11.01.06, 09:31
Witam drogie Panie i prosze o pomoc, zaprosiłam znajomego w sobote na kolacje
i teraz mam problem co przygotowac, niby umiem gotowac, ale jakos nigdy nie
mam ciekawych pomysłów, moze któras z Pan co mi doradzi, ale oprócz spagetti,
bo to takie tendencyjne, z góry dziekuje i pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: marghe_72 Re: Kolacja IP: *.acn.waw.pl 11.01.06, 09:57
      a przeszukałas forum i galerię potraw?

      spaghetti tendencjne?
      wszystko zalezy od sosu
    • cioccolato_bianco Re: Kolacja 11.01.06, 10:09
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=777&w=33032922&a=33032922+
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=777&w=33681291+
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=777&w=34270548

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka