IP: *.dsl.scrm01.pacbell.net 06.04.04, 22:36
czy moze mi ktos podac przepis na zrobienie zakwasu na zurek?
dziekuje
Obserwuj wątek
    • Gość: lulu Re: ZUREK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.04, 00:14
      100g maki razowej/jesli nie masz , to zwyklej plus pietka z razowego
      chleba/,duzo czosnku,majeranek/troszke/,dwie szklanki letniej przegotowanej
      wody.postaw to w kamiennym naczyniu w cieplym miejscu na trzy dni.smacznego!
    • Gość: lulu Re: ZUREK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.04, 00:14
      100g maki razowej/jesli nie masz , to zwyklej plus pietka z razowego
      chleba/ lub pokruszony razowiec,duzo czosnku,majeranek/troszke/,dwie szklanki
      letniej przegotowanej wody.postaw to w kamiennym naczyniu w cieplym miejscu na
      trzy dni.smacznego!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka