mamakajtka
10.10.06, 18:35
Hej wszystkim! Pochwalcie się, co jest waszyn numerem jeden! Potrawa która
robi furorę albo co poprostu Wy bardzo lubicie. Moze to być jakaś przystawka,
danie główne, deser, a może jakiś dobry trunek... Liczę ze nie tylko
napiszecię co takiego dobrego pichcicie, ale także jak! Pozdrowionka