Gość: Madelajne
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
07.10.05, 18:18
Co myslicie o komponowaniu posilku ze znaczym wyprzedzeniem, wybieraniu tylko
najsmaczniejszych potraw i przekasek. Jednym slowem czy miewacie czasami
wizje idealnego sposobu odzywiania, w ktorym posilki sa celebrowane i maja
swoj wyjatkowy klimat (np. kolacja przy swiecach, dobrej muzyce, lampka
dobrego wina, wykwintna salatka, odpowiednio doprawiona kawa i jakis
apetyczny deserek). Chyba warto jesc mniej a ze smakiem, jednoczesnie dbajac
o zdrowie i figure.