Dodaj do ulubionych

SZUKAM OJCA

28.01.06, 19:00
Chciałabym odnaleźć ojca, z którym dawno straciłam kontakt. Nazywa się
Stanisław Spychała.Urodził się 31 10 1946 roku w Janiewicach.Kilkanaście lat
temu mieszkał we Wrocławiu, potem wyjechał z Polski. Będę wdzięczna za każdą
informację.
Obserwuj wątek
    • Gość: Ella Re: SZUKAM OJCA IP: *.proxy.aol.com / *.proxy.aol.com 27.05.06, 23:32
      skataktuj sie taty rodzina,chyba ktos mieszka tam w Polsce.Mama duzo wiecej wie
      nisz myslisz.
      • Gość: MMM Re: SZUKAM OJCA IP: *.dip.t-dialin.net 31.05.06, 14:06
        Hi.Sprawdz w ksiazce telefonicznej tego panstwa co przypuszczalnie
        mieszka.Zycze powodzenia

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka