Gość: Przemo
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
14.12.04, 23:47
Jestem od wielu lat fanem Queen, nie sądzę, że tego typu reaktywacje służą
czemuś dobremu. Freddie był wyjątkowy i niepowtarzalny. Rozumiem, że
pozostali członkowie grupy Queen, chcą jeszcze grać i tworzyć, zastanawiam
się jednak, czy wskazane jest, żeby robili to pod szyldem "Queen"??? Queen to
Brian, Roger. John i Freddie, jeśli grają w innym składzie, to to już nie
jest Queen.