu kiedy mu pasowało. Miał naładowaną
(regulaminowo- po rozładowaniu) baterię a on się wyłączał. Znowu reklamacja,
półtora tygodnia dostaję go ponownie z adnotacją co oni mu tam niby zrobili,
czego to nie wyczyścili itd. Tyle, że aparat ciężko było wogóle włączyć bo
przy wpisywaniu PINu wyłączał się i sam jak już się udało robił to samo co
przed naprawą. Reklamacja, dwa tygodnie, dostaje nowy aparat. NO CIESZE SIĘ
MOŻE TERAZ MÓWIĄ MI NOWE OPROGRAMOWANIE I INNE TAKIE TAM RZECZY!!! Minęły
trzy tygodnie... a on ten właśnie tak piękny telefon (jak niektórzy mawiają),
co robi... no znowu to samo!!! Już mi się znudziło chodzenie do Serwisu
stanie w kolejce czekanie dwa tygodnie, wymiana aparatu na taki sam KICZ!
Chcę zmiany ale na telefon a nie coś co leży i samo reguluje kiedy ja mam
rozmawiać, czy być dostępny. Nie tak wyobrażam sobie przydatność telefonu.
Nie wiem czy mogę żądać wymiany aparatu na jakiś inny model a nie tylko na
nowy aparat, który zaraz się znów zepsuje. Czekam na forumowicza, który miał
podobny problem i rozwiązał go w sposób inny niż ja do tej pory.
Z góry dziękuję.Cześć