rezurekcja 20.04.05, 16:53 albo chleb watykanski? Poprobujmy kuchni niemieckiej. serwisy.gazeta.pl/metro/1,50145,2664527.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: zadumana Re: ktos ma przepis na ciasteczka Benedykta? IP: 213.17.230.* 21.04.05, 13:31 focus.msn.de/hps/fol/newsausgabe/newsausgabe.htm?id=13781 Z relacji na tej stronie (ostatni akapit) wynika, że to nie ciasteczka, a raczej jakieś czekoladowe płatki. Chleb natomiast miał po prostu krzyż na wierzchu i schodził "jak świeże bułeczki" pod nazwą chleb watykański. Odpowiedz Link Zgłoś
rezurekcja Nowa moda 21.04.05, 14:10 Nowa moda. Po kremowkach papieskich czas na ciasteczka Benedykta lub RAtzinger-Schnitten. Ja chetnie sprobuje, bo tego jeszce nie jadlam. Odpowiedz Link Zgłoś
saskiaplus1 Re: ktos ma przepis na ciasteczka Benedykta? 21.04.05, 14:23 Business is business. Moim zdaniem to świetny pomysł - otworzyć cukiernię/piekarnię "Papieską", a w niej kremówki, benedyktynki...;)) Odpowiedz Link Zgłoś
bazylia7 Re: ktos ma przepis na ciasteczka Benedykta? 21.04.05, 14:36 saskiaplus1 napisała: > Business is business. Moim zdaniem to świetny pomysł - otworzyć > cukiernię/piekarnię "Papieską", a w niej kremówki, benedyktynki...;)) jasne! na wszystkim mozna zarobic! a juz najlepiej na "odpustach" ;)) trzeba miec "edge" to podstawa kazdego biznesu ;( Odpowiedz Link Zgłoś
saskiaplus1 Re: ktos ma przepis na ciasteczka Benedykta? 21.04.05, 14:41 E tam, kto w dzisiejszych czasach płaciłby za odpusty? Nawet te darmowe i prawie bez wysiłku uzyskiwane nie cieszą się wielką popularnością... Co innego ciastka - kremówki jedzą też ateiści i sataniści, a więc rynek zbytu znacznie szerszy. A co to jest "edge"? Chętnie uzupełnię moje ekonomiczne wykształcenie;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zadumana Re: ktos ma przepis na ciasteczka Benedykta? IP: 213.17.230.* 21.04.05, 14:23 Wydaje się, że poczucie humoru znacznie ułatwia życie - również w kuchni:) Odpowiedz Link Zgłoś
bazylia7 Re: ktos ma przepis na ciasteczka Benedykta? 21.04.05, 14:26 Gość portalu: zadumana napisał(a): > Wydaje się, że poczucie humoru znacznie ułatwia życie chcialas powiedzec: tycie ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zadumana Re: ktos ma przepis na ciasteczka Benedykta? IP: 213.17.230.* 21.04.05, 14:34 Jak to niektórzy jednak rozumieją człowieka:))_ Odpowiedz Link Zgłoś