Dodaj do ulubionych

Nokia 6020 czy Motorlla L6 ???

IP: 198.36.86.* 23.05.06, 07:26
Ktory model wybrac ??? prosze o pomoc
Obserwuj wątek
    • Gość: adi_c1 Re: Nokia 6020 czy Motorlla L6 ??? IP: *.elblag.dialog.net.pl 23.05.06, 08:48
      Ja jestem za Motką L6, gdyż jest bardziej zaawansowana technicznie. Dzieli je
      tak zwana technologiczna przepaść ;]
    • Gość: Bob Re: Nokia 6020 czy Motorlla L6 ??? IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 23.05.06, 08:56
      Nokia 6021 - stanowczo i namiętnie ;O) .
      Nówka w sklepie Vobis bez niczyjej łaski i ryzyka (i simlocka już od ~525 zł ). Do tego nowa Opera Mini 2 do ściągnięcia od wap.opera.com. Aparat mały, b. dobrze wykonany, z dobrą baterią, powszechnie znanym i niezawodnym softem zapewni ci dostęp do świata: połączenia głosowe(oczywiście), bluetooth, irda, wap gprs, (x)html gprs (internet), darmowa polskojęzyczna opera mini 2 xhtml, Naciśnij i Mów (walkie talkie w Plusie za 1 zł/24 h - obecnie do 30. czerwca za darmo), EDGE do 170 kb/s wbudowanym modemem (jeśliś w zasięgu EDGE'a, to prześcigniesz Neostradę 128 kb/s - nie tylko w domu). Terminarz i kalendarz, dyktafon - standard. Pakiet Nokia PC Suite do ściągnięcia za darmo dla kopii zapasowej danych, synchronizacji z PC i wielu innych - bezproblemowo!
      Jeśli ci nie zależy na aparacie VGA, dużym wyświetlaczu i mp3, a polifonia to drugorzędna sprawa, to stanowczo polecam.
      Może ktoś napisze, że Nokia to syf, że chrumka jak świnia, że nie da się flashować, gwałcić, przerabiać jak Motorola v 360, która jest panaceum dla niezdecydowanych. Oceń sam.
      • kolodziejo K******************************** ********* 24.05.06, 07:36
        Któregoś dnia cholera mnie weźmie i opuszczę to forum raz na zawsze!!!

        Gość portalu: Bob napisał(a):

        > Nówka w sklepie Vobis bez niczyjej łaski i ryzyka (i simlocka już od ~525 zł ).

        Tak, za to nabijając portfel Vobisowi, bo telefon jest wart o wiele mniej. W
        sklep.plusgsm.pl Motorola ma ponadto podobną cenę.

        > Do tego nowa Opera Mini 2 do ściągnięcia od wap.opera.com.

        Do Motoroli również.

        Aparat mały, b. dob
        > rze wykonany,

        <lol> Bardzo dobrze, powiadasz? To nic, że wszystko skrzypi i się rusza.

        > z dobrą baterią,

        Tylko na papierze, L6 wypada lepiej,

        >powszechnie znanym i niezawodnym softem

        Wystarczy przejrzeć posty o problemach z 6020, itp. żeby zobaczyć, jaki ten soft
        jest "bezawaryjny"

        zapewni
        > ci dostęp do świata: połączenia głosowe(oczywiście), bluetooth, irda, wap gprs,
        > (x)html gprs (internet), darmowa polskojęzyczna opera mini 2 xhtml, Naciśnij i
        > Mów (walkie talkie w Plusie za 1 zł/24 h - obecnie do 30. czerwca za darmo),

        To wszystko oferuje również Motorola, oprócz IrDA.

        E
        > DGE do 170 kb/s wbudowanym modemem (jeśliś w zasięgu EDGE'a, to prześcigniesz N
        > eostradę 128 kb/s - nie tylko w domu).

        Z łączem USB 1.0 to może modem prześcigniesz.

        Terminarz i kalendarz, dyktafon - standa
        > rd.

        L6 również.

