Dodaj do ulubionych

Plus - tzw. tel.domowy,czy działa w Warszawie

IP: *.aster.pl 02.11.06, 10:17
Jak to jest w Plusie? Czy jest możliwość wzięcia numeru tzw. stacjonarnego,
żeby można z nim było w praktyce jeździć po Warszawie (jak w Sferii)?
Obserwuj wątek
    • yavorius Re: Plus - tzw. tel.domowy,czy działa w Warszawie 02.11.06, 10:18
      Dlaczego zakładasz kolejny wątek na ten sam temat?

      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=75&w=51366144
      • Gość: ajax Re: Plus - tzw. tel.domowy,czy działa w Warszawie IP: *.aster.pl 02.11.06, 12:38
        Bo to jest Plus, tamto Era, a ludzie na ogół orientują się albo w jednym, albo
        w drugim.
        • yavorius ehhh /nt 02.11.06, 12:47
          • Gość: ajax Re: ehhh /nt IP: *.aster.pl 02.11.06, 17:17
            Niewiele wniosłeś do dyskusji. Napisz chociaż, jak ten serwis się nazywa, bo
            szukanie w ciemno na stronie Plusa niewiele daje. W Erze przynajmniej na
            pierwszej stronie jest Era Domowy.
            • yavorius Re: ehhh /nt 03.11.06, 08:29
              www.plusgsm.pl/promocje/dom_plus/
            • yavorius ps. 03.11.06, 08:30
              Nie pisz mi nic o wnoszeniu do dyskusji, bo mi zajady pękają ze śmiechu:)
              • Gość: ajax Re: ps. IP: *.aster.pl 03.11.06, 21:46
                To mi popękają, bo w Plusie nie ma takiej usługi. Taki cwaniak z ciebie, a
                nawet nie wiesz, że nie da się porównać Ery z Plusem, a już na pewno pogadać o
                tym w jednym wątku.
                • yavorius Re: ps. 06.11.06, 08:18
                  Tak, nie ma takiej usługi. A co to jest?

                  www.plusgsm.pl/promocje/dom_plus/index.asp
                  Masz pozdrowienia od moich zajadów :>
                  • Gość: ajax Re: ps. IP: *.aster.pl 06.11.06, 16:45
                    To jest, panie specjalisto, zwykły telefon komórkowy, który ma promocję na
                    numery stacjonarne. To jest łatwo poznać, bo jego numer jest 'plusowy', czyli
                    jak się na niego dzwoni, np. z innego stacjonarnego, to płaci się jak za
                    rozmowę na telefon komórkowy, czyli jak za zboże, a nie np. 35gr za 3-minutowy
                    impuls. Z telefonem stacjonarnym ma tyle wspólnego, co Plus sobie wymyślił.

                    Ucałuj ode mnie swoje zajady i złóż im gratulacje. Muszą mieć z Tobą wesołe
                    życie :-)
                    • yavorius huh 07.11.06, 07:58
                      Tak to jest jak się nie doczytało:) Mój błąd, przepraszam ;)

                      A zajady się na mnie obraziły i poszły sobie ode mnie:)
                      • Gość: Bartek [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.06, 09:54
                        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: ajax Uprzejmie proszę nie kopać leżącego !! IP: *.aster.pl 07.11.06, 16:14
      Na razie ustaliliśmy, że nie ma stacjonarnego w Warszawie, opartego na
      strukturze nie-kablowej. Wyjątkiem są Sferia i Era Domowy, który podobno nie do
      końca działa. W każdym razie temat pozostaje otwarty. Będę zobowiązany za
      wszelkie rzeczowe sugestie lub informacje o nowinkach.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka