Gość: mika IP: *.arcor-ip.net 14.07.05, 09:27 w mikrofalöwce upieke ciasto,bo znajoma wmawia mi,ze tak,ale wätpie...?a w minipiekarniku? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: bonina Re:Nie upieczesz. IP: *.gdynia.mm.pl 14.07.05, 10:22 Możesz sprawdzić. Zrób ciasto takie na szybko - próbkę - mąka + woda i spróbuj upiec. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mika Re:Nie upieczesz. IP: *.arcor-ip.net 14.07.05, 10:30 nie moge sprawdzic,bo dopiero zamierzam kupic,a jestem za granica i nie znam jezyka,wiec nie chce kupic niepotrzebnego bubla... Odpowiedz Link Zgłoś
atagha Re:Nie upieczesz. 14.07.05, 11:13 Też zamierzam kupić mikrofale i z tego co się zorientowałam w mikrofali można upiec proste, szybkie ciasta (nie za bardzo wyrastają) a najlepiej dopiec je w piekarniku bo w mikrofali nie nabiorą złotego koloru. W założonym przeze mnie wątku o mikrofali ampolion pisze, że piecze w takiej kuchence ciasta. Odpowiedz Link Zgłoś
ampolion Re:Nie upieczesz. 15.07.05, 13:14 "bez języka": zalecam upewnić się, że w nazwie modelu jest "convection". Odpowiedz Link Zgłoś
ampolion Re: czy... 15.07.05, 02:58 To zależy od mikrofalówki. Czy ma nawiew? Jeśli tak to możesz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nina Re: czy... IP: *.toya.net.pl 15.07.05, 10:29 Moja przyjaciolka nie posiada piekarnika a jedynie mikrofalowke, w ktorej piecze takze ciasta drozdzowe.Jest to jakies odjechane cudo-w kazdym razie takie bylo kilka lat temu, gdy je kupowala.Wiec chyba mozna piec w czyms takim ciasta:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mika Re: czy... IP: *.arcor-ip.net 15.07.05, 11:05 wielkie dzieki za odpowiedzi :))) Milego dnia Odpowiedz Link Zgłoś