Gość: kasia IP: *.dsl.scrm01.pacbell.net 06.04.04, 22:36 czy moze mi ktos podac przepis na zrobienie zakwasu na zurek? dziekuje Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: lulu Re: ZUREK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.04, 00:14 100g maki razowej/jesli nie masz , to zwyklej plus pietka z razowego chleba/,duzo czosnku,majeranek/troszke/,dwie szklanki letniej przegotowanej wody.postaw to w kamiennym naczyniu w cieplym miejscu na trzy dni.smacznego! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lulu Re: ZUREK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.04, 00:14 100g maki razowej/jesli nie masz , to zwyklej plus pietka z razowego chleba/ lub pokruszony razowiec,duzo czosnku,majeranek/troszke/,dwie szklanki letniej przegotowanej wody.postaw to w kamiennym naczyniu w cieplym miejscu na trzy dni.smacznego! Odpowiedz Link Zgłoś