Dodaj do ulubionych

roaming w orange

IP: *.Red-88-3-252.staticIP.rima-tde.net 29.07.06, 01:58
mam problem - moge dzwonić i odbierać telefony i smsy,ale nie moge wysłać
wiadomości. ustawiłam międzynarodowy nr centrum wiadomości,ale to nie to.na
stronie orange nie ma odpowiedzi na to pytaniem. czy ktoś wie, co zrobić?
dzięki
Obserwuj wątek
    • yavorius Re: roaming w orange 31.07.06, 07:49
      Co się dzieje, jaki jest komunikat?
      Numer centrum wiadomości musi być ten sam co w Polsce.
      Może wysyłasz smsy bez kiernkowego +48 (jeśli do Polski)?
      • Gość: celine Re: roaming w orange IP: *.Red-88-3-252.staticIP.rima-tde.net 01.08.06, 01:22
        wysyłam z 0048, numer centrum to samo, tylko tez z 48, bo tak było napisane na
        stronie. ale bez 48 też próbowałam i nic. to dziwne, bo dzwonić mogę, tylko
        przy wysłaniu smsa pojawia się komunikat - błąd podczas wysyłania.
        • yavorius Re: roaming w orange 01.08.06, 07:47
          Nie 0048, tylko np. +48501xxxxxx
          • Gość: celine Re: roaming w orange IP: *.Red-88-3-252.staticIP.rima-tde.net 02.08.06, 02:21
            dzięki, działa! ale ze mnie idiotka. pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka