grimsrund 23.08.05, 23:53 I to tyle w tym temacie. Skończone barany (( Ale przynajmniej podtrzymana została TRADYCJA. My kochamy tradycję... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mallina Re: K***a ich mać :(((( 24.08.05, 00:31 oj nie placz) w pucharze UEFA sie popisza i zrehabilituja.. choc tyle kasy przelecialo kolo nosa.. Odpowiedz Link Zgłoś
aasiek Re: K***a ich mać :(((( 24.08.05, 17:01 Tradycję? To taka dziewczynka, tak? Odpowiedz Link Zgłoś
ilhan Re: K***a ich mać :(((( 24.08.05, 17:40 Spoko, teraz tylko wyciągnąć jakąś drużynę ze Słowenii i odpaść bohatersko po karnych z UEFA. Odpowiedz Link Zgłoś
ilhan Dobry humor Pana Jerzego 24.08.05, 17:44 JE: Druga ważna rzecz, to nie uznana przez sędziego bramka przy stanie 2:1. Nikt nie umiał wytłumaczyć tej decyzji, nawet sędzia, z którym zamieniłem dwa słowa po meczu. GW: Przed strzałem odgwizdał faul Penksy. JE: Penksa nikogo nie sfaulował! Rozmawiałem z nim, a poza tym długo analizowaliśmy tą sytuację na zwolnionych obrotach w telewizji i nikt nie wiedział czemu sędzia nie uznał bramki. W efekcie, gdy część mojej drużyny cieszyła się ze strzelonej bramki, inni mieli pretensje, że sędzia jej nie uznał, Grecy to wykorzystali i za moment to my wyciągaliśmy piłkę z siatki. W tłoku sędzia ma zawsze szanse, żeby czegokolwiek się dopatrzyć. Rozkojarzyliśmy się, poszło długa piłka, nasi chcieli się kłócić, dyskutować i straciliśmy przypadkową bramkę, po rykoszecie. Rzeczywiście to, że "nasi chcieli się kłócić, dyskutować" to błędy sędziego. (Zresztą sytuacja, kiedy po gwizdku udaje się przekonać sędziego napadając na niego jest niezwykle częsta). Odpowiedz Link Zgłoś
grimsrund Re: Dobry humor Pana Jerzego 24.08.05, 18:33 Engel musi teraz trochę pościemniać, żeby chłopaki mu sie nie powywieszały z rozpaczy i/albo wstydu. Ale ktoś mógł wcześniej tym cymbałom powiedzieć, że z Riley'em żadne takie numery nie przechodzą. Nikt tam Canal+ nie ogląda czy jak? ( Odpowiedz Link Zgłoś