        Pakiet Nokia PC Suite do ściągnięcia za darmo dla kopii zapasowej danych, s
        > ynchronizacji z PC i wielu innych - bezproblemowo!

        Pakiet Motorola Phone Tools i kabel za darmo - w pudełku, na płycie - również
        bezproblemowy.

        > Jeśli ci nie zależy na aparacie VGA, dużym wyświetlaczu i mp3, a polifonia to d
        > rugorzędna sprawa, to stanowczo polecam.

        Właśnie L6 ma aparat VGA, większy, lepszy wyświetlacz i polifonię, jak również
        dzwonki MP3. Ma metalową, lepiej wykonaną obudowe, stabilniejsze oprogramowanie,
        5x większą pamięć, 2x dłuższą gwarancję i szereg innych zalet.

        > Może ktoś napisze, że Nokia to syf, że chrumka jak świnia, że nie da się flasho
        > wać, gwałcić, przerabiać jak Motorola v 360, która jest panaceum dla niezdecydo
        > wanych.

        Wygląda jak wycięte i wklejone ze strony Nokii lub "Twojej Komórki". Żenada.
        • Gość: Bob Co za ekspresja! IP: *.gprspla.plusgsm.pl 24.05.06, 19:11
          Zacznę od ceny. Przestań mówić, że 525 zł to za drogo za nowy aparat na gwarancji. Masz auto? Tankujesz, płacisz? O jakich pieniądzach mówisz?! Są ludzie, którzy wiedzą lepiej od ciebie jak oszczędzać. Za jakość wykonania N6021 ręczę. Dotykowo nie ustępuje uznanej N6680.
          W większych miastach internet wieczorem dochodzi do 18 kB/s na łączu bezprzewodowym. Weź do jednej ręki Motorolę a do drugiej N6021, może to ci pozwoli mnie zrozumieć. Moim zdaniem motka nie jest tak przejrzysta i nawet czcionkę ma brzydszą.
          Używam w domu ww. Nokii od kwartału i nigdy nie sprawiła żadnego kłopotu.
          Chyba w odróżnieniu od ciebie nie potrzebuję się wzorować na innych źródłach-osobach, czasopismach. Bazuję na autopsji. Polemizując ze mną nie musisz przytaczać mych słów, bo to czyni twą wypowiedź mniej czytelną;-)
          Ochłoń, bo cię cholera weźmie:-)
          • Gość: Kolodziejo Właśnie wiem z doświadczenia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.05.06, 21:15
            I miałem oba w ręku. Nokia 6021 i jakość? Zenada...
          • Gość: Greg Re: Co za ekspresja! IP: 194.29.137.* 27.06.06, 14:40
            > Zacznę od ceny. Przestań mówić, że 525 zł to za drogo za nowy aparat na gwaranc
            > ji.
            Tak, zdecydowanie za drogo za telefon tej klasy!
    • blq Re: Nokia 6020 czy Motorlla L6 ??? 23.05.06, 11:37
      obu telefonom wiele do szczescia brakuje. tzw "telefony do dzwonienia" bardzo
      porownywalnej klasy. roznia sie drobiazgami. a nie napisales, ktore drobiazgi
      preferujesz.

      PS. zachwyt Plusowców nad "push-to-talk" jest wprost pocieszny. a motka v360 -
      bije na głowę nokię i L6 razem wzięte :)
      • Gość: aaa Re: Nokia 6020 czy Motorlla L6 ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.06, 14:57
        Nokia jest najlepsza!!
        • blq była, chłopcze. była. 23.05.06, 15:51
          czas przeszły też robi wielką różnice.
        • Gość: przyszły psycholog Re: Nokia 6020 czy Motorlla L6 ??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.05.06, 20:17
          człowieku daruj sobie takie bezpodstawne opinie... chociaż wyjaśnij mi dlaczego ma być najlepsza. nie nauczono cię, że każde twierdzenie podpiera się konkretnym przykładem?
          • Gość: joasia_23 Przyszły psychologu... IP: *.ino.tvknet.pl / 217.98.71.* 25.05.06, 23:25
            byc może znasz się na psychologii ale na komórkach na pewno nie. Forum
            psychologia jest tu forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=210
            • blq co masz do niego? 26.05.06, 23:03
              dobrze napisał.

              nie wiadomo, czy się na telefonach zna, ale na nokiach (oraz zasadach dyskusji)
              - jak najbardziej ;P
        • Gość: pp Nokia najlepsza?? IP: *.gprspla.plusgsm.pl 26.05.06, 10:11
          Wez juz zmien ta 3210 na cos nowszego. Ciekawe w czym najlepsza, ze najmniej
          oferuje za te same pieniadze?? Nie mozna powiedziec o firmie ze jest najlepsza -
          rownie dobrze moge tak o motoroli powiedziec (najlepszy producent procesorow i
          innych polprzewodnikow) CZy nawet Sagemie (elektronika samochodowa). Bralbym L6
          ze wzgledu na wyswietlacz... ale to moje zdanie. Co do N6021 to dzieki za
          napisanie transferow jakie na niej masz - bo sie dlugo nad tym telefonem jako
          modemem zastanawialem, ale wybralem tansza alternatywe -Motke v235 i mam
          transfery podchodzace pod 28 KB/s
          • Gość: Bob Re: Nokia najlepsza?? IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 26.05.06, 22:34
            Dobrze ci, siedzisz w gęstym EDGE`u ;o)
            Napisz proszę ile dałeś za motkę i gdzie ją kupiłeś, czy była fabrycznie nowa, bez simlocka i z gwarancją producenta.
            • Gość: Radeon Re: Nokia najlepsza?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.06, 17:19
              Wybrałem motorolle L6 i jestem zadowolony super telefonik ,dostałem ja za 1
              zł w plusie na przedłuzenie umowy i zmieniłem sobie plan taryfowy na nowe 55
              gdzie za 55 zł brutto jest 1,50minut do wygadania badz zamienna na sms /mms 1
              do 5 czyli jedna minuta zamienna na 5 sms lub mms
              • Gość: Dombek Re: Nokia najlepsza?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.05.06, 17:20
                Gratuluję
              • barracuda7110 Re: Nokia najlepsza?? 28.05.06, 17:41
                Kiepski interes. 1,50 minut za 55 pln ;).
                • j.oker Re: Nokia najlepsza?? 29.05.06, 08:49
                  Prosze przedstaw inna - znaczy według Ciebie lepsza oferte ..
                  • barracuda7110 Re: Nokia najlepsza?? 29.05.06, 17:47
                    Proszę o przeczytanie ze zrozumieniem mojej wypowiedzi.
                    • jurek.w1 Re: Nokia najlepsza?? 29.05.06, 23:06
                      trzeba mu napisać w sekundach :110 sekund może załapie
              • Gość: robert Re: Nokia najlepsza?? IP: *.4web.pl 28.05.06, 20:01
                Moim zdaniem dałeś du_y; za takie same lub niewiele większe pieniądze można
                kupić V360.
                • Gość: Radeon Re: Nokia najlepsza?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.06, 12:55
                  Nie interesuje mnie telefon z klapka
    • Gość: Magda Re: Nokia 6020 czy Motorlla L6 ??? IP: *.um.jastrzebie.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 27.06.06, 14:20
      no włascie ludzie piszcie proszę bo sama jestem zainteresowana. Tylko poważnie,
      chciałabym telefon który niebędzie się psuł i rozładowywał co dwa dni. wiec
      który z nich nokie 6020 czy motorole L6?????
      • Gość: Radeon Re: Nokia 6020 czy Motorlla L6 ??? IP: 198.36.86.* 27.06.06, 17:30
        Ja wybrałem Motke L6 i naprawde telefon jest funkcjonalny i łatwy w
        obsłudze ,bateria trzyma 6-8 dni chyb audało mi sie dobrze ja
        zformatowac ,posiada wszystkie funkcje ktore były mi potrzebne aparat dosyc
        fajne fotki ,nagrywa pliki video ,posiada blootoh jak i irde .Naprawde polecam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka