klaudynka2013
23.01.14, 16:54
Hej dziewczęta!
Czy któraś z was posiada szybkowar z takim zamknięciem? U dołu link.
Powiedzcie czy łatwo się go otwiera i zamyka? Mam zamiar sobie taki sprawić ale to zamknięcie wygląda inaczej niż te co mają pokrywkę od góry zamykaną. Moja znajoma twierdzi ze ten typ szybkowaru źle się otwiera i zamyka bo przy wkładaniu pokrywki rysuje po krawędzi garnka.A jakie jest wasze zdanie? Czy to prawda??
Pomóżcie mi doradźcie proszę.
Z góry dziękuje za pomoc.
sklep.elhurtagd.pl/szybkowar-9l-id-1850.html