Dodaj do ulubionych

Kulinarne rarytasy

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.05, 18:18
Co myslicie o komponowaniu posilku ze znaczym wyprzedzeniem, wybieraniu tylko
najsmaczniejszych potraw i przekasek. Jednym slowem czy miewacie czasami
wizje idealnego sposobu odzywiania, w ktorym posilki sa celebrowane i maja
swoj wyjatkowy klimat (np. kolacja przy swiecach, dobrej muzyce, lampka
dobrego wina, wykwintna salatka, odpowiednio doprawiona kawa i jakis
apetyczny deserek). Chyba warto jesc mniej a ze smakiem, jednoczesnie dbajac
o zdrowie i figure.
Obserwuj wątek
    • Gość: tia Re: Kulinarne rarytasy IP: 5.5.* / *.proxycache.rima-tde.net 07.10.05, 18:21
      Warte celebrowania ale gdy w rankingu miesięcznika Forbes znajdę się na co
      najmniej 10 miejscu najbogatszych ludzi w Polsce.
      • Gość: Madelajne Re: Kulinarne rarytasy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.05, 18:26
        Mysle, ze jest to raczej kwestia czasu a nie pieniedzy. Bo przeciez nie trzeba
        byc milionerem, zeby wykominowac cos smacznego za niewielkie pieniadze. A swoja
        droga macie jakies przepisy na wykwintne i szybkie dania?:>:)
        • Gość: chwileczka Re: Kulinarne rarytasy IP: 205.193.50.* 07.10.05, 18:40
          Awokado nadziewane krabami i orzechami wloskimi, zupa krem ze szparagow,
          kotlety schabowe ale z poledwicy, ziemniaczki z wody z kperkiem, pieczareczki i
          mzoe jeszcze salatka z brokoli albo fasolka szparagowa tudziez ogoreczek,
          oliwka, winko ... a na deser kawka z tiramisu lub lody...
    • Gość: chwileczka Re: Kulinarne rarytasy IP: 205.193.50.* 07.10.05, 18:22
      Jak najbardziej, mniej ale lepiej i ladnie podane i w milym towarzystwie :))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka