trzepidlak 07.05.01, 19:42 UWIELBIAM MUZYKE MICHALA LORENCA. NAJBARDZIEJ PODOBA MI SIE JEGO OSTATNIE DZIELO TZN. MUZYKA Z PRZEDWIOSNIA. ALE MUZYKA Z BANDYTY TAZ JEST WSPANIALA! MOGE TEGO SLUCHAC NON STOP! PO PROSTU GO UWIELBIAM!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Miętówka Re: UWIELBIAM MICHALA LORENCA! IP: *.provider.pl 11.05.01, 21:30 Popieram - jego muzyka jest rzeczywiście fantastyczna. Ciekawe, co będzie po "Przedwiośniu". Odpowiedz Link Zgłoś