Gość: ewe-linka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.08.05, 12:17 Chciałabym zatrzymać trochę lata w postaci sosu pomidorowego.Czy ktoś z forumowiczów mógłby podzielić się jakimś sprawdzonym przepisem na pomidorowy sosik , który zimą przypominałby wakacje? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj