ernest31 16.01.14, 14:21 Czy ktoś z was dusi owoce morza na szmalcu i jest to zjadiwe ? Dziś widziałem coś takiego w TVP. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Ewa Re: owoce morza IP: *.dynamic.chello.pl 16.01.14, 15:26 Widziałam i też się zdziwiłam. Dokładnie na smalczyku roślinnym. Czego to ludzie nie wymyślą żeby zareklamować jakieś g.... Odpowiedz Link Zgłoś
lled Re: owoce morza 16.01.14, 15:43 powinni tez reklamowac maslo owijajac je w boczek. :) Odpowiedz Link Zgłoś
roseanne Re: owoce morza 16.01.14, 16:05 no to w koncu smalec czy tluszcz roslinny? Odpowiedz Link Zgłoś
squirk Re: owoce morza 16.01.14, 16:20 roseanne napisała: > no to w koncu smalec czy tluszcz roslinny? Reklamują ostatnio jakiś wynalazek, był o tym wątek: forum.gazeta.pl/forum/w,77,147978192,147978192,_Smalczyk_roslinny_.html Odpowiedz Link Zgłoś
roseanne Re: owoce morza 16.01.14, 16:36 aaa, to o to chodzi :) kokosowy ok palmowy nie Odpowiedz Link Zgłoś