Gość: Misia
IP: *.adsl.inetia.pl
17.07.07, 08:38
zaraz ugryzę ten telefon !!!!!!!!!
lezy sobie spokojnie - z zasunięta klapką i co i nic ..... nic nie widać na
wyświetlaczu - chciałam, zeby było widać godzinę i informację o połączeniu
nieodebranym albo o przyjściu smsa -
a teraz muszę co chwilę naciskać jakiś guziczek - żeby ten mały złośliwiec
się obudził i pokazał czy coś przyszło czy nie !!!!!!!!!!!
POMOCY!!!!!!!!!!!!
RATUNKU !!!!!!!!!!