Dodaj do ulubionych

owoce morza

16.01.14, 14:21
Czy ktoś z was dusi owoce morza na szmalcu i jest to zjadiwe ?
Dziś widziałem coś takiego w TVP.
Obserwuj wątek
    • Gość: Ewa Re: owoce morza IP: *.dynamic.chello.pl 16.01.14, 15:26
      Widziałam i też się zdziwiłam. Dokładnie na smalczyku roślinnym. Czego to ludzie nie wymyślą żeby zareklamować jakieś g....
      • lled Re: owoce morza 16.01.14, 15:32
        a co reklamowali? smalec czy owoce morza?
        • Gość: Ewa Re: owoce morza IP: *.dynamic.chello.pl 16.01.14, 15:41
          smalec
          • lled Re: owoce morza 16.01.14, 15:43
            powinni tez reklamowac maslo owijajac je w boczek. :)
      • roseanne Re: owoce morza 16.01.14, 16:05
        no to w koncu smalec czy tluszcz roslinny?
        • squirk Re: owoce morza 16.01.14, 16:20
          roseanne napisała:

          > no to w koncu smalec czy tluszcz roslinny?

          Reklamują ostatnio jakiś wynalazek, był o tym wątek:
          forum.gazeta.pl/forum/w,77,147978192,147978192,_Smalczyk_roslinny_.html
          • roseanne Re: owoce morza 16.01.14, 16:36
            aaa, to o to chodzi :)

            kokosowy ok
            palmowy nie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka