Dodaj do ulubionych

Samsung D900

IP: *.adsl.inetia.pl 17.07.07, 08:38
zaraz ugryzę ten telefon !!!!!!!!!

lezy sobie spokojnie - z zasunięta klapką i co i nic ..... nic nie widać na
wyświetlaczu - chciałam, zeby było widać godzinę i informację o połączeniu
nieodebranym albo o przyjściu smsa -

a teraz muszę co chwilę naciskać jakiś guziczek - żeby ten mały złośliwiec
się obudził i pokazał czy coś przyszło czy nie !!!!!!!!!!!
POMOCY!!!!!!!!!!!!
RATUNKU !!!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: mc Re: Samsung D900 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.07, 00:47
      Az tak ciezko go rozsunać? Telefon nie pokazuje takich informacji (i dobrze) ze wzgledu na oszczednosc baterii, zreszta ma tak zdecydowana wiekszosc telefonow. Zeby wlaczyc zegar mozna przycinac klawisz glośnosci (ten srebrny po lewej) na 2 czy 3 sekundy-nie wiem czy to łatwiejsze od otwierania ale dobrze widac godzine( na przyklad jak sie jest pijanym i mały zegarek "ucieka" :)
      • Gość: Misia Re: Samsung D900 IP: 83.238.145.* 19.07.07, 20:51
        :(((((
        telefon służy mi do pracy i sprawdzanie co parę minut co w nim słychać JEST
        PRZERAŻAJĄCE :((((
        naparwdę nie ma jakiegoś innego sposobu - a niech żre tą baterię - byle
        ożyłby :)
        • Gość: Greg Re: Samsung D900 IP: *.acn.waw.pl 19.07.07, 21:49
          W E350 żeby podświetlić ekran (konkretnie zegar) trzeba wcisnąć na kilka sekund
          jeden z przycisków zmiany głośności - może tutaj jest podobnie?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka