Dodaj do ulubionych

Nokia 7360

IP: *.unregistered.net.telenergo.pl 12.03.07, 18:10
Jakie minusy ma waszym zdaniem?
Obserwuj wątek
    • Gość: x Re: Nokia 7360 IP: *.broadband.pl 12.03.07, 18:15
      Użyj wyszukiwarki.
    • blq Re: Nokia 7360 12.03.07, 18:26
      brak złącza kart pamięci, mało pamięci wbudowanej, mały wyświetlacz, słaby aparat.
      a przede wszystkim - cena niewspółmierna do możliwości. ten telefon powinien
      kosztować 300zł za nowy. a nie 500.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka