Gość: Małgosia IP: *.unregistered.net.telenergo.pl 12.03.07, 18:10 Jakie minusy ma waszym zdaniem? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
blq Re: Nokia 7360 12.03.07, 18:26 brak złącza kart pamięci, mało pamięci wbudowanej, mały wyświetlacz, słaby aparat. a przede wszystkim - cena niewspółmierna do możliwości. ten telefon powinien kosztować 300zł za nowy. a nie 500. Odpowiedz Link Zgłoś