IP: *.arcor-ip.net 14.07.05, 09:27
w mikrofalöwce upieke ciasto,bo znajoma wmawia mi,ze tak,ale wätpie...?a w
minipiekarniku?
Obserwuj wątek
    • Gość: mika Re: czy... IP: *.arcor-ip.net 14.07.05, 10:19
      pomozcie,prosze...
      • Gość: bonina Re:Nie upieczesz. IP: *.gdynia.mm.pl 14.07.05, 10:22
        Możesz sprawdzić. Zrób ciasto takie na szybko - próbkę - mąka + woda i spróbuj
        upiec.
        • Gość: mika Re:Nie upieczesz. IP: *.arcor-ip.net 14.07.05, 10:30
          nie moge sprawdzic,bo dopiero zamierzam kupic,a jestem za granica i nie znam
          jezyka,wiec nie chce kupic niepotrzebnego bubla...
          • atagha Re:Nie upieczesz. 14.07.05, 11:13
            Też zamierzam kupić mikrofale i z tego co się zorientowałam w mikrofali można
            upiec proste, szybkie ciasta (nie za bardzo wyrastają) a najlepiej dopiec je w
            piekarniku bo w mikrofali nie nabiorą złotego koloru. W założonym przeze mnie
            wątku o mikrofali ampolion pisze, że piecze w takiej kuchence ciasta.
          • ampolion Re:Nie upieczesz. 15.07.05, 13:14
            "bez języka": zalecam upewnić się, że w nazwie modelu jest "convection".
    • ampolion Re: czy... 15.07.05, 02:58
      To zależy od mikrofalówki. Czy ma nawiew? Jeśli tak to możesz.
    • Gość: Nina Re: czy... IP: *.toya.net.pl 15.07.05, 10:29
      Moja przyjaciolka nie posiada piekarnika a jedynie mikrofalowke, w ktorej
      piecze takze ciasta drozdzowe.Jest to jakies odjechane cudo-w kazdym razie
      takie bylo kilka lat temu, gdy je kupowala.Wiec chyba mozna piec w czyms takim
      ciasta:)
      • Gość: mika Re: czy... IP: *.arcor-ip.net 15.07.05, 11:05
        wielkie dzieki za odpowiedzi :))) Milego dnia
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka