Dodaj do ulubionych

ktos ma przepis na ciasteczka Benedykta?

20.04.05, 16:53
albo chleb watykanski?
Poprobujmy kuchni niemieckiej.
serwisy.gazeta.pl/metro/1,50145,2664527.html
Obserwuj wątek
    • Gość: zadumana Re: ktos ma przepis na ciasteczka Benedykta? IP: 213.17.230.* 21.04.05, 13:31
      focus.msn.de/hps/fol/newsausgabe/newsausgabe.htm?id=13781
      Z relacji na tej stronie (ostatni akapit) wynika, że to nie ciasteczka, a
      raczej jakieś czekoladowe płatki. Chleb natomiast miał po prostu krzyż na
      wierzchu i schodził "jak świeże bułeczki" pod nazwą chleb watykański.
    • bazylia7 Nowa psychoza? nt 21.04.05, 13:38
      • rezurekcja Nowa moda 21.04.05, 14:10
        Nowa moda.
        Po kremowkach papieskich czas na ciasteczka Benedykta lub RAtzinger-Schnitten.
        Ja chetnie sprobuje, bo tego jeszce nie jadlam.
    • saskiaplus1 Re: ktos ma przepis na ciasteczka Benedykta? 21.04.05, 14:23
      Business is business. Moim zdaniem to świetny pomysł - otworzyć
      cukiernię/piekarnię "Papieską", a w niej kremówki, benedyktynki...;))
      • bazylia7 Re: ktos ma przepis na ciasteczka Benedykta? 21.04.05, 14:36
        saskiaplus1 napisała:

        > Business is business. Moim zdaniem to świetny pomysł - otworzyć
        > cukiernię/piekarnię "Papieską", a w niej kremówki, benedyktynki...;))

        jasne!
        na wszystkim mozna zarobic!
        a juz najlepiej na "odpustach" ;))

        trzeba miec "edge" to podstawa kazdego biznesu ;(
        • saskiaplus1 Re: ktos ma przepis na ciasteczka Benedykta? 21.04.05, 14:41
          E tam, kto w dzisiejszych czasach płaciłby za odpusty? Nawet te darmowe i
          prawie bez wysiłku uzyskiwane nie cieszą się wielką popularnością... Co innego
          ciastka - kremówki jedzą też ateiści i sataniści, a więc rynek zbytu znacznie
          szerszy.
          A co to jest "edge"? Chętnie uzupełnię moje ekonomiczne wykształcenie;)
    • Gość: zadumana Re: ktos ma przepis na ciasteczka Benedykta? IP: 213.17.230.* 21.04.05, 14:23
      Wydaje się, że poczucie humoru znacznie ułatwia życie - również w kuchni:)
      • bazylia7 Re: ktos ma przepis na ciasteczka Benedykta? 21.04.05, 14:26
        Gość portalu: zadumana napisał(a):

        > Wydaje się, że poczucie humoru znacznie ułatwia życie

        chcialas powiedzec: tycie ?
        • Gość: zadumana Re: ktos ma przepis na ciasteczka Benedykta? IP: 213.17.230.* 21.04.05, 14:34
          Jak to niektórzy jednak rozumieją człowieka:))_

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka