Dodaj do ulubionych

mam smaki!!!!

14.04.05, 13:19
zjadlabym cos pyszniutkiego...
Obserwuj wątek
    • Gość: Dorota Re: mam smaki!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.05, 13:22
      Właśnie jem świeży, jeszcze ciepły chleb z masłem, rzodkiewką i solą. Masełko
      lekko się wtapia a chlebek, a sól na plasterkach rzodkiewki rozpuszcza się.
      Rewelacja!!!
    • nina321 Re: mam smaki!!!! 14.04.05, 13:26
      A ja zjadłam kanapkę z chleba razowego z almette i pomidorkiem..mniam
      • Gość: głodna na dobre:) Re: mam smaki!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.05, 17:04
        A ja mam apetyt na szparagi.... nie mogę się doczekać.
        • Gość: JUZSIENAJADLAM Re: mam smaki!!!! IP: *.jpk.pl / *.rotmanka.jpk.pl 14.04.05, 17:51
          ZJADLAM PIZZE!!!PYSZNIUTKA Z SZYNECZKA,POMIDORKIEM I ROZNYMI SERAMI...ZARAZ
          PEKNE!POZDRAWIAM
    • Gość: myszz Re: mam smaki!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.05, 17:55
      właśnie wcinam expresową sałatkę: ryż+tuńczyk+kukurydza+biały pieprz
      ps kukurydza z pudliszek, najlepsza ze wszystkich wypróbowanych
      • Gość: PYCHOTA Re: mam smaki!!!! IP: *.jpk.pl / *.rotmanka.jpk.pl 14.04.05, 18:15
        MUSI BYC PYSZNA TA SALATECZKA:-)
        • Gość: myszz Re: mam smaki!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.05, 18:52
          tak! prawdziwa PYCHOTA :]
        • Gość: PYCHOTA A JAK ROBISZ TA SALATECZKE?? IP: *.jpk.pl / *.rotmanka.jpk.pl 14.04.05, 19:42
          JAK ROBISZ DO NIEJ RYZ?ZDRADZ COS WIECEJ BO PEDZE DO SKLEPUPO SKLADNIKI:-)
          • kasikk2 Re: A JAK ROBISZ TA SALATECZKE?? 14.04.05, 19:53
            Kukurydza z puszki najlepsza tylko z Bonduelle !

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka