Gość: celine
IP: *.Red-88-3-252.staticIP.rima-tde.net
29.07.06, 01:58
mam problem - moge dzwonić i odbierać telefony i smsy,ale nie moge wysłać
wiadomości. ustawiłam międzynarodowy nr centrum wiadomości,ale to nie to.na
stronie orange nie ma odpowiedzi na to pytaniem. czy ktoś wie, co zrobić?
dzięki