bambus24 14.04.05, 13:19 zjadlabym cos pyszniutkiego... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Dorota Re: mam smaki!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.05, 13:22 Właśnie jem świeży, jeszcze ciepły chleb z masłem, rzodkiewką i solą. Masełko lekko się wtapia a chlebek, a sól na plasterkach rzodkiewki rozpuszcza się. Rewelacja!!! Odpowiedz Link Zgłoś
nina321 Re: mam smaki!!!! 14.04.05, 13:26 A ja zjadłam kanapkę z chleba razowego z almette i pomidorkiem..mniam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: głodna na dobre:) Re: mam smaki!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.05, 17:04 A ja mam apetyt na szparagi.... nie mogę się doczekać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JUZSIENAJADLAM Re: mam smaki!!!! IP: *.jpk.pl / *.rotmanka.jpk.pl 14.04.05, 17:51 ZJADLAM PIZZE!!!PYSZNIUTKA Z SZYNECZKA,POMIDORKIEM I ROZNYMI SERAMI...ZARAZ PEKNE!POZDRAWIAM Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: myszz Re: mam smaki!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.05, 17:55 właśnie wcinam expresową sałatkę: ryż+tuńczyk+kukurydza+biały pieprz ps kukurydza z pudliszek, najlepsza ze wszystkich wypróbowanych Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PYCHOTA Re: mam smaki!!!! IP: *.jpk.pl / *.rotmanka.jpk.pl 14.04.05, 18:15 MUSI BYC PYSZNA TA SALATECZKA:-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: myszz Re: mam smaki!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.05, 18:52 tak! prawdziwa PYCHOTA :] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PYCHOTA A JAK ROBISZ TA SALATECZKE?? IP: *.jpk.pl / *.rotmanka.jpk.pl 14.04.05, 19:42 JAK ROBISZ DO NIEJ RYZ?ZDRADZ COS WIECEJ BO PEDZE DO SKLEPUPO SKLADNIKI:-) Odpowiedz Link Zgłoś
kasikk2 Re: A JAK ROBISZ TA SALATECZKE?? 14.04.05, 19:53 Kukurydza z puszki najlepsza tylko z Bonduelle ! Odpowiedz Link Zgłoś