Dodaj do ulubionych

K***a ich mać :((((

23.08.05, 23:53
I to tyle w tym temacie. Skończone barany sad((

Ale przynajmniej podtrzymana została TRADYCJA. My kochamy tradycję...
Obserwuj wątek
    • mallina Re: K***a ich mać :(((( 24.08.05, 00:31
      oj nie placzsmile)
      w pucharze UEFA sie popisza i zrehabilituja..

      choc tyle kasy przelecialo kolo nosa..
    • aasiek Re: K***a ich mać :(((( 24.08.05, 17:01
      Tradycję? To taka dziewczynka, tak?
    • ilhan Re: K***a ich mać :(((( 24.08.05, 17:40
      Spoko, teraz tylko wyciągnąć jakąś drużynę ze Słowenii i odpaść bohatersko po karnych z UEFA.
    • ilhan Dobry humor Pana Jerzego 24.08.05, 17:44
      JE: Druga ważna rzecz, to nie uznana przez sędziego bramka przy stanie 2:1. Nikt nie umiał wytłumaczyć tej decyzji, nawet sędzia, z którym zamieniłem dwa słowa po meczu.

      GW: Przed strzałem odgwizdał faul Penksy.

      JE: Penksa nikogo nie sfaulował! Rozmawiałem z nim, a poza tym długo analizowaliśmy tą sytuację na zwolnionych obrotach w telewizji i nikt nie wiedział czemu sędzia nie uznał bramki. W efekcie, gdy część mojej drużyny cieszyła się ze strzelonej bramki, inni mieli pretensje, że sędzia jej nie uznał, Grecy to wykorzystali i za moment to my wyciągaliśmy piłkę z siatki.

      W tłoku sędzia ma zawsze szanse, żeby czegokolwiek się dopatrzyć. Rozkojarzyliśmy się, poszło długa piłka, nasi chcieli się kłócić, dyskutować i straciliśmy przypadkową bramkę, po rykoszecie.


      Rzeczywiście to, że "nasi chcieli się kłócić, dyskutować" to błędy sędziego. (Zresztą sytuacja, kiedy po gwizdku udaje się przekonać sędziego napadając na niego jest niezwykle częsta).
      • aasiek Re: Dobry humor Pana Jerzego 24.08.05, 18:28
        Eeee, czepiasz się tylko wink
        • grimsrund Re: Dobry humor Pana Jerzego 24.08.05, 18:33
          Engel musi teraz trochę pościemniać, żeby chłopaki mu sie nie powywieszały z
          rozpaczy i/albo wstydu.

          Ale ktoś mógł wcześniej tym cymbałom powiedzieć, że z Riley'em żadne takie
          numery nie przechodzą. Nikt tam Canal+ nie ogląda czy jak? sad(

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka