Dodaj do ulubionych

UWIELBIAM MICHALA LORENCA!

07.05.01, 19:42
UWIELBIAM MUZYKE MICHALA LORENCA. NAJBARDZIEJ PODOBA
MI SIE JEGO OSTATNIE DZIELO TZN. MUZYKA Z
PRZEDWIOSNIA. ALE MUZYKA Z BANDYTY TAZ JEST WSPANIALA!
MOGE TEGO SLUCHAC NON STOP! PO PROSTU GO UWIELBIAM!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Miętówka Re: UWIELBIAM MICHALA LORENCA! IP: *.provider.pl 11.05.01, 21:30
      Popieram - jego muzyka jest rzeczywiście fantastyczna. Ciekawe, co będzie po
      "Przedwiośniu".

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka