Gość: ajax IP: *.aster.pl 02.11.06, 10:17 Jak to jest w Plusie? Czy jest możliwość wzięcia numeru tzw. stacjonarnego, żeby można z nim było w praktyce jeździć po Warszawie (jak w Sferii)? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
yavorius Re: Plus - tzw. tel.domowy,czy działa w Warszawie 02.11.06, 10:18 Dlaczego zakładasz kolejny wątek na ten sam temat? forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=75&w=51366144 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ajax Re: Plus - tzw. tel.domowy,czy działa w Warszawie IP: *.aster.pl 02.11.06, 12:38 Bo to jest Plus, tamto Era, a ludzie na ogół orientują się albo w jednym, albo w drugim. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ajax Re: ehhh /nt IP: *.aster.pl 02.11.06, 17:17 Niewiele wniosłeś do dyskusji. Napisz chociaż, jak ten serwis się nazywa, bo szukanie w ciemno na stronie Plusa niewiele daje. W Erze przynajmniej na pierwszej stronie jest Era Domowy. Odpowiedz Link Zgłoś
yavorius ps. 03.11.06, 08:30 Nie pisz mi nic o wnoszeniu do dyskusji, bo mi zajady pękają ze śmiechu:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ajax Re: ps. IP: *.aster.pl 03.11.06, 21:46 To mi popękają, bo w Plusie nie ma takiej usługi. Taki cwaniak z ciebie, a nawet nie wiesz, że nie da się porównać Ery z Plusem, a już na pewno pogadać o tym w jednym wątku. Odpowiedz Link Zgłoś
yavorius Re: ps. 06.11.06, 08:18 Tak, nie ma takiej usługi. A co to jest? www.plusgsm.pl/promocje/dom_plus/index.asp Masz pozdrowienia od moich zajadów :> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ajax Re: ps. IP: *.aster.pl 06.11.06, 16:45 To jest, panie specjalisto, zwykły telefon komórkowy, który ma promocję na numery stacjonarne. To jest łatwo poznać, bo jego numer jest 'plusowy', czyli jak się na niego dzwoni, np. z innego stacjonarnego, to płaci się jak za rozmowę na telefon komórkowy, czyli jak za zboże, a nie np. 35gr za 3-minutowy impuls. Z telefonem stacjonarnym ma tyle wspólnego, co Plus sobie wymyślił. Ucałuj ode mnie swoje zajady i złóż im gratulacje. Muszą mieć z Tobą wesołe życie :-) Odpowiedz Link Zgłoś
yavorius huh 07.11.06, 07:58 Tak to jest jak się nie doczytało:) Mój błąd, przepraszam ;) A zajady się na mnie obraziły i poszły sobie ode mnie:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bartek [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.06, 09:54 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ajax Uprzejmie proszę nie kopać leżącego !! IP: *.aster.pl 07.11.06, 16:14 Na razie ustaliliśmy, że nie ma stacjonarnego w Warszawie, opartego na strukturze nie-kablowej. Wyjątkiem są Sferia i Era Domowy, który podobno nie do końca działa. W każdym razie temat pozostaje otwarty. Będę zobowiązany za wszelkie rzeczowe sugestie lub informacje o nowinkach. Odpowiedz Link Zgłoś