Gość: Radeon IP: 198.36.86.* 23.05.06, 07:26 Ktory model wybrac ??? prosze o pomoc Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: adi_c1 Re: Nokia 6020 czy Motorlla L6 ??? IP: *.elblag.dialog.net.pl 23.05.06, 08:48 Ja jestem za Motką L6, gdyż jest bardziej zaawansowana technicznie. Dzieli je tak zwana technologiczna przepaść ;] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bob Re: Nokia 6020 czy Motorlla L6 ??? IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 23.05.06, 08:56 Nokia 6021 - stanowczo i namiętnie ;O) . Nówka w sklepie Vobis bez niczyjej łaski i ryzyka (i simlocka już od ~525 zł ). Do tego nowa Opera Mini 2 do ściągnięcia od wap.opera.com. Aparat mały, b. dobrze wykonany, z dobrą baterią, powszechnie znanym i niezawodnym softem zapewni ci dostęp do świata: połączenia głosowe(oczywiście), bluetooth, irda, wap gprs, (x)html gprs (internet), darmowa polskojęzyczna opera mini 2 xhtml, Naciśnij i Mów (walkie talkie w Plusie za 1 zł/24 h - obecnie do 30. czerwca za darmo), EDGE do 170 kb/s wbudowanym modemem (jeśliś w zasięgu EDGE'a, to prześcigniesz Neostradę 128 kb/s - nie tylko w domu). Terminarz i kalendarz, dyktafon - standard. Pakiet Nokia PC Suite do ściągnięcia za darmo dla kopii zapasowej danych, synchronizacji z PC i wielu innych - bezproblemowo! Jeśli ci nie zależy na aparacie VGA, dużym wyświetlaczu i mp3, a polifonia to drugorzędna sprawa, to stanowczo polecam. Może ktoś napisze, że Nokia to syf, że chrumka jak świnia, że nie da się flashować, gwałcić, przerabiać jak Motorola v 360, która jest panaceum dla niezdecydowanych. Oceń sam. Odpowiedz Link Zgłoś
kolodziejo K******************************** ********* 24.05.06, 07:36 Któregoś dnia cholera mnie weźmie i opuszczę to forum raz na zawsze!!! Gość portalu: Bob napisał(a): > Nówka w sklepie Vobis bez niczyjej łaski i ryzyka (i simlocka już od ~525 zł ). Tak, za to nabijając portfel Vobisowi, bo telefon jest wart o wiele mniej. W sklep.plusgsm.pl Motorola ma ponadto podobną cenę. > Do tego nowa Opera Mini 2 do ściągnięcia od wap.opera.com. Do Motoroli również. Aparat mały, b. dob > rze wykonany, <lol> Bardzo dobrze, powiadasz? To nic, że wszystko skrzypi i się rusza. > z dobrą baterią, Tylko na papierze, L6 wypada lepiej, >powszechnie znanym i niezawodnym softem Wystarczy przejrzeć posty o problemach z 6020, itp. żeby zobaczyć, jaki ten soft jest "bezawaryjny" zapewni > ci dostęp do świata: połączenia głosowe(oczywiście), bluetooth, irda, wap gprs, > (x)html gprs (internet), darmowa polskojęzyczna opera mini 2 xhtml, Naciśnij i > Mów (walkie talkie w Plusie za 1 zł/24 h - obecnie do 30. czerwca za darmo), To wszystko oferuje również Motorola, oprócz IrDA. E > DGE do 170 kb/s wbudowanym modemem (jeśliś w zasięgu EDGE'a, to prześcigniesz N > eostradę 128 kb/s - nie tylko w domu). Z łączem USB 1.0 to może modem prześcigniesz. Terminarz i kalendarz, dyktafon - standa > rd. L6 również. Pakiet Nokia PC Suite do ściągnięcia za darmo dla kopii zapasowej danych, s > ynchronizacji z PC i wielu innych - bezproblemowo! Pakiet Motorola Phone Tools i kabel za darmo - w pudełku, na płycie - również bezproblemowy. > Jeśli ci nie zależy na aparacie VGA, dużym wyświetlaczu i mp3, a polifonia to d > rugorzędna sprawa, to stanowczo polecam. Właśnie L6 ma aparat VGA, większy, lepszy wyświetlacz i polifonię, jak również dzwonki MP3. Ma metalową, lepiej wykonaną obudowe, stabilniejsze oprogramowanie, 5x większą pamięć, 2x dłuższą gwarancję i szereg innych zalet. > Może ktoś napisze, że Nokia to syf, że chrumka jak świnia, że nie da się flasho > wać, gwałcić, przerabiać jak Motorola v 360, która jest panaceum dla niezdecydo > wanych. Wygląda jak wycięte i wklejone ze strony Nokii lub "Twojej Komórki". Żenada. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bob Co za ekspresja! IP: *.gprspla.plusgsm.pl 24.05.06, 19:11 Zacznę od ceny. Przestań mówić, że 525 zł to za drogo za nowy aparat na gwarancji. Masz auto? Tankujesz, płacisz? O jakich pieniądzach mówisz?! Są ludzie, którzy wiedzą lepiej od ciebie jak oszczędzać. Za jakość wykonania N6021 ręczę. Dotykowo nie ustępuje uznanej N6680. W większych miastach internet wieczorem dochodzi do 18 kB/s na łączu bezprzewodowym. Weź do jednej ręki Motorolę a do drugiej N6021, może to ci pozwoli mnie zrozumieć. Moim zdaniem motka nie jest tak przejrzysta i nawet czcionkę ma brzydszą. Używam w domu ww. Nokii od kwartału i nigdy nie sprawiła żadnego kłopotu. Chyba w odróżnieniu od ciebie nie potrzebuję się wzorować na innych źródłach-osobach, czasopismach. Bazuję na autopsji. Polemizując ze mną nie musisz przytaczać mych słów, bo to czyni twą wypowiedź mniej czytelną;-) Ochłoń, bo cię cholera weźmie:-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kolodziejo Właśnie wiem z doświadczenia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.05.06, 21:15 I miałem oba w ręku. Nokia 6021 i jakość? Zenada... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Greg Re: Co za ekspresja! IP: 194.29.137.* 27.06.06, 14:40 > Zacznę od ceny. Przestań mówić, że 525 zł to za drogo za nowy aparat na gwaranc > ji. Tak, zdecydowanie za drogo za telefon tej klasy! Odpowiedz Link Zgłoś
blq Re: Nokia 6020 czy Motorlla L6 ??? 23.05.06, 11:37 obu telefonom wiele do szczescia brakuje. tzw "telefony do dzwonienia" bardzo porownywalnej klasy. roznia sie drobiazgami. a nie napisales, ktore drobiazgi preferujesz. PS. zachwyt Plusowców nad "push-to-talk" jest wprost pocieszny. a motka v360 - bije na głowę nokię i L6 razem wzięte :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaa Re: Nokia 6020 czy Motorlla L6 ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.06, 14:57 Nokia jest najlepsza!! Odpowiedz Link Zgłoś
blq była, chłopcze. była. 23.05.06, 15:51 czas przeszły też robi wielką różnice. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: przyszły psycholog Re: Nokia 6020 czy Motorlla L6 ??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.05.06, 20:17 człowieku daruj sobie takie bezpodstawne opinie... chociaż wyjaśnij mi dlaczego ma być najlepsza. nie nauczono cię, że każde twierdzenie podpiera się konkretnym przykładem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: joasia_23 Przyszły psychologu... IP: *.ino.tvknet.pl / 217.98.71.* 25.05.06, 23:25 byc może znasz się na psychologii ale na komórkach na pewno nie. Forum psychologia jest tu forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=210 Odpowiedz Link Zgłoś
blq co masz do niego? 26.05.06, 23:03 dobrze napisał. nie wiadomo, czy się na telefonach zna, ale na nokiach (oraz zasadach dyskusji) - jak najbardziej ;P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pp Nokia najlepsza?? IP: *.gprspla.plusgsm.pl 26.05.06, 10:11 Wez juz zmien ta 3210 na cos nowszego. Ciekawe w czym najlepsza, ze najmniej oferuje za te same pieniadze?? Nie mozna powiedziec o firmie ze jest najlepsza - rownie dobrze moge tak o motoroli powiedziec (najlepszy producent procesorow i innych polprzewodnikow) CZy nawet Sagemie (elektronika samochodowa). Bralbym L6 ze wzgledu na wyswietlacz... ale to moje zdanie. Co do N6021 to dzieki za napisanie transferow jakie na niej masz - bo sie dlugo nad tym telefonem jako modemem zastanawialem, ale wybralem tansza alternatywe -Motke v235 i mam transfery podchodzace pod 28 KB/s Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bob Re: Nokia najlepsza?? IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 26.05.06, 22:34 Dobrze ci, siedzisz w gęstym EDGE`u ;o) Napisz proszę ile dałeś za motkę i gdzie ją kupiłeś, czy była fabrycznie nowa, bez simlocka i z gwarancją producenta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Radeon Re: Nokia najlepsza?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.06, 17:19 Wybrałem motorolle L6 i jestem zadowolony super telefonik ,dostałem ja za 1 zł w plusie na przedłuzenie umowy i zmieniłem sobie plan taryfowy na nowe 55 gdzie za 55 zł brutto jest 1,50minut do wygadania badz zamienna na sms /mms 1 do 5 czyli jedna minuta zamienna na 5 sms lub mms Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dombek Re: Nokia najlepsza?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.05.06, 17:20 Gratuluję Odpowiedz Link Zgłoś
barracuda7110 Re: Nokia najlepsza?? 28.05.06, 17:41 Kiepski interes. 1,50 minut za 55 pln ;). Odpowiedz Link Zgłoś
j.oker Re: Nokia najlepsza?? 29.05.06, 08:49 Prosze przedstaw inna - znaczy według Ciebie lepsza oferte .. Odpowiedz Link Zgłoś
barracuda7110 Re: Nokia najlepsza?? 29.05.06, 17:47 Proszę o przeczytanie ze zrozumieniem mojej wypowiedzi. Odpowiedz Link Zgłoś
jurek.w1 Re: Nokia najlepsza?? 29.05.06, 23:06 trzeba mu napisać w sekundach :110 sekund może załapie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: robert Re: Nokia najlepsza?? IP: *.4web.pl 28.05.06, 20:01 Moim zdaniem dałeś du_y; za takie same lub niewiele większe pieniądze można kupić V360. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Radeon Re: Nokia najlepsza?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.06, 12:55 Nie interesuje mnie telefon z klapka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Magda Re: Nokia 6020 czy Motorlla L6 ??? IP: *.um.jastrzebie.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 27.06.06, 14:20 no włascie ludzie piszcie proszę bo sama jestem zainteresowana. Tylko poważnie, chciałabym telefon który niebędzie się psuł i rozładowywał co dwa dni. wiec który z nich nokie 6020 czy motorole L6????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Radeon Re: Nokia 6020 czy Motorlla L6 ??? IP: 198.36.86.* 27.06.06, 17:30 Ja wybrałem Motke L6 i naprawde telefon jest funkcjonalny i łatwy w obsłudze ,bateria trzyma 6-8 dni chyb audało mi sie dobrze ja zformatowac ,posiada wszystkie funkcje ktore były mi potrzebne aparat dosyc fajne fotki ,nagrywa pliki video ,posiada blootoh jak i irde .Naprawde polecam Odpowiedz Link Zgłoś